Дискусия: Чифт единици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз ще играя след 15.30 Тогава ще узрее амаранта. И ще съм сигурна, че няма повече изцепки.

    При големи проблеми следя чуждите форуми. И този път ги четох: унгарски, английски, немски, руски, ами да, нямаха информация. Ние бяхме първите с информация за старта на евента. Макар и първоначалното инфо да бе коригирано, без да се запази грешното, то беше първото, което се подаде зад завесата. Така че, благодаря на екипа. Само подвеждането от страна на БП за часа на старта не беше коректна постъпка и много ме ядоса.
     
    Последна редакция: 26.11.21
    mimi123123456, bim177 и lilimim харесват това.
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ХМ...........Не вярвам, че ще пиша в защита на екипа, но случая с липсващо инфо, екипа няма вина. На тях , когато им го спуснат те тогава го пускат, като нямат инфо какво да пуснат, дори и да им дадат информация тя е обвързана с час, в който да се пусне за уж равен старт8) Сега някой ще каже, да изискват, да ама не, тях никой не ги бръсне, каквото и когато им пуснат. За инфо пуснато с грешки си е тяхна вината, години на ред им се казва, да гледат какво пускат, ама.....
     
    Последна редакция: 26.11.21
    pepa551, shiky, -dd76- и 10 други харесват това.
  3. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Няма спор, че бъркотията и липсата на информация за събитието е изцяло по вина на БП. Но няма друг форум, в който в дискусията за "Чифт единици" 26 часа да липсва пост на член от екипа им!!! И отново невярна информация за началото на събитието в 15ч, което подведе част от играчите! За това става въпрос. Та истината къде е?!

    П.П. Събитието наистина започна. Успех на играещите!
     
    лудакрава1 харесва това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    е това е чиста проба мързел с оправдание, в събития има анекс с новия час8)
     
    Последна редакция: 26.11.21
    fermer4etoo1970 харесва това.
  5. cecomania

    cecomania Активен автор

    Псувайте и нападайте БП колкото искате-защото сте прави!!!!Но да нападате Муши.....Как не ви е срам??????????
     
    ..koni.., mimi123123456, shiky и 2 други харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Копам усилено по план и даже пея.
    [​IMG]
    ;):p

    П.П. И нека колелото на късмета е с вас!
     
    ..koni.., koteto9, adibobi и още 1 човек харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да ти кажа ич не мъ е срам , кога става въпрос за претупана работа без значение от кого, фая трябва да е коригиран
     
    .water. и лудакрава1 харесват това.
  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Почнах го и аз но без 200+100 плевни някак си не е същото.Още не мога да ги прежалим тия плевниxDxD
     
    dedoto, .water., лудакрава1 и 2 други харесват това.
  9. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Няма как да ги прежалиш,аз изгорях със 100 плевня. ама къде са бонусите??
     
    koteto9 и dedoto харесват това.
  10. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    Ти кажи :)
    Виж сега, не ме разбирай погрешно, не се заяждам. За да не изпадам в голословност, си позволих да цитирам пост в нашия форум с линкове към немския, английския и руския форум. Всичко си е там - черно на бяло. Вярно, мяркат се по веднъж членове на два от техните екипи с 2-3 часа разлика от появяването на нашите, но дали това е значимо омиротворяващо и по различен начин информативно?! Дали ще са 26, или 23-24 часа без присъствие на член от екип във форума (поради липса на информация от БП), все тая. За мен, да се хваща човек за подобно нещо, е издребняване. Между другото и при тях има подадено инфо с начален час 15.
     
  11. .water.

    .water. Адмирал

    До голяма степен се разрази буря ,защото никой от екипа не се появи да драсне две думи ,,няма все още инфо чакаме,,ала бала е там нещо каквото и да е ,а те си биха камшика за теб може да е все тая за някои не е все тая.
     
    dedoto харесва това.
  12. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    Бурята се разрази, защото имаше нагнетено напрежение, породено от грешките на БП. Посочих фактите, който има очи, ще ги види.
     
    dedoto харесва това.
  13. ves.totevna

    ves.totevna Прохождащ

    Има ли бонус-код и ако да, къде се търси?
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  15. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    бонус кода е супер,направо паднах от столаxDxDxD,напълно ми покри загубите
     
    -dd76-, bim177, dedoto и 5 други харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Компенсация - мечта !
     
    kakata13, .water. и -niksan- харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Мързиме да го активирамxDxD
     
    dedoto, kakata13, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  18. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Измиха на Герги мишниците с тоя бонус код , смешници
     
    kakata13, evil1234, .water. и още 1 човек харесват това.
  19. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Нищо лично, но моите очи с помощта на очила, с които, ако искаш, мога да ти услужа, в цитираните линкове към немския, английския и руския форум, черно на бяло се вижда, че в немския форум започва да се появява член на екипа 2,5 часа след отлагането, в руския - след 20 часа, в английския - не гледах. Разликата може да си я сметне всеки сам. Има и други чуждоезични форуми във Фермерама и както вече казах, и продължавам да твърдя, никъде нямаше такава огромна тишина и липса от екипите им като в нашия. За сгрешено инфо , обявен старт на събитето за 15ч., вместо 11ч., никъде не видях. 8) Както казваш има го черно на бяло и всеки може да го провери при желание. Този въпрос за мен току що приключи.

    П.П. Да са ни честити поредните неуважение и подигравка от страна на БП към играчите с този бонус-код!!!
     
    DILQNADELI харесва това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    DICEDELAY >:(
    ще получите 15 Супер тор, 1 Бустер за ТО от растението за събитието, 1 Ябълково-морковено чатни

    Да бяха дали поне купони за техника и бустер +2 за растението от събитието за 24 часа, а не 15 супер тор и точки опит дето с нищо не компенсират загубите на играчите :mad:
    Горките ние ееййй БП се е стиснал като чичко Скруч ... гаври се с нас както му е кеф :oops::cry:
     
    shiky, *Aleksa*, bim177 и 5 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.