Дискусия: Чифт единици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    от къде пък ги взехте тея 5 сандъка Пиколо , като се падат три
     
    лудакрава1, ПЕПЕЛЯШКА и gigi_421 харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Два от магазина се купуват
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Хората забравиха за събитието, аз сега започвам :)
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  4. .water.

    .water. Обсебен

    xDxDxD
     
    ka-linka харесва това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    По хубаво че не си го почвал,да събираш нерви вчера.;)
     
    kakata13 и dedoto харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Започнах го днес към 18 часа и съм направила 46 игри, но до края няма да я докарам, нямам време да я играя. Някой може ли да ми каже какъв бонус код има че нещо не ми излиза
     
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Благодаря за инфото
     
  8. bim177

    bim177 Редовен

    мъка , мъка .Голяма мъка е тази игра
     
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Четох, нищо ново под слънцето... Иначе заредих първото Пиколо. Ще играя до утре към 18 часа, че се паднаха три бонуса х100 % от парти врътките, да не отиват зян. Човек трябва да уважава късмета си :)

    P.S. Зарът обаче нещо не ми върви, трябва да му шепна нежно явно xD
     
    Bamze, -dd76-, kakata13 и 2 други харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    батеее аз ли гледам накриво или ти не знам, но в магазина на чифт-единици няма пиколо. И при фермера няма o_O Кихни кака кой магазин, да тичам да си взема :D
     
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    има, майка, сложи очилата и гледай ФнимателнУ
    мяташ са в магазината, отиваш на "други" и клик на стрелките отдясно, най-накрая се мъдрят два сандъка по 900 пари
     
    kakata13, esz102 и -niksan- харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    е сега събрах очи в точка. Де го тоз магазин? И в града ходих, и в тамошния магазин няма. Дай пътечка, че и пет чифта очила да сложи Пенчо, не види xD
     
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    пратих ти сова, ама май не ще да фърка
    до бутона "назад" , от който излизаш от заровете се мъдри една монетка
    я щракни, мама, на нея, да видиш каква сергия ще се отвори, само пари да имаш, почти като в МОЛ-а е xD, стока много, пари не стигат :D
     
    Bamze, -dd76-, ПЕПЕЛЯШКА и 5 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    еееее аман от рефреш, каквото искам да правя първо иска рефреш, после кеш ама нямааа >:(
    ми .... що не рече да движа настрани бе мама? то имало стрелка надясно и са разпиляли всичко в туй Други xD Совата още я няма. Кой знае къде хайманува :D
    Благодарско за акъла xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery, ka-linka и 2 други харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    пост 111, само дет не съм ти ги нарисувала стрелките надясно, и тук не четеш, ама си калпазанкааааааааааааа
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD
     
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Днес изскачащите от селекции са добре, а и колко зарчета изскочиха - доволна съм. :D:D:D
     
    Bamze и bubolina8 харесват това.
  18. .poli78.

    .poli78. Активен автор

    Не ми изтривайте поста. Дори тук в тази игра трябва да има възможност да се изразят мислите на играчите, било те позитивни или негативни т.е. случайният принцип как работи за определени играчи! Искам да види Муши, че и аз имам като нея дърво от сандъка "пиколо" , но разликата тя ще я съпостави.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .water. харесват това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Колко жалко, когато има разочаровани играчи. И на мен от предното "Пиколо" ми се падна "Танц на листата" даже два пъти и нямаше ЛГ дърво и какво от това - естествено е че ЛГ дърво не може да се пада на всяко Пиколо. Но ти предлагам да помислиш върху това на кое ниво е Муши и на кое ти. И не на последно място, аз лично четейки те се замислям дали пък да не се крием, като мишки по дупките и да не споделяме?
     
    kakata13 харесва това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ти както искаш, но идеята ти е недобра. Форума ще умре. Ще ни закрият и ще ни слеят с чуждите форуми. Ще трябва да пишем и четем на чужд език. И защо? защото сме се скрили като мишките в дупките си :( А и сме добър отбор. Споделяме си, помагаме си, шегуваме се, защо да се крием? Добре е да няма завист за това кой колко кога защо и как е получил нещо и успява в играта. Радвам се на всеки придобил хубави неща в играта :inlove::D Хайде всички заедно :music::inlove::D
     
    Bamze, kakata13, fermer4o888 и 6 други харесват това.