Дискусия: Чудни цветя

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 27.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    Обръщам се към БП,а не към екипа,на 126 ниво съм с 1 хари на дървото.С тези оскъдно изкачащи семки как да завършим евента,къде остана удоволствието и разтоварването от играта.Аз съм работеща жена и домакиня,на работа сея и обирам,а уж съм на работа,като се прибера зарязвам всичко,отново сея и обирам,направо луднах, а съм изиграла едва 36 игри.Лягам,ставам с лаптопа,абе хора вие луди ли сте.Май не вие,а аз съм луда,че съм се зарибила с тази ферма.Ако върви все така,ще си загубите играчите.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, beti06 и .TAINNA. харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    До тук съм с 48 игри. Утре сутринта обирам тръстиково стебло сутринта,надявам се ,че ще събера ,за още 7 игри,ще станат 55 игри.След това пускам моментното или ще селектирам за 5 игри,ще е приключа с голяма мъка.
    Това е най скапаното събитие ,за уточнение съм ниво 224 и обирах с 11 харита.
    Щом аз видях зор ,какво да кажат под ниво 150 или под 100:cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, beti06, .TAINNA. и 7 други харесват това.
  3. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    На 99 ниво съм, имам 36 изиграни игри. За хари дори и не мога да мечтая. Взех няколко обора и започнах новото събитие, тия цветя е ясно че ще си останат дотук.
     
  4. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    По добре пусни моментното,от пълен разплодник ще изкараш за две игри(личен опит)
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Пробвах веднъж,от 130 разплодника изкарах към 80 торби,трябва поне два пъти да го зареда,утре ще решавам,след обирането.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  6. sco

    sco Знаменитост

    Грешна стратегия братчед. Аз току-що приключих. С три харита, без СТ, СХ, моментни и прочие екстри.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не е грешна ,до вчера сутринта съм играл с две полета,всеки си знае играта;)
    На едното поле имам 6 харита на другото 5 харита,не съм ги разкарвал по полетата,защото играех и през телефон до вчера следобят,дори е постижение за времето което съм разполагал.
     
  8. sco

    sco Знаменитост

    Ам че уточнявай де.
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Божеее жив и здрав да си, че отвори ми очите, То не беше кал не беше дъжд и какви ли не други щуротии ... козите бяха 42 извинявам се за грешката :)
    Успях с клизма да взема реда, но в по-малката ми ферма май ще чакам да го купя от някоя разпродажба. Там 145 ниво и едва 48 игри направих.
     
    staneli, ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Едва 31 игри. Семките са почти 800, пликовете със зор се събират. На ден 5-6 игри макисимум.
    Тоя път заслужават един голям, ама голям бой тея немци. Друг път да видим дали ще пускат подобни събития.
    Лъжат хората че било лесно - нямало ново растение - голям праз че няма.
     
  11. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    може би повечето щяха да приключат ако не беше намалена бройката>:(
    в началото се правеха по 6 игри пуснаха нублоните повече от 5 не се вдигнаха:eek:
    с новия боклук който стартира броя падна под 4:mad:
    торбичките почти изчезнаха толкова ли беше трудно да ги пуснат на бахамата строителните простотии:cry:
     
    staneli, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 6 други харесват това.
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И ако може да въренете форума в нормалния му вид ще бъда много благодарна.
     
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    С 8 часовото растение и малко карамфили - 2 игри.
    Въобще не мисля че ще ги направя 40.
    Лошото е, че в момента имам 50-а монетки, и понеже няма какво да купиш за 50 монети, реално ще ми ги вземат.
    С 300 зора успях да взема единствено 2-а броя храна по 40 бройка. Само една мизерна храна. Срам!
     
    beti06 харесва това.
  14. rosita67

    rosita67 Подрастващ автор

    някой успя ли да го мине без да плаща.предполагам не.почти без прекъсване стигнах до 54.явно скоро ще загубят много от своите фенове които играят от 8-9-10 години.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и beti06 харесват това.
  15. slavco19644

    slavco19644 Стажант

    в скоро време обмислям да спирам да играя.зарибих се и доста години играя но вече се гаврят.това е игра трябва да има опция и за обикновенни играчи.вярно че се издържат от постъпления но това са милиони.обмислям от около 2 месеца какво да правя и явно ще продавам на най ниска цена и изчезвам. БАХТИ И ТАПАНАРИТЕ или може би сме ние.
     
    beti06 харесва това.
  16. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Може би това е проява на чувството им за шега ? Германците са си големи "шегаджии"! Може би, за краят на събитието са ни подготвили-нова изненада,както бе за началото му!/опазил ни Бог / Не знам, опитвам се да намеря нещо весело в това,но ми е трудно.Само от съчувствие,към човека от екипа,който бе изтеглил късата клечка да се прави на глигана във форума,ще спестя по-реалистичен изказ.
     
    .TAINNA. и dedoto1 харесват това.
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Току-що с триста зора и с около 200 селекции. 1324 семена ми останаха и 3 торбички. Такова разминаване в изскачащите не е било никога.
     
    .TAINNA., dedoto1 и -niksan- харесват това.
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Да, аз финиширах днес. Останаха ми 51 торбички в повече.
    С около 250 супер тор и моментното успях да го приключа. Без харита, освен това на дървото.
    Това събитие със сигурност ще го запомня като едно от най-неприятните и небалансирани такива.
     
    staneli, .TAINNA., dedoto1 и още 1 човек харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Успях с 300 зора но изхарчих супер храна,за селекции .
    Дай си почивка:)
    Не продавай ,ще унищожиш години труд,най лесното е да унищожиш една ферма:cry::cry:
    Ако продължат по този начин скоро време ще загубят доста от играчите:cry:
     
    .TAINNA. и dedoto1 харесват това.
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    И аз след малко ще приключа, че и с 1-2 игри отгоре. Ще ми артисат някъде 350 семена.
    Късно се усетих (а и се инатях) да разкарам полето с дървета и да наредя и там обори.
    Наложи ми се малко супер тор да ползвам за да наваксам изоставането. И малко супер храна. Но всичко е от награди или секвои (4 си имам). Нямам Харита, нямам моментно (ред имам, култивирано растения - не). Ниво 180.
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.