Дискусия: Чудни цветя

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 27.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    В подкрепа на по-горе казаното, няма как да ме убедите, че без покупка на кошници или поне на супер тор, някой е минал този куест! Това е безумие вече! С толкова много бройки и много малко изскачащи няма шанс. Играта стана вече толкова комерсиална, че вместо да се забавляваме, тя повече ни натоварва. Щом играчи над 150 ниво виждат зор, какво има да се коментира....И денонощно да копаеш е все тая:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    .TAINNA., -niksan- и dia11170 харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Офффф имам 5 часа да го привърша:oops::oops: Остават ми 6 игри :oops: Дано успея ,стискайте палци:oops:
     
    .water., .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  3. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    >:(>:(>:(Е па да губят-нали не им пукало-щото имали зарибени които плащат.Егати-в България криза-а пък да плащаш на всяко събитие по 100-200 евро-немам думи за това:music:
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо мислиш че съм дал пари?
    Имам 12400 супер храна ,супер тор имам 27150,тор на мими и дървесна тор няма да споменавам колко имам:)
    Сега с звездите , накупих пак супер тор ,супер храна,тор на мими;)
    Не обвинявай без да знаеш че всички даваме пари:cry::cry:
    Отделно започна новия месец,пак ще мина през магазина и с монети ще си купя от всичката тор и супер храна,не пропускам такива оферти където реални пари не се дават.Когато имаше и менторски магазин и там купувах;)
     
    .TAINNA., dedoto1 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  5. amira

    amira Обитател

    И аз съм в същото положение. :( Зареждам оборите със СХ и се надявам на успех.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.
  6. sco

    sco Знаменитост

    Не четете форума колежке. Някъде по-нагоре ще намерите стратегията ми, която все пак е заинтересувала някои играчи.
    И да, приключих още снощи без всякакви екстри, само на гола вода и три харита.
    Успех!
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и dedoto1 харесват това.
  7. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Доколкото си спомням не цитирах име!!!И НЕ ОБВИНЯВАМ НИКОГО!!!Просто изразих мнение брадчед:)Всеки си играе както му е кеф-А ти се научи да не се засягаш толкова лесно;)Аз също не съм от тези дето плащат и нема и да го напраа;););)
     
    Последна редакция: 2.4.19
    .TAINNA. харесва това.
  8. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Трябват ми осем семена за още една игра. Редчето няма да успея, но поне още малко монети ако ми се случат, ще е добре.
     
  9. jundra

    jundra Професионалист

    [​IMG]


    Не съм купувала кошници, садих хортензия на полетата, според това което получавах като изскачащи не беше нужно да използвам супер тор. Не съм си правила експерименти с обори или дървета, прецених че съм доволна от получения резултат с хортензията и си отглеждах само нея.
     
    staneli, .TAINNA., esz102 и 2 други харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    С риск да си навлека гнева на някои от играчите, ще обясня как и аз "измъкнах" евента без кошници, СТ (включително и без мигновено поникване). Сях на трите полета цветя за читалището, като през нощта беше медна детелина, а през деня - оранжева теменуга или брош. По синорите имам малко дървета (включая и няколкото секвои), които никога не сека. Вярно, ежедневно разхождах 15 харита. Вярно - на 218 ниво съм. Вярно - купите (на дървото) са ми на макс. Но и случайният принцип на БП този път беше в апогея си. Доволна съм обаче, че нямаше растение на събитието с хиляди, хиляди бройки. Така понапреднах с огромните количества цветя в "теменужковия" куест. Не само успях да взема реда, но и съм на 77 игри (убедена съм - има и с повече), което ще ми позволи да прибера освен купоните за техника и по-голяма част от сандъците с бонуси. И всичко това без реално вложени пари и разход на ресурси.
     
    Последна редакция: 2.4.19
    staneli, .TAINNA. и jundra харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не цитираш име ,но цитираш мой коментар?
    Като искаш да пишеш нещо,напиши го свободно?
     
  12. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    52 игри, ред цъ! Взех купоните за техника, без един за 1ч., и три оборчета и толкоз. Останаха 2 монети, 1 торбичка и 127 семки - да си ги обменяват както искат. Като цяло тъпо събитие беше.
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  13. amira

    amira Обитател

    Ще успееш. Сутринта ми оставаха още 6 игри, намалих ги до 2 и ще взема реда. Проблем ми е малко, че имам делова среща точно по това време, но ще го доиграя през телефона.
     
    лудакрава1, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Направих го без да плащам, но със 16 харита и около 1000 СТ, без екстри не е възможен, на другите ферми, на които го започнах, не успях да стигна до 40 игри:mad:.
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  15. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    От моята камбанария не съм съгласна. В малката ферма 93 игри без нито 1 бр. супер тор/храна/мими само от нормални, необлагородени растения с вода и тор. Да фермата е 223 то ниво и има харита, но това няма нищо общо с плащане.
    Голямата е друга работа, там правих доста селекции, тъй като ми трябваха за куестове и не се смейте за пръв път ползвах мигновено поникване, тъй като се оказа, че нямам дървени чукове :oops:. В момента е на 106 игри и имам още 1 бране на валериан преди края. По-странното тук е че през цялото време торбичките бяха много повече вчера бяха с около 600 в момента 474 а нямам семена.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    И извода какъв е - може и без кошнищи, но без харита и т.н. , играчите на по-ниски нива могат само да го помиришат....Аз също садя дълги растения, не съм на най- ниско ниво, правих и селекции , и какво ли още не, но когато обереш близо 200 полета с детелина и ти даде 21-23 пакетчета /т.е. няма и за една игра/ , какво правим !? Както и да си го говорим и този куест излезе поредния капан за глупаци! Не ме е яд , че има играчи приключили изцяло , но вече ми писна да копая по 5 дни и благодарение на хилядите искани бройки или невъзможността да имаш повече изскачащи, да приключваш куеста на 90%...Ако играта не се промени , много играчи ще я оставят, защото това не е вече забавление.
    Виждам в момента и Пелеляшка каво е написала - Направих го без да плащам, но със 16 харита и около 1000 СТ, без екстри не е възможен, на другите ферми, на които го започнах, не успях да стигна до 40 игри:mad:.
     
    dedoto1, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  17. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    Приключвам с 43 изиграни игри,без взето редче,много селекции,безсъние,къртовски труд.И сега си задавам въпроса,но питам и вас-струва ли си,и въобще БП чете ли отзивите на играчите,недоволството от непосилните куестове.
     
    dedoto1 и .TAINNA. харесват това.
  18. .water.

    .water. Адмирал

    Без да купувам кошници и без да ръся супер тор 80 игри по 10 Харита на поле не мога да си причиня да ги разхождам не съм ги мърдала.Купите на дървото са на макс сях Клематис с вода и тор и чат пат с реда за цветята става за 7 часа и нещо бера го сутрин след обед и ако не заспя вечер.
     
    staneli, .TAINNA. и joujoujouj харесват това.
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Четеш ме, като дявола евангелие! Не казах, че този евент е лесен. Казах само, че предпочитам събития без нови растения и висене на компа до умопомрачение. Изброила съм и доста условности, но да твърдиш (в по-горен пост), че без покупка на кошници и ръсене на СТ няма как да се вземе реда, просто не е вярно!
    ПП::) можеш и ти да си намериш харита, какво те спира? Ако човек наистина желае нещо, то трябва да е готов да плати цената (дори и във виртуалния свят).
    ПП1: :) спастрих торбички за още една игра и сега ще успея да взема и петия сандък с бонуси.
     
    Последна редакция: 2.4.19
    staneli, .water. и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз успях дори в по-малката, но не безплатно. За този труден евент трябва БП да даде бонуси. И за първоаприлските натрапчиви шеги също. Ако изскачащите бяха регулирани и излизаха по-нормален брой, евентът щеше да ми хареса. Така, както ни го спуснаха изобщо не ми хареса. БП да си вземе бележка.
     
    dedoto1, [[Fermerkaa]], ka-linka и още 1 човек харесват това.