Дискусия : "Чифт единици"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 26.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор


    Благодаря за препоръката.
    :D:D:D
     
    lyd_s_motika харесва това.
  2. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Май от горещината е 8)
     
    mushnuk харесва това.
  3. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Здравейте, някой имал ли е проблем, защото при мен нещо се бъгна - имах три игри - при първото хвърляне на първата игра ми се падна определена ситуация - подредих 4 зара а останалия го хвърлях още два пъти с надежда да се подне нащо , е не се падна, но играта на зарове заби - нито мога да премина към следваща игра нито каквато и да било...Излизах няколко пъти от основната игра и отново влизах - същата ситуация ...
     
    shiky харесва това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен забива, замръзва, игра на нерви, но след доста чакане пак започва, до следващото замръзване:mad:.
    ОТ НЯКОЛКО ДНИ Е
     
  5. bim177

    bim177 Редовен

    тези 25 000 точки от играта ,още 1 седмица да удължат куеста едва ли ще се стигнат:cry:
     
    shiky харесва това.
  6. yanina494949

    yanina494949 Кандидат за признание

    не една а и две седмици да увеличат времето при тази бройка на изкачащи пак няма да стигне при засяти три полета с растението не изкачат дори за едно мелене молим ви господа от които зависи увеличете броя на езкачащите за да играем с удоволствие защо само тези които имат финансови възможности пда довършват еветга има и такива които не могат да купуват но и те искат да играят нали играта е безплатна
     
    betii, shiky, bim177 и още 1 човек харесват това.
  7. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    И при мен изскачащите са дефицит. Моля за помощ от добри хорица. Който може да помогне. Не смятах, че ще се затрудня с евента, но изскачащите много малко падат.... :(:(:(
     
  8. nikol1611

    nikol1611 Младши експерт

    вие оставете че рядко изкачат от полето ами и съседите ми не ми пращат тези шейкъри
     
  9. gradinar4eto

    gradinar4eto Стажант

    Извинявам се предварително, но какво е ПиТ?
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Събитие Подарък и търговия.
    Прочети тук - клик.
     
  11. gradinar4eto

    gradinar4eto Стажант

    Точно това чаках... Благодаря!
     
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    И при мен са зле изскчаюите. Садя ги тея тъпи карамфили по цял ден ми заемат полетата и ниюо и никакво. Супер тор за някакъв си карамфил и то на малко поле няма да позлвам каквото ще да става. А за растението - Слава на играча - нямам нужда и от обикновена тор - 4 часа с водичка напълно ме устройват.
    И оборчета имам че гледам заради неоновия куест животинки и дръвца - и нищо и половина и с ъпгрейди и без все едно и съюо си е. Днес съм изиграл едва 3 игри. Умирам си от яд. Така го искам тоя ред, най-вече заради безплатната селекция.
     
  13. lubo1967

    lubo1967 Прохождащ

    предлагам да продължи играта на зарове до края на август така между другото, че белким се съберат тея ти ми изкачащи:mad:
     
    ella харесва това.
  14. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    На нивото,което си в играта?! За да не вземеш "тоя ред"! Проблема не е в изскачащите и "някакъв си карамфил, а в уникума на СТРАТЕГИЯТА ти и ИЗБОРА за важните неща в играта! Ще го кажа и по друг начин:
    "На едно място- гониш бълха с пушка,а на друго - замеряш слон с прашка....."
     
    joujoujouj, sabchooo, The.Farm и още 1 човек харесват това.
  15. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    а дано ама надали. едвам до половината съм. аман от редчета миражи вече.
     
  16. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Реда е взет и завеса 1, ама нещо съм голям айляк. Ще видим ако не ме домързи може и повече...

    П.п. Повече се кефя как от едно глупаво индийско орехче и драконово, чичо ви Скрудж трупа милиончета.
    [​IMG]
    Дано и мангровото да поскъпне бая, че го соля с какви ли не препарати и ако е като иланга ще се пръсна от яд, язък за торта. Трябва да видя в читалището дали куеста му е за СХ, ако има сигурно ще се търси. Не мога да си обясня защо поскъпна това проклето орехче от 6-7 на 38-44 хилки, не съм проверил в читалището какво толкова дават за него, само го продавам...



    [​IMG]

    Сега си проверих драконовото, ей големи мизерници, бре... Да не видят от някой да направи дъмпинг, айде и те... Човек с кеф да им разрушка виртуалните сергии. Седеше на 6000 от два-три дена и никой не сваля, направих дъмпинг на 4900 за голямо количество. И разбира се мизерниците веднага се активираха... с кеф да им строшиш сергиите. Свободна търговия ли... Ще направя дъмпинг на дъмпинга им. Мухахахахаа, пукни се от яд Polstergeist, bondeknold70 и други борсови играчи, хехехе


    [​IMG]
     
    Последна редакция: 31.7.17
    lyd_s_motika харесва това.
  17. БашФермер

    БашФермер Генерал

    Много зор с това растение пфффф. 50 парти билети извъртях и заветната плевня така и не ми се падна, сея си чинно и това е, растението бави много ситуацията, иначе ми остават още 4000 точки до 25000, ако имаше една плевничка отдавна да съм го забравил :mad:
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Баш, какъв среден резултат успяваш да поддържаш? При мен днес падна под 130.
    (До 25 хилки няма да ги докарам със сигурност, но ще играя до край.)
     
  19. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    И при мен е под 130 Муши. Към момента са 127 средно. Аз исках 11 500 да стигна за мистериозните обори, но май не си заслужава. Прекалено много ресурси. Важен тук е реда, а той вече си е взет.
     
  20. milkoga1

    milkoga1 Господар

    xDxDxD Искрено се посмях.