Дискусия : "Чифт единици"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 26.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оф, умрях на ракита.............:cry:
     
  2. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    А аз започнах да го играя вчера и вече съм почти готов :D
     
    rozalia11, daniel75957, vikito1972 и още 1 човек харесват това.
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз още малко и ще взема първата завескка. За втората не мога и да си мечтая.
    Каква стратегия балнуваш ве, колега фермер?> Нема стратегия тука. Абиш чатни и супер тор за да се пъчиш че си завършил още 1-2 дена сслед началото на събитието и колко си велик Е аз не искам да си хабя супер торта. И то за някакъв си карамфил.
     
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    с всяка следваща игра средния резултат пада, в момента ми е 140...до края ще ида на 120-125, но и аз още преди да почне евента писах, че го смятам на 125, то е ясно, че не може да остане повече при такъв голям брой игри. Така, че за момента се движа по план, даже малко по-добре от колкото го смятах. Правя големи комбинации ама на 6-7 една да ти се падне 40 или 60 и то си пада надолу, то пък не може все големи резултати. Имам още поне 6 засяванки по моите сметки, много зор ми дава растението....толкова билета и все бягаше плевнята....голям зор!!

    супер тор не съм хабил ;) за зарове няма как да ми се случи тая случка, ама правя 50 000 растение, а смятай сега без плевня колко засяванки са това. а чатнито ми е най-малкия проблем мога да захраня света с чатни....
     
    Последно редактирано от модератора: 31.7.17
    The.Farm харесва това.
  5. violethen2

    violethen2 Стажант

    може ли някой да ми каже за какво се използват тези завеси за оръдие
    чета за тях в дискусията но така и не ми става ясно
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Подобрения (ъпдейти) за оръдието, което също е между наградите.

    Да, да, отдавна почти нямам бонуси за обиране. (Преди малко се върнах в зоната над 130 средно за 97 изиграни игри.)
    Пет генерала до момента, от единици го повторих. Фул от единици нямам и някое от каретата не съм успяла да хвърля. До момента само веднъж нищо не успях, т.е. 20 точици.
    Играя докрай, ако успея 19500 ще съм предоволна, но реално се виждам с краен резултат 16500-17000. Все пак има ден и половина още. Пък знам ли, може да натръшкам 20-30 генерала ;).
     
  7. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Ако не използваш "моментното засяване" (не знам, забравих... върху растение от евент... май не е моментно, ами 95% само) и нямаш слука за плевня. Бая трябва да сееш на ден. От три полета за 3:48 часа с тор само, са към 2400 бр. За ден, ако не използваш "моментното" и нямаш плевня, някъде сборно идват от трите ниви към 15 000-16 000 бр. Не ми се става и по среднощ. Или греша, хммм :p
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Към 1750 са от едно обиране.
     
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    то моментно няма за тия растения, а не са 2400 на засяване като махнеш близо 600, които трябва да засееш, пада бройката много, голямо сеене падна и още има, но ще го изкарам 4000 точки останаха няма да я оставя така.
     
    The.Farm харесва това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    При мен средно е 161, но съм мноооого назад - 46 игри. Редът е хубав, радвам се, че го взех!
    Някой може ли да обясни на мен лаика, какво е това "моментно засяване" и "слука за плевня"? От скоро чета форума, до сега си бучках без стратегии и планове, явно имам да наваксвам доста...
     
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин


    От нива ли... Сметнах ги неточно за по-лесно. 3 ниви х 200 поленца х 4 бр. от поленце. И за това казах към 2400, ама това 1750 не е ли малко за трите ниви. Или твърдиш че 1750 бр са от една нива за 3:48 часа с чатни (без плевня).

    Разбрах 1750 бр. от трите ниви, ужасс, нее... мистър Пинки няма нерви за таквиз подвизи 8)
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    1750 от трите(2400 обираш,ама ползваш към 650 за засяване от тези 2400)
     
    The.Farm харесва това.
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    200 и 200 и 180 поленца грубо. Чисто от поленце 3 бр. (Вадиш семката, дето ти трябва да я засееш.)
    Моментно засяване е по-скоро моментно поникване. (Прочети тук - клик.) Ползва се за направа на изскачащи с помощта на супер-тор.
    Слука плевня - бонус от колелото на късмета за повече реколта. (+1 бр., +100%, +200% за различно време).
     
    The.Farm харесва това.
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    Друго си е да стигнеш до стикера и да плюеш тука....някои да си броят стикерите и чатнито и да четат повече!
    Липсват ми само генералите на 1 и 3, за тях се тровя за да им взема бонуса, всичко друго съм ударил по няколко пъти, но си е късмет, много пъти цака зара. Аз забелязах, че при мен поне, вечер е мъка, но сутрин рано 5-6ч дава много хубави комбинации.
     
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Що си втълпявате такива неща,как ще си назад...Моите игри са даже по малко,ама играя колкот мога и колкот искам,не всичко е на всяка цена.
     
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Благодаря! Слуката е ясно, но за това моментно поникване ще ми трябва бистра глава, в момента нищо не разбирам.
     
  17. БашФермер

    БашФермер Генерал

    трябва ти култивирано растение, руна за супер тор на дървото, щолен, самата невинност и един ред в небесната, дето не му помня името.
     
    The.Farm харесва това.
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Трябва хубаво да прочетеш и вникнеш в темата за парника и култивирането и ще ти стане ясно
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Култивиране-на-растения.2364/
     
  19. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Иначе тази игра вече ми хареса, нещо различно. Ама съм много лаком за фул и голяма кента винаги и това ме прецака доста пъти хехехе

    П.п. За моментното поникване от това което са казали колегите няма какво да се добави повече, освен... супер секвоя, няма да я имаш никога. Но сега на колелото на късмета добре се падат от митичните дракони. Побързай да се сдобиеш с някой друг ще са ти от полза...
     
    Последна редакция: 31.7.17
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Като стана въпрос за времето, по което има по-голяма слука... Според мен, колкото повече са онлайн играчите в момента, толкова е по-малък шанса за късмет - т.е. "късмета" се разпределя пропорционално на играещите в момента. И според моите наблюдения, в часове, в които не би следвало да има много играещи (да речем между 2 и 5 сутрин) "късмета" е доста по-висок.