Дискусия: Чифт единици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 5.2.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Божееее аз 6500 тор не мога да ги изпишаxD Май БП трябва да пусне Фармерама за социално слабиxDxDxDxD
     
    Последна редакция: 8.2.19
    tanyamery, mell, -dd76- и 7 други харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    За тази задача повече от 10 супер тор и 10 тор на мими не дадох;)
    С тези 6500 супер тор ще отгледам 66 500 оранжева теменуга за 24 часа,както и съм го правил:)
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  3. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    да се запиша и аз 70 игри завъртях и всичко друго ми се падна ;)но не и генерал:cry: нъл съм си карък голям няма да сменям професиятаxDxD
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Много евенти, много нещо, последно време и СТ не може да събере човек, а това за социално слабите ми харесаxD,
    Аз още не съм взела реда, но се надявам, че днес, ако е рекъл господ, ще се докопам до него, мисля да продължа нататък, че каквото сабя покажеxD.
     
    dedoto1, kakata13, fermer4o888 и 3 други харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз така, още 5 хвърляния и редичката е готова за зареждане. Нататък не знам дали ще играя. Имам да садя много растения за читалището. Ще помисля :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto1, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  6. Тити

    Тити Подрастващ автор

    Нали се сещаш, че всеки сам решава, кога и какво.
     
  7. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Ммм... Повечето вече приключвате, а аз едва сега го започвам това събитие. То се е видяло, че до никъде няма да стигна явно. :p
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  8. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    два пъти 100%+200% плевня и до утре имаш редчето;)хайде да ти е на късмет колелото

    п.п. не кат при мене само една стотачка
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пак добре се е отчело колелото, а при мен е циция :wuerg: И пак взех реда, но в дясно съм гола вода и кал в джобовете за тежест xD Само до 35 задача успях да стигна. Нататък хич няма да гледам. Свалям очилата и си цъкам по другите задачи ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  10. ComeMyLady

    ComeMyLady Подрастващ автор

    71 игри до момента, без да съм прекалявал с тора, че даже пропуснах и едно денонощие. Имах 100% бонус реколта за 24ч. + бонус +1 за 6 часа.
    Интересно ми е да ви видя общата статистика, примерно при мен е:
    71 игри, а на точки съм взел до 42рата допълнителна награда.
    Продължавам да играя, че така и така съм активирал чатнита до безкрай, но се чудя дали да не мина на плодородни полета, поне от комбайн да пестя, че съм малко мързелив със сърпа.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  11. lilimim

    lilimim Активен автор

    [​IMG]
     
    Последно редактирано от модератора: 9.2.19
    bim177, adibobi, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. dawida

    dawida Стажант

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 9.2.19
    DILQNADELI харесва това.
  13. goldgate

    goldgate Стажант

  14. biser4e

    biser4e Стажант

  15. petel4e

    petel4e Прохождащ

  16. siniger12

    siniger12 Стажант

  17. Катерина.

    Катерина. Стажант

    DILQNADELI харесва това.
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз съм на 31 игра. По 3-4 игри смилам с 1 обиране. В дясно не ме е грижа. Имам и жерави, и жаби, и храна над 300 броя ,а не съм купил всичката в магазина за месеца така че ми е все тая. Генерали за сега нито един, само големи кенти и 2 фул хаус-а.
     
    Последна редакция: 9.2.19
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Слава Богу, че нормативите за редовете са все още разумни!!!!!!!! 8):music::inlove:Иначе всеки би искал да се сдобие с по още една крастава жаба, жерав и работилница за черни колани, но там вече не е по възможностите на всеки.С редче и аз се сдобих, но до героите изпълнили и 100 задача, няма да долазя. Ще захвана пак отглеждането на жаби и хамелеони, че като гледам предстоящият евент с тези значки....... винаги закъсвам точно с тези, че са само по един вид за дадената значка и настава голяма мъка....... Честито на завършилите.
     
    ..koni.., elliss_bg и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.