Отзив Дискусия: "Щура въртележка"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 2.8.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Личният ми опит говори, че като се подрежда фермата с функциите на комбайна по-малко умува, забива и под.
    Слава богу, че при мен подреждането е доста лесничко - предимно с дървета съм, а този път най-разнообразното ми поле (това с животните) не участваше в събитието.
     
    nefertiti и lu4o харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Наложи се, да се погрижа за внучето и едното животинче не успя да стигне до 12 ниво, но не е болка за умиране, обори дървета, каквото имаше за вземане съм го взела.

    ПП; дървета на бахама-авокадо,ачачайро и анона--ХХЛ, баобаб и амхерстия--ХЛ,
    обори-златен слон и фламинго.
     
    Последна редакция: 10.8.16
    .water. и tani1980 харесват това.
  3. desi232

    desi232 Посланик

    Най учтиво помолих за проверка,редът от последното събитие бе взет от мен но все още не е видим,ако форумът вече е без админи то поне пуснете официално съобщение та да не разчитаме на помощ,ако все пак има някой обвързан служебно с играта.....ID: 32262437
     
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Търси го в Поредица с предмети - картинката с подаръчето, и аз доста се лутах докато го намеря. Ако там не го намираш, вече да се включи началството:).
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Избери от менюто в ляво бутона за показване на всички редове (втория със зеления ствол и трите облака). След това натисни лупата най-горе над кръгчетата на редовете и напиши "щура", и ще ти излезе реда. За момента, докато тече разпродажбата на предмети, подредбата на облаците е малко разбъркана.
     
  6. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    И аз учтиво помолих още по време на ПиТ, че даже писах и на лично на един от админите да проверят на коя ферма с ник 76112 съм изпратила цъкалката Изгаси ги от светулчестия ред, ама още си чакам. По Коледа може и да стане, тогава стават чудеса. Благодаря още веднъж за отделеното внимание.
     
    .water. харесва това.
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Когато имате молба към нас и е спешно или разполагаме с малко време, пишете нова тема, не проверяваме всички постове поотделно, особено в тема като тази /ПиТ/. Освен това, което си поискала с препращането на предмета не може да стане. За съжаление играча, на който си пратила декорацията не е българин и най-вероятно фермата не се играе.
     
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ахаа, тоз ли? Викат му Топаз,
    стара кримка - от Хаинбоаз xD

    (дал' не беше от Бургас?!)
    Тоя знае две и двеста! 8)

    (чакай да се понаместя)
    Не си се погрижила достатъчно за него :music:

    - да му осигуриш комфорт в'ъв тая жега:
    питиенца, мезенца, за отмора сенчести местенца...;)

    Майсторил ми е освен папагаларник, още даже и червенопандарник,

    тигърарниг, фламингарниг и на други (непходящи) ливади - мравоядарник.
    Този път не го потърсих, от въртележката без време се изтърсих :oops:

    виждах, че зает ще да е много, а и не ми се копаше до изнемога!

    Тааа...чилякът прави к'вото може! То от майстор в пазва да си плюеш - "Пази боже!"
     
    nefertiti, BUTTERFLAYS, pigi102 и 5 други харесват това.
  9. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Този отговор не ме задоволява. Никой не може да ме убеди, че има две ферми с еднакви числа в никовете, и то както се оказва според вашите думи единия играч не е българин. И ако не играе как успях да му пратя писмо, а на другия ник на който наистина трябваше да пратя цъкалката ми изписа, че такъв играч не съществува? Но явно Вие си имате предпочитания към определени играчи, и така Ви е изгодно да ми отговорите. Но нали знаете малките деца се лъжат един път, оттук нататък ще знам какво да правя на ПиТ. Само едно не мога да разбера - защо е тази игра на криеница на кого съм я пратила, след като съм преценила, че ми е за подаряване? Желая на целия Ви екип приятен ден!!!!!!!!!
     
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз си мислих, че 2 ферми с еднакви никове няма, да ама не, вече няколко пъти ми се случва да си хвана пиле, да му пратя баница и да не я получи-- най-интересното е, че ми отговориха, че никовете се доблират и по закона на всеобщата гадост, баниците отиват там, където не трябва:mad:.
    Незнам в кого е грешката, но се случва.