Дискусия : "Чифт единици"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 26.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На тях това това им стига, доволни и предоволни са.

    П.П. От обирането на големите полета със събитийни китки не можах да преценя дали от тях изскача прилично. След около 3 и 1/2 часа ще е по-добра преценката. Пък като трябва и дълги китки ще бучкаме. Моментално поникване - цък, май няма да е необходимо. Но още тази вечер няколко пъти ще хвърля заровете, нямам търпение, пак не съм се наиграла.
     
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Поздравления, Русалке! Да имаш много специални дни и от сърце желая по вода да ти върви!
    Но преди всичко да си жива, да си здрава, а туй игра е - нека да те забавлява! :)
     
    Mermaid, [[Fermerkaa]], Sarevichka и 2 други харесват това.
  3. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хммм, сега с влизането в играта ми даде съобщение, че ми се начисляват 2 звезди, от къде това? със сигурност не е малинков, проверих, на друг да са му дали?
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В някакъв куест (не запомних кой, щото отдавна не ми дреме за звездите) не ги били дали, че сега се издължават със скрипит.
     
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    куест "Сватбени камбани" е имал грешка и в десета задача сребро не е начислявал звездите.Та двете звезди са от там.
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Първа игра: фул от шестици и тройки с две хвърляния.
    Стикерът е спечелен.
    :music:
     
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Нещо ми се губи тая игра ще е само за реда явно 8 изиграни игри 930 точки:cry:.
     
  8. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор

    нещо грешиш

    [​IMG]
     
    .water., pepa551, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  9. bilq76

    bilq76 Познавач

    Е виж от доло изписва 300+100 не ти ли ги начисли? Току що се прибирам не съм играла още , но след 15-20 мин. ще си пробвам късмета и ще видя за какво иде реч, по-принцип би трябвало да е такаo_O
     
  10. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Като се паднат 5 еднакви, дава възможност да се избере като каква комбинация да ти го брои - като 3 еднакви, като 4 еднакви или като Еднакъв цвят.
    Имам въпрос. Може ли да се взимат повече от веднъж точки за една и съща комбинация в различни игри? Например могат ли да се вземат 2 пъти точки за 5 хвърлени 4-ки?
     
    joujoujouj харесва това.
  11. detelintu

    detelintu Стажант

    Може. Два пъти събрах каре 4-ки, даде ми по 180 точки и двата пъти.
     
  12. БашФермер

    БашФермер Генерал

    4 награди взех от малките и е на косъм от 5тата ама това растение много бави положението .... накрая ще изкарам супер торта
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Слабак :p. На това дередже съм от преди 3 часа, а след 20 мин. ще забърквам следващите зарове.
    (Ама на финала ще си преди мен, сигурна съм, а за мен ще е мираж :).)

    П.П. Нямам намерение да ръся СТ за китки, а за изскачащи - ще решавам след 88 ч. дали ще трябват.
     
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хохохо цацка съм аз....ма ей сега ще бера ;) и отивам да мятам
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А аз обрах, вече се мели, хвърлям и лягам, пък ти си бучкай нощес, нямам в момента такива мераци xD (и хал също xD).
    П.П. Кротушка си ти :p:inlove:. (Особено като нанкаш, нали?)
     
    Пума~` харесва това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    6 игри изиграни, забравих да активирам черупката за +1 от календара при предишното бране :eek:, ама след половин час бера пак. Ами... забавно ми е със заровете, нещо по-различно...
     
    mushnuk харесва това.
  17. amira

    amira Обитател

    Едва сега сколасах да засея растението. Утре тепърва ще започна разсяването. Но пак забравих, че имам Хари. И затова са само 163 шейкъра. Моля ви, хора, казвайте ги тези неща още в началото за разсеяни като мен. :D
     
    -dd76- и mushnuk харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За тази вечер се наиграх. Толкова от мен. И утре е ден.
    Късмет с джуркането, фермерчета!

    П.П. Направих първия генерал - от единици.
     
    milena7004, pepa551 и Пума~` харесват това.
  19. bilq76

    bilq76 Познавач

    хихи след днешните дървета аз имам цели 2ЛГ по вече от тебxDxDxD,
    по темата 4 игри, 2 пъти+100 бонус 580 точки
     
  20. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Здравейте. Искам да попитам кога и от къде се получава Майстор на шейкърите ? Нещо пак не съм разбрала :p