Дискусия: Щастливи кръпки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Какво от това, за което си платил, не си получил?
    Определено не плащаш за конкретна подредба и категоризация на редовете.
     
    .water. харесва това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Казвам че мога да си искам .Да не би да е забранено да искам?
    Как се обикалят 112 реда в 38 страници ,през телефон.В категория със зелени знаменца,да спираш редове като им махаш цъкалка.
    Или друго 570 реда в 192 страници,някой преставя ли си тази мъка през телефон или таблет?
    И някой ще ми дава акъл да съм пишел на съпорт:cry:
    Форума за какво е ,все пак не е да си пием ракията ,да си ядем салатата тука.
    Предлагам щом един ред му се сложи зелено знаменце той да отпада от всякакви категории,да се обира само когато обираш със зелените знаменца.Махни ли се зеленото знаменце ,да си отива по категории те .
    Не е толкова трудно да се направи.
     
    Последна редакция: 26.5.21
    aylakz, tanyamery, dedoto и 2 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Играта при мен е под всякаква критика, направете нещо, 20 мин. се мъчих да засея 10 семена>:(.
     
    aylakz, dedoto и -niksan- харесват това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Направи си тема за знаменца редове и всякакви такива или както бяха направили на Караконджо място да си дращи ,защото има хора с повече редове от теб и с повече цъкалки ама не реват ден и нощ дали обикалят и как берат , това не е проблем на всички.Можеш да си искаш колкото си искаш направи тема и искай.Разбирам,че искаш да подчертаеш колко реда имаш на колко страници на кое ниво си и какви цъкалки имаш колко точки си обрал как и защо всьо и вся, вярно е и аз доста често мрънкотя ама ти оср..... всички теми с тези знаменца и т.н. Всички имаме желания, искания ,преоритети в играта .Ами не играй през телефона или таблет играта не съществува ,за да угажда на теб ,а за да угажда на собствениците и не плащаш само ти така го каза все едно си налял хиляди знам за играчи влагащи много ,но не са написали и ред тука и това ,който плаща поръчва музикатаxDxDxDразсмя ме от сърце
     
    Кратунка харесва това.
  5. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Защо не мога да изиграя смлените игри какъв е отново и отново проблема опитах през иконата до сезона изписва ми Фармерама спря да работи айде шут и вън опитах през иконите в ляво същото положение след като фиксирам събитието пак Фармерама спря да работи айде шут и вън е ДОКОГА питам наслаждавате ли се на това ,че се подигравате с играчите,които въпреки всичко продължават.Имам въпрос към БП - ВИЕ ДА НЕ СТЕ САДИСТИ??????Наслаждавате се на мъчението на играчите и всячаски ги спъвате прецаквате затруднявате и всичко каквото могат да измислят бърливите ви глави??????
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ами като гледам винаги мрънкаш за награди,защо пишеш че искаш по хубави награди.
    Както ми даваш акъл аз ще ти дам на теб малко,поспри се да мрънкаш за наградите че били лошиxD:p
    Аз искам да ми улеснят играта,доста играчи има играят през телефон и таблет.
    А колко точки правя си ги правя с любимци и с редове.Не знам кой преди играеше за точки,спомни си?
    При мен няма обори и последни дървета ,всичко ново го разменям за това което ми е нужно,това розови ,неонови обори ,всичко на пит заминава.
    Колко реда имам са мой,за някой съм плащал,като видя че си заслужава.Аз не купувам загадъчни обори и измислени дървта ,парите си ги давам за смислени неща.Например купувам техника, да си улесня играта ,не цъкам на ръка.
     
    Последна редакция: 26.5.21
    aylakz и dedoto харесват това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    397 игла и конец от Амарант с по 20 харита на поле мисля че е ок но имам въпрос тъй като това не мога да го играя и винаги го пропускам имам и 17 копчета те за какво служат? Бутон за обмен какво ще рече това
     
    maqpan4o, .TAINNA. и .water. харесват това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Разбира се,че искам по-хубави награди като всеки повечко СХ,СТ,МТ купончета домашни любимци редчета ит.н. как няма да искам ,че кой не иска повече и по-хубави награди.Не купуваш само ти включая и техника не се крепи играта на твоите покупки.И вече да сме по темата ,защо не може да се играе смлях няколко игри исках да пробвам как дава парчета за монети ама не става като на Кратунка не ми дава да играя, дава ми огромен удивителен знак и играта изчезва и това само когато искам да играя събитието всичко друго си върви.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и maqpan4o харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    Определено много хора са спрели да играят и то плащащи -кошниците са с двойна цена скоро може и помощната техника да увеличат :wuerg:тогава и аз ще спра да купувам
    250 хвъркати от флекс да се надявам че няма да намалят %
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    при мен фъркатите са пълна скръб :wuerg: с 42 хари и амарант даде само 45. А от другото поле хризантема - само 23. В една по-малка ферма даде по 45 от поле без хари. Къде е логиката? o_O
     
    maqpan4o харесва това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Слънце, не може да бъде. Я погледни в мелницата колко са, и при мен се визуализираха в лентата много малко, като отворих да меля - над 400 имам.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery, dedoto и 2 други харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    на мен от овес ми даде 10 броя с половин поле не е възможно това
     
    maqpan4o и .TAINNA. харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Вярно, в мелницата са над 400, но пуснах да се мелят и не запомних колко. Предлагам на екипа да предадат нагоре този проблем. Много подлъгващо е :eek:
    В предишния евен имаше същия проблем, но не ми пречеше и не писах. Май е време да го оправят. :)
     
    maqpan4o и ka-linka харесват това.
  14. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Някой пробва ли да играе да каже има ли същия проблем все още като опитам да играя ме изхвърля имам 106 смлени игри иска да играя някой ще си направи ли труда да ми отговори?
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    нямам проблем. Хвани парче плат с мишката и го влачи до някое копче. Имаш възможност да обръщаш парчето: ако е с два цвята, сложи единия към копчето, а другия му посочи къде да застане. Може би не си играл/а кръпки и не си наясно как се нареждат плочките плат. Ако пак не стане, пиши ми на личен
     
    maqpan4o харесва това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Започва се от определено място, копче, само така кръпката не се връща на мястото си.
     
    .TAINNA. и maqpan4o харесват това.
  17. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Вие май не ме разбирате цъкам на иконата на събитието зарежда до 12% показва ми голям ! знак и играта се затваря не,че не знам как да нареждам парчетата...
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. buba62

    buba62 Главен болярин

    За днес толкова ми стига, а и повече супер тор не се полага да хабя. Вече съм спокойна, че ще успея да взема и ъповете за ресторанта без да се скъсам от копане xD, средната мотика ще ми стигне, чак голямата няма да трябва xD.
    [​IMG]
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    това е някакъв проблем, разбирам. Да изчакаме от екипа някой да вземе отношение. Само остави ИД за да влезнат да видят какво става
     
  20. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Майко мила!!! Аз май играя в друга игра....:D

    Не видях някой да ти е отговорил - срещу всяко парцалче има двойни стрелки, натискаш я ако не ти харесва парцалчето с 1 копче сменяш комбинацията на самото парцалче и така докато имаш копчета или получиш желаното парцалче ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.