Дискусия: Чешки корени

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 13.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Винаги съм мислила германците за точни хора, но явно с таз игра не им се получаваxD.
     
    0246, черешка и MARV3000 харесват това.
  2. черешка

    черешка Старши болярин

    При мен има събитие подарък и търговия 117 часа, това някакъв бъг ли е ???
     
    milkoga1, aleks62-40, MARV3000 и още 1 човек харесват това.
  3. anych

    anych Младши експерт

    Случват се понякога технически причини. Вече започна :)

    P.S
    Черешки, при мен си е куста и акцията с колелото на късмета
     
    черешка харесва това.
  4. Styx

    Styx Guest

    да, бъг е. на някой места се появяват и други събития. скоро трябва да се появят правилните икони.
    и както казахме днес неочаквахме неочакваното :oops:xD
     
    tutifruti9, MARV3000 и черешка харесват това.
  5. черешка

    черешка Старши болярин

    xDxDxD Язък....точно вадих тефтера да пращам подаръците...xD Викам какъв късмет значи... така си и помислих. М дам,аз знаех,че куеста ще закъснее, заради проблема вчера от сървъра. Който не се е сетил, да реве...xD
    Мерси за бързия отговор!
    Успешен куест! :p
     
    milkoga1, aleks62-40, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  6. radgx

    radgx Стажант

    Здравейте,
    Аз съм 10 ниво и се чудя дали да започвам куеста или да си правя Гастрономията xD. Не ми се вярва да взема някоя от специалните награди.
     
    krassimira харесва това.
  7. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    При мен има два евента за изпълняване xD Гледам има комбайн дали ако го взема ще работи ???

    [​IMG]
     
    -helixme4o-, mianst, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    не работи
     
    черешка харесва това.
  9. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    така се зарадвах на ПиТ, а то бъг, изобщо този евент е пълен с изненади, но за съжаление неприятни
     
    MARV3000, –divane- и черешка харесват това.
  10. черешка

    черешка Старши болярин

    М дам и аз имах същия измислен куест, само бъгчета днес....
    Да и аз имах пит, хих...xDxDxD
     
    milkoga1 и aleks62-40 харесват това.
  11. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Мерси няма да го пипам тогава.Като гледам този куест не съм го виждал до сега трябва да е някой пришълец от бъдещето :D горе има надпис 23 май ...
     
    -helixme4o-, MARV3000 и черешка харесват това.
  12. desi232

    desi232 Посланик

    хахах
     
    черешка харесва това.
  13. черешка

    черешка Старши болярин

    Жалко, че не снимах бъга, ама нямах време... зарязах нещата и си тръгнах. При мен този бъгав куест беше с котки, птицечовка, мишки и се сетих, че е грешка, даваше уж техника... xD И отделно имах цели 8 икони с нови събития...xD приличаше ми на последния куест с птицечовката. xD
     
    milkoga1, aleks62-40 и vanko22 харесват това.
  14. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Пускай инфо в слухове и догадки. Какво да чакаме на 23 май. А дали е тази година?!
     
    kosdas и черешка харесват това.
  15. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    То май са се бъгнали и изскачащите предмети( червеният гранат). От две полета със спелта и карамфил и на острова - кактус, има - няма около 25 бр. Срамота!
     
    черешка харесва това.
  16. черешка

    черешка Старши болярин

    Да и аз събрах доста малко, чудно.... :cry:
     
    milkoga1, aleks62-40, sisi7832 и 3 други харесват това.
  17. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Изхвърля ме играта , какво става , пак ли някой бъг , не го ли оправиха за 2 часа закъснение ?! И дане е първия ивент да му се незнае, като че е за сефте .....Защо всеки път минаваме през 2 часа до цял ден простотии с бъгове, когао могат и преди това до го тестват ?!
    ПС Естествено ме изхвърля и от форума, така че когато го пусна ще е със закъснение !
    И продължава със слънчогледите и само блокирта, хора , моля , направете нещо ! ID: 38998149
    Като се рестартна сега няма да мога д апиша сигурно, и ПС всичко ми е ИЗЧИСТЕНООООО !
    Засега пак влязох, но слънчогледи да искаш !
     
    Последна редакция: 14.4.15
    -.kiki12345.69- и MARV3000 харесват това.
  18. 0246

    0246 Обитател

    ... и ни обрисаха xD Голямо цъкане ще е тоя куест... пак... ама тея вълци откога им се точа... ще цъкам и ще се ядосвам, да го вземат... xD
     
  19. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Да, не мислите ли да пуснате евент с награда ЯМЧ? Не ми се дават 200 лалота. Осебено след издънката със стръкетата. 4,80 лв на вятъра за ябълка хл.:mad:
    П.С. Ще е хубаво да се пусне такъв евент, ако ще го направят дано да е интересен.:p
     
  20. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Скъпи Валыо има и намаление при разпродажба на зана.неща вярно рядко го пускат но поне е на половина рецепта за ЯМЧ-100лоло...Дерзай и събирай лоло от зад.в читалището
     
    Valentin961 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.