Дискусия: "Чифт Единици 2"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 29.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. URAGAN

    URAGAN Прохождащ

    Какво правите пак, овцата копа, ама пушек се вдига?
     
  2. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Хахах, аз съм новак още- само 1 годинка и малко, стаж.
    По темата и аз- обичам подобни евенти , дето не се налага много да го мисля. Садиш, береш, пак садиш и береш и накрая джуркаш едни зарчета- кеф голям, мъка никаква
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Копа биткойни :)
     
    gradinar4eto, Agrafix, joujoujouj и 2 други харесват това.
  4. KAtanasova

    KAtanasova Guest

  5. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    охххххх....мислех да обръщам капата на ''уволнение'', защото тук играта ''Генерал'' не я определя зара, а я определя програма....но заради пустия обор за дъждовник ме подмамиха...а и по средата на събитието ще има пълнолуние, и така и така ще ползвам техника.....поне да я ползвам ефективно...пак ще се копае....а как не ми се копаеше.....

    П.П. сега ще ни сложат зимния интерфейс и няма да си виждам половината дървета o_O, но пък това ще донесе коледно настроение!
     
    Последна редакция: 29.11.17
  6. URAGAN

    URAGAN Прохождащ

  7. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    :cry: сложила си си моя снимка за аватар - това честно ли е?....да ме видят всички...8)
     
    staneli, bilq76, eva-mina и още 1 човек харесват това.
  8. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Нищо чудно и да сменят бонуса, както са го подкарали в последно време. Дано ако има промени поне да е първите дни за да има време и ние да реагираме, че всеки си е изградил някаква стратегия вече. Ако някой реши да не играе евента пък в последствие види по-добрия бонус на цъкалката, ще иска да я вземе, но вече ще е мнооого изостанал и от към изкачащите и от към растението ... даже може и да не успее, като се включи по-късно. На мен вече ми се случи веднъж точно това. За най- сигурно трябва да се играе... щеш - нещеш... че не се знай какво ще им хрумне на Господата.
     
    eva-mina харесва това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ще играйкам, редичката не ме вълнува, ама покрай малките наградки и нея ще взема.
    Заради страховитите загадъчни ще играйкам. Но на 2 от възможните 3 полета, не ми се разбутват секвоите и дивите антилопки.
    Пък докъдето го докарам.
     
    eva-mina харесва това.
  10. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    възможно ли е да се мине без супер тор свърших я за предния куест.виждам че доста растение иска.
    докато събера от секвоите за доста време стават.
     
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    С ябълково - морковено чатни става, разчистваш всичко от полетата.Все пак си изчакай секвоите да ги обереш.
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    ... и садиш на малки поленца
     
    gradinar4eto и Agrafix харесват това.
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За кое питаш? Само за редичката или за всички награди?
    Но може би могат да се вземат всички награди, със сеене на максимално възможните поленца, с възможно най-интензивното висене в играта и с малко късмет.
    (Предния път съм успяла да изиграя 165 игри, малко над 21 хил. точки, на 2 и 1/3 полета, без СТ или с минимално; ходих да чета старата дискусия; и ми се струва, че Башът я изкара тогава докрай .)
     
  14. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На малки поленца без супер-тор, с ябълково-морковено чатни.
    Сметката е такава:
    Възможни поленца за игра 588 (202 + 202 + 184), следователно с едно обиране с ЯМЧ имаме 3 х 588 = 1764 растения
    Само за редичката са необходими 46 игри, т.е. 13340 растения. Т.е. малко над 7 реколти. Ако се разсеят първата вечер, в края на втория ден трябва да имаш растенията. И можеш да се трудиш за изскачащите. Или денем сееш колкото пъти можеш растенията за направа на чашки, а нощем някакво дълго растение за изскачащи.
     
    elliss_bg харесва това.
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    не се ядосвай, просто не им обръщай внимание.........имам чувството , че някой си избива комплексите ......
     
  17. terminatora78

    terminatora78 Активен автор


     
  18. djou0127

    djou0127 Прохождащ

    EEEEE няма спирка от една игра веднага на друга ,няма никаква почивка :(
     
    DILQNADELI харесва това.
  19. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    То не е до ядосването.ЗНам, че като модератор трябва да съм някакъв пример, ама при положение, че сигурно само 5% от пишещите тук го спазват това правило, да се направи само на мен забележка е.....ми точно все едно си ме дебнат за всяка грешка.
    Поне си отворихме хубава тема за правописа хаха
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Хич да не ти пука не сме в час по Български език. А и кой не прави грешки? Аз примерно съм с най много грешки.
     
    KAtanasova харесва това.