Дискусия: Щастливи кръпки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да видиш ти, аз пък пих джин с тоник и ми мина xDxDxD
     
    лудакрава1, Bamze, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  2. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Наредих 240 кръпки до момента и събрах 322 монетки. Не знам много ли е, малко ли е, но ще играя до последно за да понапазарувам по-богато.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Моите приходи са много по-скромни 202 монетки до тук, но и аз ще събирам до края, най-много да стане като на предният евент с монети, лакомих се, лакомих се и накрая не остана време и ето ти обмяна :oops: :cry:! Иначе задължителните 245 ги подминах, но да видим......... въобще в последно време не ми спори. Ама няма да се отчайвам я......
     
    bubolina8, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Снощи сложих дървета, сутринта едва 32 бутона ми даде, но колкото и да подменям, синьо не дава:mad:.
    Ще си остана с купоните за техника и настройките на последната цъкалка, но здраве да е.
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  5. Bamze

    Bamze Болярин

    Почти съм на финала, остават ми 4 плочки до последната цъкалка. Активът ми от монети е скромничък едва 200-тина. С тях купих ъп-вете и едно купонче техника. Скромно, но от сърце!:) Мисля да спра да играя, като стигна 245 плочки, за да си запазя ресурсите за други събития.
    Покърпих, поразпарях и се забавлявах!:music:
     
    axmara, milena7004, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    394 игри--412 монети
    Незнам защо дават толкова награди в магазина, щом няма да съберем монетите за тях???
     
    ka-linka, milena7004, bubolina8 и още 1 човек харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    за да ни правят скомина >:( не ги е срам! и плевня няма! изскачащи бол, китките не стигат! :wuerg:
    Чантата ми голяма, а няма какво да сложа в нея :cry:
     
    ka-linka, лудакрава1 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Лошото е, че им стана навик:mad:, с една дума, не купуваш ли кошници, няма награди, нали играта е безплатна бе, хора.
    Лошо, Седларов, лошо.
     
    milena7004, [[Fermerkaa]], kakata13 и 3 други харесват това.
  9. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Липсва ми бутона за обмен, рестартирах и пак го няма
     
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    А възможно ли е да си изразходвала 5-те пъти за обмен в рамките на мини-играта?
     
    mimi123123456 харесва това.
  11. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Явно това е проблема, защото на следващата игра вече има бутон. Благодаря!
     
    Последно редактирано от модератора: 14.9.20
    staneli харесва това.
  12. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Маме, нещо не е като трябва при теб, аз дървета не съм слагала за копчета и сменям 1 път на кърпене, имам изиграни 314 и съм събрала 465 ст`инки...ще взема за 5 дни комбайн и сеялка, кутиите с бонуси и съм взела ъповете на 4х4....за друго ще видим какво ще събера за 20 часа...но ми се струва, че малко си събрала за толкова игри...
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  13. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Според мен всичко зависи от това какви кръпки се падат, а това не зависи от играча,нали. Някой път просто не върви и не върви. 8)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., .water. и още 1 човек харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    И таз мъка свърши :(8)
     
    gigi_421, -niksan-, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  15. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    :):):)И аз приключих успешно
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  16. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Аз съм доволен от евента. Сдобих се с доволно монетки и супер храна. Да пускат повечко такива.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    чак накрая му хванах цаката. Трябва да се отваря само едно парцалче и веднага да се лепне някъде. И мислиш: тука има, тука нема, смяташ куде е най-добре да го лепнеш xD
    снощи понаправих монети за малко луксозни парфюми и стига толкова ;)
     
  18. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    И така пробвах, но не се получи както очаквах:). Въпреки всичко аз съм доволна от това, което направих. :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Направо си късметлийка, момичеxD.
     
    Самардапа и .TAINNA. харесват това.