Дискусия: Щастливи кръпки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Е и каква е ползата ,че си спечелих редичката ,като нямах 200 монети със звездичка.Изобщо поредната тъпотия.Съжалявам изобщо защо играх .:mad:
     
    dedoto и bubolina8 харесват това.
  2. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Това събитие беше пълен провал, още по-зле беше безхаберието на екипа, който се покри и до този момент не даде и дума информация.А и тук случайния принцип повтори проблема с перлите от предишно събитие.Може би трябва да бойкотираме евенти,основани и зависещи от случайния принцип на БП.
    По темата, аз успях с прословутите ъпове с цената на много нерви и излишно загубено време. Ама целта е да сме 24 часа активни и да правим поне по 50 рефреша и рестарта дневно.
     
    Последна редакция: 1.6.21
    dedoto, tani1980, .water. и още 1 човек харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сега да начислят на всички играчи ъповете който не успяха да ги закупят.Поради липса на звезди:cry::cry:
    Не се оставяйте да се подиграват с вас,който не успял да си търси правата;):)
     
    ..koni.., dedoto, dd88dd и 3 други харесват това.
  4. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Ох, хванах се за последният вагон, на последния влакxD. Точно 200 звездички. Май това ще ми е последната игра на случаен принцип .
     
    ..koni.. и .water. харесват това.
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    [
    Ако това те успокоява и аз съм като теб с празна редичка,можеше да ги няма тези ъпгрейти ,като толкова кът бяха сините кръпки:cry:
     
    dedoto и -niksan- харесват това.