Дискусия: Чифт единици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Чифт единици

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Късмет и много генерали!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За основните награди в лентата вляво ще са необходими 10 240 растения и 640 изскачащи (според моята преценка ще са достатъчни и за вземането на ъпгрейдите за силоза, но все пак зависи кой как се справя с мини-играта).
    За вземането на 2-те Пикола от магазина ще са необходими 14 240 растения и 890 изскачащи.
    А за вземането на всичките награди вдясно (според предишен личен и на други играчи опит) - поне 180 игри, т.е. поне 28 640 растения и 1 790 изскачащи. Но няма как да се прецени точно колко.
     
    pepa551, tanyamery, .TAINNA. и 6 други харесват това.
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    Това събитие ще го играя. То е сред любимите ми. Харесва ми да мятам зарчетата и дано късметът е с мен :p
    Дано да успявам да хвърлям печеливши комбинации зарчета.
    От наградите вляво и вдясно - каквото и колкото успея да взема, добре са ми дошли!Играя за кефа от самата мини игра!;)
    Приятна игра на всички играещи и спокойна почивка на пасуващите!
     
    milena7004, лудакрава1, koteto9 и още 1 човек харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Естествено, че играя, обичам хвърлянето на зарове. Освен това искам всички награди, допадат ми.
    Тактиката ми е максимално бързо да отгледам около половината от славата на играча и да събера колкото се може повече шейкъри със всякакви налични бонуси, ресурси и под., включително ако имам бейби-бум със селектиране, ако няма - вероятно пак да, обмислям го още, имам супер храна, а също имам какво още да селектирам. След това останалата половина да отгледам само с вода и тор.
    Приятен следобед, фермери! А на играещите желая и успех със заровете през следващите дни!
     
    Последна редакция: 23.11.21
    лудакрава1 харесва това.
  5. sinkara10

    sinkara10 Стажант

    ще трябва бая супер тор май
     
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Най ми харесват 6 часа за зреене на редовете.
     
    kakata13 и -niksan- харесват това.
  7. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    10 хиляди ще ги изкопам, но повече без бесурси е мазохизъм, а не удовоствие, освен ако от врътките не се паде нещо читаво, което напоследък е рядкост. Обичам да мятам заровете дано да имам късмет.
     
    dedoto, лудакрава1, -dd76- и 4 други харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  9. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Започнаха да прекаляват със тези техни проблеми,вече взе да става досадно и дразнещо>:(
     
    mon9, DILQNADELI, dedoto и още 1 човек харесват това.
  10. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    Че има проблем има ,ама поне да бяха дали точен час на започване .:oops:
     
  11. koteto9

    koteto9 Старейшина

    това е вече наглос
     
  12. dobrinka1953

    dobrinka1953 Подрастващ автор

    докога е отлагането
     
  13. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Казва ли ти някой пък и смееш ли да питаш.
     
  14. dobrinka1953

    dobrinka1953 Подрастващ автор

    ехоооо.....о има ли някой
     
  15. .water.

    .water. Адмирал

    ***** обрах китките за изскачащи и ми тече 2х+1 и 100% и какво пак дърво...............
     
    Последно редактирано от модератора: 24.11.21
    kakata13, koteto9, dedoto и още 1 човек харесват това.
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Някак си не ми стана по-леко като разбрах, че не съм само аз. Добре бях започнала да започвам събитията на следващия ден сутринта... Както и да е.
     
    Последно редактирано от модератора: 24.11.21
    dedoto харесва това.
  17. radito01

    radito01 Прохождащ

    чакаме
     
  18. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    След като си знаят проблемите,4е играта не им върви както трябва,къде се бяха засили да пускат и топ и зарове,и сезона и ето едно по едно как увисват с нещата
     
    ..koni.., koteto9, .water. и още 1 човек харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    То за късмет съм почивка и да наваксам ,че събота няма да мога през деня да влизам ей ти късмет скапаняците пак се оакаха от лакомия е тяхното сезонни билети кошници мошници ала бала .Една година не могат да оправят една игра тийнеджъри да бяха наели да са я оправили.
     
    mon9, -dd76- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    аз си активирах 2+ , обрах китките и като видях, че вълшебното дърво не дава нищо чак тогава се усетих и прочетох, че има отлагане. Късмет....
     
    Последно редактирано от модератора: 24.11.21
    mon9 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.