Дискусия : "Чифт единици"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 26.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А аз си мислех, че съм седнала :p. (Трудно цъкам права.)

    П.П. Така и не успях да хвърля генерал от тройки. Мъчих го - не се даде.
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ко не си намерил пазара направи това и пиши ко получи ще ти кажа пазара
    Id номера се дели на 32/толкова са пазарите/, полученото число/без цифрите след запетаята/се умножава по 32. След това от Id цифрите изваждаш второто получено и получаваш
     
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    : 110901, member: 999"]ко не си намерил пазара направи това и пиши ко получи ще ти кажа пазара
    Id номера се дели на 32/толкова са пазарите/, полученото число/без цифрите след запетаята/се умножава по 32. След това от Id цифрите изваждаш второто получено и получаваш[/QUOTE] не се получава
     
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Получава се ако знаеш крайното получено число на кой пазар отговаря:)
     
  5. DAN63

    DAN63 Обитател

    Ето ви и един по лесен начин за намиране на пазара :p:
     
    Последно редактирано от модератора: 6.8.17
    esz102, pepa551, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А въпросният сайт поддържа и добра база данни за цъкалки, обори и т.н. (и на български език).
     
    Последно редактирано от модератора: 6.8.17
    pepa551 и Пума~` харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не се получава[/QUOTE]
    и дан са появи:)и получаваш сървъра, на който отговаря пазар имам таблицата , но не мога да я пусна трябва баша да я пипнеxDно мога да ти кажа пазара
     
    Последна редакция: 5.8.17
  8. munci1991

    munci1991 Обитател

    и дан са появи:)и получаваш сървъра, на който отговаря пазар имам таблицата , но не мога да я пусна трябва баша да я пипнеxDно мога да ти кажа пазара[/QUOTE]


    не се получава
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен


    не се получава[/QUOTE]
    ко число получи
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дискусия-Фестивал-на-светулките.14856/page-4#post-104041
    тук я бях пуснала, ма е не отваря:(имам я на снимка с други неща, ма те не са интересни за форума, пък аз съм комп спец и не мога да я отделя, че да я метна xD:oops:
    п.п. точно ти знаеш къде да търсиш:p
     
    Последна редакция: 5.8.17
  10. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    При мене, това с листата дава 1400,31, ама предложението е на krumel435. Та, не съм много сиурен.
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    би трябвало да е това, различни играчи пускат, при мен златно няма на таз цена , но при крушата на 170,.. двама играчи са пуснали и номера

    ми е верен
    п.п. дан63 пусна нещо лесно и удобно малко по напред
     
    Последна редакция: 5.8.17
    lyd_s_motika харесва това.
  12. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Само не разбрах защо с толкова много изчисления намираме целочисления остатък при делене на 32. На калкулаторите с повече опции дори има бутон за целочислен остатък - Mod.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  13. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    и дан са появи:)и получаваш сървъра, на който отговаря пазар имам таблицата , но не мога да я пусна трябва баша да я пипнеxDно мога да ти кажа пазара[/QUOTE]
    аз мога да си определям пазарите
     
  14. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Работиии! И на крушите излиза същото!
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тъй съм го изровила, тъй съм го пуснала, а кой, как иска да смята, аз смятам ощи с молива на калкулатор не разбирам:oops:
     
    Последна редакция: 5.8.17
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  16. БашФермер

    БашФермер Генерал

    Аз ползвам точно този сайт, който е дал Дан. Здрасти, Дан, драго ми е, както винаги :)
    Но не го дадох да не го отчетат като програма, знам ли ги, да не яде някой дървото. Въпреки, че това си е просто един калкулатор и не трябва да има проблеми.
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Като програма едва ли, но като линк към неофициален форум - случвало се е.
    П.П. Но тълкуването на правилата е различно за различните случаи, различните пишещи хора и т.н. ;):D:mad:
     
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    И най-вече кой го чете. Сайта не е официален така че ......