Дискусия: "Чудо на дивата природа"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 10.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Трябва да пуснат ден ЛГ -те пращаш един смс и от всяко малко поленци после лг -чета изкачат:p
     
    merry.popinz и AsparagusMintCandy харесват това.
  2. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    От всяко поле 100% шанс да хвръкне гулденче. Цял ден ще сея и ще бера кресон на малки поленца. Няма да спя, няма да ям, само ще прибирам милионите. xD

    Ох, селектира ми се, а бейби бума е чак вечерта. Няма ли някакъв шанс да се объркат и да го пуснат по-раничко?
     
    -niksan- харесва това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Може да пуснат ЛГ да изкачат,на мигновенно поникване с карамфил,както имам 10 000 супер тор:p;)
    Ех мечти:):):)
     
    AsparagusMintCandy харесва това.
  4. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Ххахаххх, хайде събудете сееее!!! Като гледам каква инфлация е превзела играта и само лоши спомени ми се набиват в главата. По-възрастните, спомнете си как в близкото минало всеки от нас стана за кратко милионер в реалният живот! Спомнете си и как, също така за кратко парите от народа се събраха доброволно и не чак толкова в определени партийно избрани хора и народа остана да живее с една единствена цел - оцеляване. Всеки работи на по две работи, по 15-16 часа на ден за насъщният.
    Сега и в играта става така. Преди - ако има един куест на месец, всеки му се радваше, защото си заслужаваха откъм награди (дори 1000 МП или 1000 точки си беше нещо голямо). Сега на всеки му става лошо от куестти със смешни за реалното развитие на играта награди. Всеки има над 100 000 000, а реално е беден (продават се селекции за по 90 000 000). Всеки от нас се е зомбирал в тая игра и сме като пристрастени към наркотиците, няма откъсване.
    Затова се зарадвах на решението на Пумата , че ще се откъсне поне временно, а в същото време се късах от яд че нямам неговата воля! Гледам обаче из ония дни зомби с табелка Пума се скита из дяволското царство Фермеризмама и цъка ли цъка селекции за нови милиони....
    П.П. Между другото докато пишех това, Калина поднесе новото инфо за доброволното прехвърляне на парични средства по оста Беден - Богат!!!
     
    Последна редакция: 14.1.18
    joujoujouj, eva-mina, sm0uk3r71 и 8 други харесват това.
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Заредил съм за селектиране точно 60 бройки -
    18 птици - кокошки, пуйки, патици и гъски
    4 селекции жаби - толкова имам - стигат ми - ще се моля да се пръкнат по 2 или по 4 за да мога да продължа.
    5 селекции пчели - обикновени
    3 броя хамелеони - обикновени
    5 селекции риби - обиконовени, клоун и атерина,
    точно 25 броя бозайници - каквото и да се падне - няма да ги селектирам повече - прилепи албиноси, пухкави зайци, кафяви прасета, коне, куче и коте, камила, панди
    Без 1 бройка парфюм, в 19:30 ще са готови и после ще мисля да допълня птиците заради значките и какво ще правя със земноводни и тем подобни.
     
  6. 0246

    0246 Обитател

    Ако някой вижда таблицата със задачите - може ли да я копира тук, защото при мен не се вижда по някаква причина
     
  7. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    аз наредих редчето и за моя изненада се оказа, че имам 28 кутии с храна за животни.......имаше всякаква храна - дори за пълнолунни котета...и вече имам и дъждовник

    [​IMG]
     
    pepa551 харесва това.
  8. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    вижда ли се сега?
     
  9. 0246

    0246 Обитател

    Да, вижда се. Много ти благодаря :)
     
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз имам 4 значки за влечуги фрий. Много се радвам. Сега се надявам да ми се роди някоя по свястна риба, че от доста време бейби бума е отчайващ. И освен с бройки, с друго не се отчита.
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Така се надявах поне една златна кокошка да ми се пръкне:mad:, но уви, както винаги БП не е отворило кранчето:mad::mad::mad:.
     
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Бума е трагедия отвсякъде :cry::cry::cry:
    Не знам защо трябва ,да има бейби бум?
    Бума да е постоянен, продажбата на храна ,да си е пускат на промоция когато си решат:p
     
    Последна редакция: 14.1.18
    FrozenKiss, pepa551, eva-mina и още 1 човек харесват това.
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз го приключих,квот-такова.По хубаво....вече не се и надявам.
     
    FrozenKiss, fermer4etoo1970 и eva-mina харесват това.
  14. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    След два часа активен кекс опекох редичката, наградите за последните задачи не си заслужават разходите, поне за мен. Успех на всички!!!
     
    FrozenKiss, pepa551, -niksan- и 3 други харесват това.
  15. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    xD ......парти билет от 20-та задача ми се отчете подобаващо.... [​IMG]

    а това е от 10-те сандъка

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 12.1.18
    FrozenKiss, eva-mina и лудакрава1 харесват това.
  16. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    интересува ме някой може ли да ми каже кои точно животни дават определения цвят значка.примерно риби-лилави.
     
  17. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Отвори развъдника и виж маркировките върху животните, които можеш да селектираш. Кучета, котки, панди и тн - имат една котка защото са бозайници. Гъски, пуйки и тн - имат пиле, рибите имат риба, жабите са земноводни, пчелите членестоноги, хамелеоните - влечуги.

    Взех реда и по-нататък няма да продължавам, че ми остана 11 храна, пък и наградите не ме блазнят особено.
    Успех на всички!
     
    Последна редакция: 13.1.18
    eva-mina и -niksan- харесват това.
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И аз приключих събитието. Минах с малко над 400 СХ, а за задачите с МП стойност използвах по-възможност повече животни, отколкото селектирани. Все пак за вторите трябва СХ, която за мен, а предполагам и за много от нас е свидна.
    При селекциите - нищо wow... След няколко часа ще видя какво ще излезе от тайнствено-загадъчните.
     
    Agrafix и eva-mina харесват това.
  19. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Взех редчето и спирам. Ще продам и малко животни на пазара. :)
     
    eva-mina харесва това.
  20. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    И аз активирах редчето и спирам,успех на всички
     
    deyana_79 и eva-mina харесват това.