Дискусия: "Чифт Единици 2"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 29.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. staneli

    staneli Старши болярин

    За мен е по-важно подаваната информация от модераторите и другите членове на екипа да е вярна, а дали има изпусната нейде една буквичка /най-вероятно от бързане, защото неграмотното писане си личи/, мисля че не е толкова съществено.
    Вярно, понякога има постове от по 5-6 реда, в които няма и една запетайка. Такива ги прескачам, без да ги чета, защото трудно се разбира какво аджеба е искал да каже въпросния фермер, а не ми се иска да гадая...

    По темата: ще джуркам зарчетата с кеф.
     
    ..koni.. харесва това.
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Тук не мога да се съглася с теб, Калина. Ясно е, че като на член на екипа, за който мога да кажа, че е лицето на форума, твоите постове са обект на внимание и е нормално, когато са допуснати грешки, било то правописни и/или фактически, те да правят впечатление. Не е вярно, че само теб поправяме (примери - колкото щеш из форума), но е някак несериозно да се оправдаваш, че "само 5% от пишещите тук го спазват това правило". Нищо лично и не търся повод "да те сдъвча", както и "да избивам комплекси" - според мен правоговорът и правописът са в някаква степен израз на себеуважение.
    ПП: Колкото до зарчетата - с удоволствие ще седна на игралната маса :)
     
    eva-mina, amira, kismit и 5 други харесват това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аман от този правопис, взе да ми писва вече.Не е добре да се допускат елементарни правописни грешки, но какво да се прави, стават такива неща в бързината.Все пак не е болка за умиране.То голямо дебнене и следене кой как и къде сгрешил, като че ли всички останали са безгрешни!Аз пък съм доволна че поне не си пишем тук на диалекти, че тогава ще стане тя една - не ми се мисли кой, как и какво ще разбере от постовете на някои. xD

    Ще играя пък ще видим докъде ще стигна.Предният път не стигнах до края, нямах достатъчно време да го завърша целият.Но пък и наградите някак си не ме стимулираха да се напъна чак толкова.
     
    KAtanasova харесва това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Какъв е коефициента за поява или не на овцата?
     
    gradinar4eto харесва това.
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Хаха да почваме залозите ли?Да се надяваме че няма да има фал - старт.
     
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Този път всичко тръгна като по вода.
     
  7. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Аз стартирам със 131 шейкъра.:)
     
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    340 изкачащи, спечелих и 100 процента плевня, старта е добър...
     
    Последна редакция: 30.11.17
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

  10. seduction12

    seduction12 Младши експерт

    180 за мен! Не е по темата, но благодаря за наградите от новия куест. Розово производство на ангора и пътнически чанти!
     
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    72 но имам 4 необрани обора и едно цяло поле с плодордни карамфили, които никнат изключително бавно заради липсата на супер тор. След 20 часа ще са цъфнали и вързали, дотогава се надявам да съм разсял.
     
  12. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Аз нямах предвид твоите постове (не си казала нищо грубо или обидно), а ето този пост, съдържащ клишето "някой си избива комплексите":

    Аз също започнах играта. За съжаление забравих да засадя дългорастящи и стартирам с малко изскачащи. :)
     
    KAtanasova харесва това.
  13. bim177

    bim177 Редовен

    114 шейкъра съм гледам и не вярвам на очите си със шипка и карамфил :wuerg:xD:cry:
     
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    от 3 полета е добре
     
  15. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Напомням, че имаме отворена тема за правописа.
    Аз имам едни 38 изкачащи,ама не бях бучнала нищо дългорастящо, нямам Харита, купите не са на макс....обаче ще взема редичката, само да не ми мине котка път
     
  16. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Ако продължим така ще трябва да се самонакажа и да заключа темата. Айде край със спама, че наистина прекалихме много.
    Тия зарчета хич не ми вървят, ама упорито ще ги джуркам до последно
     
    eva-mina харесва това.
  17. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    На предната игра със зарове, някой беше пуснал линк където можем да тренираме. Може ли линка отново, че въобще не мога да схвана правилата от обясненията.
     
  18. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    извинявам се за тъпия въпрос но не разбирам откъде се взема живот в лагера
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От купена с евро кошничка, за тия дето им е по джоба.
     
  20. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    благодаря муши няма да я имам пари не давам "не ми е по джоба";)