Дискусия: Чифт единици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Мда влязох да видя ще го бъде ли и видях ,че са се справили ...ама с офертите там грешка нямат никакви проблеми.После два дена на работа с обиране сутрин и вечер няма как да се вземат ъповете то изтекоха плевни +1 .Имам питане поради причини не зависещи от нас не се справим със взематено на ъповете ще бъдат ли начислени нужните както беше с прословутите перли?
     
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    20ч не могат да стартират един евентxD,чудно ми е как ще ми компенсират двете плевни които ми заминаха
     
    -sindi9-, bim177, koteto9 и 5 други харесват това.
  3. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    има ли някакво съобщение от днес? не намирам нищо. само тишина!
     
    shiky харесва това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Жалко, играеше ми се на зарчета ... Е, чакане и пак чакане ...
     
  5. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Що не ни оставят един месец да си починеме докато оправят всички простотии дето ги творят постоянно
     
    -helixme4o-, bim177, mimi123123456 и 9 други харесват това.
  6. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    аз никога не бързам с бонусите винаги първо започвам събитието ако ми хареса и после преценявам дали да ползвам нещо от бонусите.
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  7. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Добре де, часа е 12.00...Кажете какво да правим...От вчера не си кося ника...Ако няма да има събитие - кажете......ако ще има - кажете кога ще е......БП може до другия вторник да оправя проблемите...Отдавна се бях отказала да пиша, защото ми е обидно, като зъл гений някой некадърник да ме чете и през ехиден смях да потрива ръце на нашето безсилие да променим положението, но дори и да проявим разбиране (защото такива неща се случват)...почти 24ч да няма информация за събитие, което стартира в предварително обявен час е меко казано обидно!!!
    Ама не са виновни разразботчиците...!!! Виновен е тоя дето ги държи на работа!!! До сега (за 2г) от други държави щях да намеря професионалисти да свършат необходимото и щях да оставя аминистратори само поддържат козметично софтуера.....
    БП, нека някой дойде и каже какво се случва!!!
     
  8. ТИН

    ТИН Обитател

    Поне да бяха казали някакъв час !
     
    kakata13 харесва това.
  9. troi333

    troi333 Активен автор

  10. jundra

    jundra Обитател

    Виновен е този, който взе решението да се използва кофти платформа..UNITY...Според мен.
     
  11. kakata13

    kakata13 Ветеран

    А иначе нямаше да могат да ползват услугите на малките ученици, да си играят на програмисти.
     
    Последна редакция: 25.11.21
    jundra харесва това.
  12. gadost

    gadost Подрастващ автор

    Аз ли не виждам,или няма никаква информация !?
     
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Муши какво сте се покрили всички? Някой да излезе и да даде инфо какво става. Искате после мек тон, а ние какво искаме питали ни някой
     
    червената_шапчица и .water. харесват това.
  14. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    И те са в неведение. Ако знаеха нещо, досега да са го казали.
     
    Bamze, mushnu4ka и -mairon харесват това.
  15. bim177

    bim177 Редовен

    Някой спомня ли си такова чудо да е виждал:p
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Bamze, pile-pale, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  17. LadySissy

    LadySissy Подрастващ автор

  18. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Да, по-кратко е с 32ч. Може би, защото на играчите им изтекаха бонусите, техниката и т.н., БП е решил да съкрати събитието, за да се използват повече бонуси този път. Огромна излагация!!! 8)
     
    .water. и LadySissy харесват това.
  19. dedoto

    dedoto Адмирал

    И много добро начало в 11 ч.:wuerg:т.е.ще играят тези на комп другите кучета ги яли >:(а беше хубаво събитие 8)
     
    .water., kakata13, LadySissy и още 1 човек харесват това.
  20. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    писаха първо начало 26.11.2021 15.00 ч --1.12.2021- 23.00 ч и сега смениха и часа на по4ване и края --не спират с изненадите
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.