Дискусия : "Чифт единици"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 26.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз не съм го произвеждал, купих го. Цялото упражнение ми костваше около 6000 лук. Използвах голяма оранжерия, така че вероятно 6-7 опита за култивиране съм правил (няколко пъти ми се падаха по 360 лук). Обикновено успех постигах на третия опит, вероятно замина доста супер тор, но както отбелязах за сега нямам проблем с това.
     
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Дотук добре,само дето в четерите слота се слага когато ще сееш в случая лук.Когато имаш облагородено растение,избираш в тези 4 слота кои от бонусите искаш да ти се паднат,избираш си ги и после сееш от това растение.Култивирането и бонуса действа единствено и само на конкретното избрано растение и е задължително то да се сее.А супер тор е по желание ако имаш в повече съкращаваш времето за облагородяване в самия парник.
     
    georgiev харесва това.
  3. The.Farm

    The.Farm Болярин


    Правилно вървиш, но за да осъществиш "моментното поникване" ти трябва и реда. Не се знае дали БП ще го предложат въобще на продажба като част от събитието "продажба на ретро редове". Виж, цялата идея на "моментното поникване" се реализира най-добре от играчи с много секвои, който разполагат със десетки хиляди безплатна СТ или разбира се добре подплатен портфейл (но не вярвам да си купувал всичката тази тор, по интересното е че при такава бройка тор не си знаел досега за моментното ;)), та идеята е да ти пониква растението моментно на мига. Няма минути, няма часове, на мига... така си готов за отрицателно време с изкачащите и ако използваш и СТ върху растението на евента (върху което няма как да дейсва моментно, поради това че не е облагородено) си готов за ден с куеста и продължаваш да си сееш това което си решил вече ти.
     
    Последна редакция: 1.8.17
    БашФермер харесва това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Това е ясно, сложих ги по слотовете, за да видя резултата. Използвах супер тор, защото нямах нерви да чакам по 6-8 часа. Не съм я купувал, имам секвои... Някой може ли да ми даде линк някакъв към този така ценен ред?
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Повече в парника няма какво да направиш, но и време 2:20 си е добре.
    Друго, което може да намали още времето, са занаятчийските продукти Съдбовно питие и Лечебен мехлем, поне са за сребърен слот.
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От
    "Празник на реколтата2014"
    [​IMG]50 ТО * нивото
    45 ТрТО * нивото
    5 % по-ефективна супер тор за 6 ч.
    40096:00

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Небесна-цветна-градина.2371/
     
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Мдааа, спал съм някъде, нямам го... Иначе вярно е, че и 2 часа и 20 минути е добре... Благодаря от сърце на всички за помощта! :)
     
  8. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Като споменахте секвои аз да попитам на ПиТ разменят ли се? Или не са включени и който си ги има, си ги има :)
     
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не се разменят по спомен
     
  10. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Ех значи.... само една бих искала да имам за цвят, но уви. Късмет :)
     
  11. БашФермер

    БашФермер Генерал

    не можем да се разберем с тебе ;) твоята тактика много набутва. Значи първо се събират 44 плодородни на поле, от тях дава всяко поле изкачащо, това са 44 изкачащи за 44 тор, а при малките за 44 от 202 ти трябват и 202 тор....кое е по на далавера? Единственото положение, в което 1 тор е равна на едно изкачащо е на плодородни. Даже ако имаш и 3% шанс да не използва супер тор при торене на около 20 засяванки имаш едно бонус.
     
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Амкка защо смяташ че на всички тея 202 полета ще се сее? Аз имам и дърявета и обори. И второ, кой е казал че на тия 202 полета ще се слага супер торчица?
     
    Последна редакция: 1.8.17
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз за торта не говоря,само за изкачащите ми е думата.Не всеки ползва супер тор за всяко засяване.
     
    georgiev харесва това.
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ама ние говорим за моментното зреене, там без супер тор не става. явно от там ни идва разминаването, човека питаше за това и аз за това му отговарям. там супер торта е основната част на уравнението без него да си сее на малки полета, ест, че е по-добре. А и то излезе, че няма реда, товага на плодородни времето ще му е доста, тук говорим за сееш - ториш - береш на момента.

    остават ми 950 точки, засял съм като обера още едно засяване и съм готов.
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е аз говорех за НЕмоменто,а обикновено xD.Разбрахме се все пак.;)
     
    georgiev и БашФермер харесват това.
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Човекът и без ред е доволен и благодарен. :)
     
    ..koni.. и БашФермер харесват това.
  17. БашФермер

    БашФермер Генерал

    върни се още веднъж да прочетеш дискусията, явно от първия път не си я разбрал :oops:

    280 точки до финала, като обера и край.
     
    Последна редакция: 1.8.17
    kossebosse, tani1980, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма мноо взехти са припирътиxD да напомня нещо елементарно ,за да успееш с моментно поникване преди всичко трябва да имаш редът,в предвид че тази опция не бе ясна малцина играчи са се пънали да го спечелят,и все пак само редът не ти върши почти никаква работа без добра подплатеност с супер тор :) ,апропо Баш ако си го гепнал но ти липсва некоя част драсни на ПиТ,нема те обера мноо;)xD,саму си запиша чи Сцените вечи не са актуални xDxDxD
     
  19. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хохохо Торнадо, дали го нямам, как мислиш? Айде да не ме грабиш ти, да не ти напомням кой ти обзаведе фермата с моите ненужни вещи, че от всичко по 2 искаше и за приятелката си ;) може да ме е нямало много време, но това не значи, че имам липси ;) на другите може да се перчиш колкото си искаш ама при мен тц...само мога да се смея, лично на теб съм ти драл кожата как си знам, не веднъж ;) но ако ти имаш някакви липси може да свирнеш тая събота с удоволствие ще ти услужа ;)

    по темата, днес нямах много време и чак сега сколасах, мъката свърши, скапах се от сеене, растението ми разказа играта. куестът е разви както си го бях предвидил на първата страница тук, около 125 точки среден резултат и около 200 игри до края.

    [​IMG]
     
    Doremi, Kalina_A, Роналдиня и 12 други харесват това.
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Драл си си на бай си Торнадо шушлекяxD колкото до перчене излишно е,ще взема те стресирам какво имам и пак ще зачезнеш па тъкмо взехме да вярваме че си се завърнал :)