Дискусия: Щастливи кръпки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dedoto

    dedoto Адмирал

    1. Има възможност за подмяна на непасваща плочка с нова - до 5 пъти в рамките на една мини-игра, като първата подмяна е безплатна, а за останалите се заплаща 1 бутон за обмен.
     
    tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо не вземеш да пишеш до съпорт, спецялно за теб най хубавите награди да ти дават.С твой те камъни по твой та глава. Като искаш любимци отиваш в магазина и си ги купуваш.Като ти се яде луканка отиваш и си купуваш,не чакаш на просия някой да ти подари.Защото да искаш награда любимец си е чисто просене.Отиваш на витошка и започваш да просиш,равносилно е тука да чакаш да ти даде някой .В магазина гарги сови господ дал,колкото искаш.
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    което искаш да не се бере го слагаш без зелено знаме, всичко друго слагаш в предпочитани със зелено знаме, береш предпочитани и другите остават необрани за по голям избор можеш да го правиш и по категории
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Добра идея,признавам,но когато искам да спра някой ред защото със елено знаменце не ми са редовете за проценти,имам и други ,както тази сутрин активирах ред за мигновено поникване.Сега трябва да го дебня кога ще е готов и да не го обера.
    По ми е лесно да обикалям 32 страници и да търся даден ред от колкото по категорите да обикалям всяка по отделно,да търся дадени редове,кой къде е.
     
  5. Bamze

    Bamze Болярин

    С него можеш да смениш една кръпка с друга, ако автоматично заредената не ти харесва и не пасва на останалите. Полезен е.

    П.п. Извинявай,вече са ти отговорили, но аз не дочетох докрай постовете.:oops:
     
    Последна редакция: 27.5.21
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    това е положението, бери както ти казах, само че по категории,че са по- малко страници и си ги подреди там на първи страници
     
    Последна редакция: 27.5.21
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Ами докопах вече редичката, запълних облачетата.
    Остава ми да събера още 76 монети за ъпгрейтите на ресторанта и 80 за куоките. И това ще е.
    Но ме спъват изскачащите, ще наредя обикновени дървета по-късно днес и ще ги поръся с дървесна тор, нека има и бутони за обмяна, вършат работа.
    И да отбележа, че при мен играта върви прилично и в клиента, и в браузъра.
    Приятен следообед, фермери!
     
    .TAINNA., milena7004 и Bamze харесват това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Моля за малко помощ не знам какво става нека админ погледне в моята ферма не мога да играя на кръпките
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Дилянче, пиши в другата тема. И други играчи имат проблем:
    проблем със щастливи кръпки | Farmerama BG
    https://board-bg.farmerama.com/threads/проблем-със-щастливи-кръпки.21398/#post-194535


    и остави ИД

    Щастливка, късметлийка :D Браво на момичето :inlove::D

    Пиши в другата тема. И други играчи имат проблем, но остави ИД:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/проблем-със-щастливи-кръпки.21398/#post-194535
     
    Последна редакция: 27.5.21
  10. dedoto

    dedoto Адмирал

    Аман от случаен принцип вече :(Сини карета почти не се появяват :wuerg: да вземат да сътворят някоя друга простотия вече >:(
    И тея кръпки слагаш 2 на третата се бъгва излизаш влизаш и чудо само една има сложена :cry:скоро и бързо ще им зашием дупките на чувала за парите дето ги чакат 8)
     
    bubolina8, shiky, pepa551 и 4 други харесват това.
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    В никакъв случай не съм експерт в тази игра, но ще споделя своя опит, дано е полезен някому.
    Че има нива, в които доста от сините с монетите дава. Но има и когато не дава. Отделно ползвам максимално бутоните за обмен. И най-важното накрая - не ти ли хареса какво е дало, мятай 2 плочки на полето и минавай на следващото ниво. Все ще стигнеш до такива с много синички плочки и ще направиш повече монети. Игнорирай всичко останало и да са ти очите само в синичките и само с тях се заигравай повечко.
     
    ..koni.., kakata13, tanyamery и 6 други харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И аз така взех да правя не ми ли харесва слагах две кръпки и почвам нова игра.Имаше игри даваше добре ,по 36,56 една имах по 40 и нещо
    най много направих по 36 :) до тук с 248 игри , направих 379 звезди.
     
    Последна редакция: 27.5.21
    dedoto, лудакрава1, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Хиляди благодарности Бубе! Много ми помогна, БЛАГОДАРЯ :inlove::D
    А аз нали още съм сънена, вместо да взема ъпдейтите за Градинарската роботика, взех тези за Тошко и сега реда виси и чака xD
    Добре, че има още време да направя монети за роботиката. Е, ако успея, може и някои други глупости да взема :D
     
    Bamze харесва това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много бутони излизат от мигновено поникване.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    писах
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. пик5

    пик5 Прохождащ

    Каква е тази подигравка,искам обяснение .Не можахте ли по голяма глупост да измислите?
    Не можахте ли да ги разпределите ъпгрейдите според изиграните игри?
    Вижте до къде съм стигнала трябват ми още 150 звезди за да станат 400 да мога да си купя ъповете.

    Бясна съм :cry::cry:
    Утре сигурно всяка цъкалка за да я качим на ред ще искате ъпове,ами ако са 6 цъкалки какво правим.Няма да спим ,няма да работим.:cry::cry:Колко игри още трябва да направя?
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 28.5.21
    -dd76-, dd88dd, ka-linka и 5 други харесват това.
  17. dedoto

    dedoto Адмирал

    Също съм потресен от звездите които се падат от мини игра :eek:още малко време ще ги помъча и му бия хикса на събитието >:(като цяло е голям тормоз а и нямам намерение след това да им купувам ъповете 8)и да пълня нечии вече отънял джоб :wuerg:
     
    -dd76-, ka-linka, shiky и 5 други харесват това.
  18. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Предните кръпки ми бяха много лесни,просто ги пропуснах.Но сега заради реда и Тошко се хванах на хорото и бая пот ми тече вече а краят му се не вижда.Не до вторник, а до сряда ще трябва да шия за тия монети дет са ги стиснали като чели са златни кюлчета>:(>:(>:(>:(
     
    Bamze, ka-linka, dedoto и 4 други харесват това.
  19. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Защо при мен подаръкът е само 3 плочки, вместо шест ? ID 54736714
     
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не е истина. Две реколти направих и само по 1 бутон даде. Нямам СТ. А и да имам, няма да хабя за моментно. Не си струва :p

    Тичам подир сините кръпки по метода на Бубето голяма гонка става xD
     
    ka-linka харесва това.