Дискусия: Чешки корени

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 13.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. 0246

    0246 Обитател

    Да чакаш намаление в магазина ми се струва по-реалистично :music:
     
    Valentin961 харесва това.
  2. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    То щом викаш, че е рядко значи ще го пуснат 2140 г. 100%
     
  3. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    И при мен е така обаче вече съм притръпнала и макар понякога да се ядосвам да го давам оооом,оооом
     
    MARV3000, [[Fermerkaa]] и черешка харесват това.
  4. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    А недей така мисля че имаше подобно при мен около нов.празници и аз съм скътала някое лоло. и се надявам да ми го пуснат около лятото(чакане е маката лесни неща в живота мило дете няма-свиквай)
     
    Valentin961 харесва това.
  5. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Е, аз съм свикнал с глупостите на БП. Какво да се прави, това е живота. Живее се и с радост, и с разочоравания.
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  6. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Ха така моето дете(сега да видя кво готвят мас.шефовете че се подготвям да изненадам децата кото си дойдат от странство)Успешна игра.
     
  7. radgx

    radgx Стажант

    Искам да ви попитам дали си заслужава да започвам изобщо куеста. 15 ниво съм. Ясно ми е, че няма да взема специалните награди, но поне ТО и МП заслужават ли си или да си правя другите куестове :)
     
  8. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Ами за точките си струва, мп също ако си зле със финансите. Така че можеш да минеш първите две задачи например и после да минаваш другите куестове.
     
    radgx харесва това.
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    играйте за ниско ниво са добри нещата
     
  10. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Ох, мило! Защо така говориш за този прекрасен, стархотен, невероятно-чудесен куест! Има дръвченца, вълченца, таралежченца, ще им правим храничка и ще ги храним. Има даже и липички, може да си правим чайченце. хихихихи ;)
     
    -helixme4o-, MARV3000, Doremi и 2 други харесват това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Да скъпо и аз така мислех,ще си вземем няколко пухкави вълчета от страхотния куест,да знаеш мило толкова се вълнувам,вече си представям как подскачат около нас
     
    MARV3000, karzil, Doremi и 3 други харесват това.
  12. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Оооо, забравих и редченцето, което ще ни дава точици. И то какви? Бахамскииии точици, да им се радваме. Какви мили, скъпи, чудеснички точици само ще са това! xD
     
    MARV3000, Doremi и Мариана07 харесват това.
  13. desi232

    desi232 Посланик

    е то зимата мина за чайченце,сега ли се сетиха за тези липи ;) xDxDxD
     
    MARV3000, Doremi и Kalina_A харесват това.
  14. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    :D Ей, най-накрая да сполуча на вълци! :inlove::D
    На чайченцето от липа не държа много, но криво ляво ще го избутаме и този куест пък докъдето стигнем. ;)
     
    черешка и 0246 харесват това.
  15. desi232

    desi232 Посланик

    едно вълче имам.но няма да откажа и другото,може да го разменя на пит за нещо друго :p
     
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Еййй, отдавна не съм се смяла така! Чак забравих за момент, че това са реплики на велики майстори.
    В интерес на истината, така представени с хумор, думите не звучат чак толкова интимно. Но иначе... определено си е, и мен също ме дразни.
    По темата - аз тепърва ще разсявам, но няма да си давам зор. Заради липите стари най-вече ще го играя.
     
  17. radgx

    radgx Стажант

    Някой може ли да ми обясни тези съкращения ? Пит и имаше още едно, което го забравих.Нов съм и като чета из форума не знам за какво става въпрос :(
     
  18. desi232

    desi232 Посланик

    пит е подаръци и търговия,мисля че това значеше
     
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    временно събитие което всички чакаме,ама рядко му се наслаждаваме;). Можеш да прочетеш повече за него тук: Подарък & търговия
     
  20. 0246

    0246 Обитател

    ПиТ е Подарък и търговия. Това, което си забравил - не мога да се сетя ;) но ако е ЯМЧ, това е ябълково-морковено чатни
     
    Каспаретка харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.