Дискусия: Чифт единици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Последните две Пиколо излюпих днес Фестивал на светлините и Вълшебна шапка доволно .
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    5 Фиджи купих и се радвах, но не дадоха дъгоцветен евкалипт. Поне 1 да бяха дали, а то ... :(:cry:
     
  3. milena7004

    milena7004 Експерт


    Абе, тя наистина има нужда от основен ремонт,но защо ние......................защо жените трябва да я ремонтираме?Като знам какво съдържат сандъците..................кирки,лопати,чукове..xDxDxD
     
    Кобрелия, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Моля за уточнение - действието на цъкалките глобално ще бъде или ще оказват ефект само на полето на което са поставени?
     
  5. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Може ли да ми кажеш кой е този куест с елдата,откъдето се взема пиколо,че не го намирам.
     
  6. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :) привет, ето го https://board-bg.farmerama.com/threads/Куестовете-в-читалището.2257/page-18#post-182331

    Погледнах в приятелската листа - още една стъпка (до Герой на труда) ти трябва за да го видиш :)

    Иначе по темата - преди малко с триста зора (голям препъни камък за мен са исканите огромни количества от растенията на събитията), много инат и доста СТ и МТ накрая, успях и аз да приключа. Изплъзнаха ми се 3 генерала (от двойки, петици и шестици).

    http://store.picbg.net/pubpic/37/A7/15fc61636a8237a7.jpg
    Ха дано да си е струвало! :)
     
    Последно редактирано от модератора: 9.3.21
    .TAINNA. и -dd76- харесват това.
  7. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    joujoujouj харесва това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нали го можем:oops:xD, защо да не я оправим, готова съм на всичко да я върнем в предишния и вид, омръзна ми да бера ядове:mad:.
     
    milena7004, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Глобално.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Часът е 18 - след час евента приключва, а магазина за монетите със звезда не работи. Имам 3200 монети и искам да си взема декорации, но не става. Влизах, излизах, но не става, Муши , моля те помагай.
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Кажи какво искаш, за да се намърдам с кални галоши при теб и да ти профукам монетките.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря. Оплаках се, изчистих и кеша и работата стана. Благодаря за бързата реакция. :inlove:
     
    mushnu4ka харесва това.
  13. 0246

    0246 Обитател

    Тоя евент, за пореден път - много шум за нищо. С триста зора стигнах 25000 точки и от 5 пикола имам ДВЕ Цветни мелодии, ДВЕ клопка за хамстери и едни пого стикове. Не стига че смотани ми че и по две :wuerg: Дърветата по-добре - две Туле и един Меден скакалец, другото нищо специално. И две мравки. И това беше за толкоз време, цъкане и ресурс на вятъра. Тея Пикола могат да си ги заврат в който евент искат от тук нататък - мене ме изтърваха. Но пък имаше нещо полезно - установих, че не ставам за тея зарове. Направих 25000 със 195 игри. Голяма мъка.
     
    beti06 харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    На това ако му викаш смотани, не знам на какво би се радвал. За клопки и цветни мелодии се избиват. Дават много точки. Не разбирам за що не ти харесват. Прати ми на пит клопките и кажи какво искаш за тях. Ако са позволени и мелодиите ще взема. Бележчица на личен ;)

    https://board-bg.farmerama.com/threads/ОБМЯНА-НА-ОПИТ.16484/page-12#post-192022 - днес написах нещо. Там е и линка на джоуджоу :)
    Жожи, цунки :inlove::D
     
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    На последния Подарък и търговия хората даваха хари за мелодиите и хари за две-три клопки.

    От моите последните - мелодии, мултифункционален гений и унищожител на червеи. Доволна съм. А лалогулденово - следващия път съм си поръчала, сигурна съм че все някой ден ще ми се усмихне щастието.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  16. 0246

    0246 Обитател

    Ами снежния човек от колелото дава същите точки, пък не цъкаш като гламав до изнемога, а пада докато връткаш колелото за повече реколта за евент, примерно. Но наистина благодаря за инфото за ПиТ - ще се опитам да си намеря от безценните Харита
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. buba62

    buba62 Главен болярин

    Само дето на мен снежен човек досега само 1 ми се е паднал и то наскоро. А мелодии, клопки, немъртво какво беше там по-честичко. Още снежният човек не може на обитаваното от духове имение, не че съм на такъв етап от играта да мисля и за него xD, ама принципно така стоят нещата.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Браво! Това вече е разумно. Стискам палци да си намериш харита! ;) А снежния човек не съм го виждала на колелото откак си замина снега. Имам няколко колкото да не е без хич, взети в първите 2 дни. После човекът се разтопи и дим да го няма xD
     
    pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.