Дискусия: "Чифт Единици 2"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 29.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не се оплаквам нито от изскачащи, нито от точките от игрите. Досега имам 13 изиграни, 2570 точки. При това не ми провървя последния път, някакви чифтове зорлям успях да скалъпя.
    Че всичко е в рамките на очакванията ми.
     
    eva-mina харесва това.
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    И аз го забелязах това. Колкото и да ми се иска май ще се помъча до реда и край. Да си научат урока и да не пипат дето не им е работа.
     
    eva-mina харесва това.
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    Мдааа...., или са пипали, или късметът ми при хвърлянето на заровете се е изпарил нейде... От 48 изиграни игри нито един Генерал /5 еднакви/. Миналия път за тези отигравания вече имах поне 3. А и разни рискови отигравания миналия път много добре се получаваха, а сега - дръвце.
     
    eva-mina и -georgi88- харесват това.
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Да попитам тук, защото не намерих дискусия по въпроса за Гората от гъби. След като изпълним последния 4-ти куест още 2 зони ли остават за отваряне?
     
  5. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    От 16 игри - 3030, два генерала от 6-ци и от 1-ци. Дори и да върви не ми се играе целия и няма да изиграя повече от 50 игри. От сандъка с блестящи неща - 15 тор на Мими.
     
    eva-mina харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не, с 3-ия се отварят две зони и с 4-ия - последните две.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    ААААА верно бе, мерси Муши. :)
     
  8. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Май май са ги изпонапъхали из кошниците........xD
     
    eva-mina харесва това.
  9. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Когато отбележим с отметка комбинация отстрани какво означава, че тази комбинация вече няма да можем да я ползваме?
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ползваме я, но бонус точки дава само при първото й нацелване.
     
  11. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Благодаря!
    Искам да обърна внимание на играчите да си записват продуктите и чашите, защото в тази игра здраво се краде.
    Току-що бях оставила за производство 5 чаши , влизам отново произведени само 4 , 5-тата я няма.
    В другата тема споменах как с очите си видях как ми изчезнаха и се върнаха заредени тръби в мелницата.
    Започвам да си записвам и да изобличавам, защото някой е болен от тежка клептомания. Вече ви разказвах преди година за изчезнали обори и животни.
     
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Снимки прави и искай проверка от администратор.Това да си записваш няма да ти го признаят.
     
  13. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Въобще не смятам да се задълбавам.
    Приятно ми е само да ви осведомя .
    Имам спомен, че веднага след последното пълнолуние от някъде ми се паднаха тайнствени стръкчета за пълнолунните полета. Сега веднага взех да си ги търся и ги няма. Мисля че от сандъци ми изскочиха , но ще си прегледам и куестовете.
    Винаги преди ПиТ ми изчезва по нещо важно. Веднъж така ми изчезна една нектарина XXL. Празното и местенце просто си стоеше на полето. Та кое по-напред да снимам? Знае ли човек откъде ще му дойде или да се опитам да мисля като админ, при приближаващо събитие от кое мога да изкарам пари че да го вардя.
    Едно конче Пикасо не успях да го продам защото предполагам и да е искал някой да го купи, не е могъл да извърши сделката. Това ми се е случвало когато аз съм искала да купя нещо.
    Айде извинете , да пасат...
     
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен така ми изчезваше храна за животни. Взема и произведа 30-40 броя, и като почна да храня, тя изведнъж изчезва, а според инфото животното яде малко, по 2 броя на обор, не е да речем да храниш хала.
    Иначе 8 игри, сега последната събирах за поредица 2 до 6, имах всички без 3, и ми се падна 6, отбеляза го като чифт и ми даде само 40 точки. Помня предния път само 1 генерал не бях направил, сега съм далеч от кривата круша, кой знае дали ще я стигна.
     
  15. billy97

    billy97 Стажант

    Тази игра нито я разбирам, нито мога да се справя. Изскачащи плачевно малко. Чета и чета инфото и не схващам. Дано това да е за последен път този тип игра със зарчета. Сега я започнах, но следващият път въобще няма да я играя.
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Погледни това, дано ти се изясни как се играе.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дискусия-Чифт-единици.15263/page-2#post-110320
     
  17. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    От сандъци могат да ти се паднат самия плод, дърветата не се падат от сандъци...а АКО имаш от новите дървета те са от временен куест от евент.
    По темата - до средата съм за растението и изиграните игри, а за падащите....положението е плачевно...
     
  18. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    От 9 игри изкарах 1660 точки.
     
    eva-mina харесва това.
  19. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    Е, завиждам благородно на направилите 20-30 джуркания. Явно доста гюбренце имат в запас. По-скромно се представям, но не гоня макса. Само веднъж "гризнах дръвцето". Играх комар, 4 поред -за 1 или 6 за кента, ама нъцки. Точки кръгла нула:p. Всичко отиде фира!:(
     
    eva-mina и sabchooo харесват това.
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    15 игри - 1540 точки. И то защото уцелих 1 малка кента. 4 игри преди кентата - все по 40 точки. Истинска подигравка!