Дискусия: "Чифт Единици 2"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 29.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. cvetidd

    cvetidd Стажант

    искам да попитам къде да го намеря това
    Живот в лагера
    благодаря предварително

    cvetiddID: 23516945
     
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    В Огромна кошница за любители на игрите... Ако си я закупиш, разбира се
     
  3. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Тук кръгла нула няма:D, за нищо пак се дават 20 точки.
     
    eva-mina харесва това.
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    От първите три загадъчни обора - крокодил, тигър и оранжево производство за фъстъчено масло.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    56 Игри 9130-точки за сега, харитата тук са от без значение пробвах с 50-22 изкачащи, с 40харита-28 изкачащи без тях 20 от поле.Днес май е по добре до вчера падаха по 2-3 броя от поле:cry::cry::cry::cry::cry: П.С-пак са по 5 на поле ужассс
     
  6. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Заради фигурката "Чифт единици", която седи на мястото където предишни години излиза фигурката за "Зимен календар", пропуснах да взема чорапчето вчера (не съм забелязъл, че е започнало събитието). Наложи се да се разделя с няколко лало-та. Здраве да е. :)
     
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    77-Игри 11270-точки, май няма да стигна до края.>:(>:(>:(>:(>:(
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    40 игри - 5510 точки ... Още най-много двайсетина ще изиграя, ако има достатъчно шейкъри
     
  9. bim177

    bim177 Редовен

    30 игри 4800 точки
     
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    От 7-те дървета Призрак - 3 пипаловидни върби, 2 черни кралици и 2 тъмнобляскащи, как пък едно от новите се не падна...
    От всички загадъчни, взети до сега от събитието със зарчета, нищо читаво няма - ни от обори, ни от дървета...
     
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Пак сте добре - от 21 игри - едва до 10 награда стигнах 3-е парти билета. А какво остава още 67 до заветната кутия с дъждовник.Човек ще рече че са златни теяз дъждовници, стискат ги все едно е Пръстена на Силата.
     
    eva-mina харесва това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аз се отказвам с 91 игри. Най накрая си спечелих Жираф и сега залагам производствата, че там с тия главозамайващи бройки. Да използвам момента 10 дена дано се справя за розовите производства. Успех на всички решили да го играят до краи
     
    eva-mina харесва това.
  13. StOqNcHyYy23

    StOqNcHyYy23 Младши експерт

    имам въпрос ако сложа на 3те полета малки поленца и ги засям с карамфили повече ли изкачащи се очаква да получа отколкото ако ги засея с големи полета ??
     
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    да, повече излизат
     
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да повече, но спецялно за този евент не знам колко процента са отпуснали за изкачащи. Ако с 50 харита имам 20 то тогава без тях колко щяха да са? Този път са се уляли в затягане на кранчето.П.С. Най много изкачат от обикновени дървета-загадъчни
     
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    50 Харита?! Браво! ... Интересно кой фермер има най-много...
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    65 игри--9340 точки
    при мен навсякъде кранчето е затегнато:mad:
     
    DILQNADELI харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ако не бяха те незнам.
    аз се отказах след 91 игри, няма смисъл да блъскам за тоя дет ....
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  19. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Най- вероятно до тук

    [​IMG]

    Без екстри и нощно ставане, без ХК, без моменталното, нощем сея дългорастящо. Ще играя до 35-та задача за завесата и с.манджата по нататък нищо не ме блазни чак толкова, че да се напъвам. Предпочитам да сея картофи и тикви....
     
    DILQNADELI, sabchooo и fermer4etoo1970 харесват това.
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Mен ме блазни до 7-е тайнствени дървета за пълнолунието. Но съм едва на 15 задача. Еххх.
    Аз преди малко обрах 25 изскачащи от насадени лилии и разни дръвчета, + 5 секвои, няколко обора и манифактура ама тя не е на макс.
    Да се пoхваля падна ми се 1 бормашина и успях да си ъпгрейдна до 2 ниво менажерията на острова. А и чукнах ниво 300. Йей!
     
    Последна редакция: 3.12.17