Дискусия: Шоу с блещукащ снежен човек

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 18.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От утре следобед обаче от плантацията ще сбираме и хрупкави къщички, т.е. нещо като 2 в 1.
     
    gift777, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    оооох ние едните падащи не можем да съберем :(ся и къщички ша тряа да гоним :oops: то щот няма други полета ша да е да земат да отрият ощи някуо и другу че да ни са чудят другио път кое с кое да мешатxD
     
    gift777, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ужас:mad:.
    Да се надяваме, че ще са по-щедри, още не съм събрала коледните подаръци>:(.
     
    gift777, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще можеш от сселекции,нали трябва и храната да ни вземат.После ще пуснат задача със селекции,да нямаме храна.
     
    Последна редакция: 23.12.19
    gift777, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз ще чакам ББ xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, pepa551 и dedoto харесват това.
  6. dcpm

    dcpm Подрастващ автор

    Здравейте и Честита Коледа. Имам нужда от помощ не ми достига коледен подарък.За момента виждам, че може само чрез подаръци. Ако има друг вариант за получаване моля за ми пишете,а също така моля и за подаръци да ми изпратите. Благодаря предварително!
     
  7. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Коледните подаръци излизат от полето"ПЛАНТАЦИЯ" на Бахамата от обори.Слагай оборите и чакай;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, gift777 и .TAINNA. харесват това.
  8. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Моля за помощ!!!! Може ли коледни подаръци
     
  9. neli_s76

    neli_s76 Прохождащ

    Честита Коледа мили фермери. Имам нужда от помощ. Не ми достига коледен подарък.Моля помагаѝте! Благодаря предварително на тези които ще се отзоват на молбата ми!
     
  10. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    Здравейте, може ли 4 коледни подаръка да ми изпратите. Ника ми е същият. Благодаря предварително.
    Благодаря на всички за помощта :)
     
    Последна редакция: 26.12.19
  11. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Аз не успях да събера подаръците от куеста и не взех цъкалката зимна магия,някой ако има в повече да я разменя на ПИТ да ме има в предвид! Весели празници на всички!
     
  12. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Имам я в повече, ще ти я пратя.
     
    bubolina8 харесва това.
  13. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Много ти благодаря :)))
     
    mimi123123456 харесва това.
  14. venelina_andreeva

    venelina_andreeva Стажант

    Аз не успях да взема цъкалката зимна магия, ако някой има в повече да я размени на ПИТ да ме има в предвид! Хубави празници на всички!
     
  15. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Вече трябва да я имаш:)
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  16. venelina_andreeva

    venelina_andreeva Стажант

    Благодаря на kakata 13, зимната магия вече се кипри на реда