Дискусия: Чешки корени

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 13.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:кое от поста ми не разбраo_Oкойто има желание ще го утика;)
     
  2. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    И аз да се изкажа -играя частично ,за реда ,вълка(макар че имам 1)и най-вече липичката (да си правя чай особено през зимата хи-хи-хи)
     
    MARV3000 и черешка харесват това.
  3. черешка

    черешка Старши болярин

    :p липата :p
     
    milkoga1 и -.kiki12345.69- харесват това.
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    всичко разбрах, ама ти на бой отиваш направо бре , я по -спокойно, дадоха ти хората и сложни куестове в читалището играй си ги
     
    MARV3000 харесва това.
  5. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    жалко чери че няма да си вържеш хамака на баха.а във европеиската част на играта .Приятно забавление.
     
    черешка харесва това.
  6. черешка

    черешка Старши болярин

    xD:p Чакам да пуснат отпуска xD:p и тогава да видим :p Благодаря и за теб! :p До тогава ще ухая на липов цвят. :p
     
    milkoga1 харесва това.
  7. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Ам смей са мЪ:p, ко са ядеш с хората, я му фрасни 5-6 ухилени главиxD:D:p
     
    MARV3000 харесва това.
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Зависи от гледната точка,куестът е елементарен както и наградите му,разбира се все пак е важно какво е развитието на играчът,много от нас се надяваха все някога да се пускат куестове изпълними според нивото на играчите,за всеки да има по нещо,предпочитам да не стана седмица от компът но да взема нещо ценно отколкото да цъкам от скука.!
     
    MARV3000, sm0uk3r71 и Valkaaa76 харесват това.
  9. kosdas

    kosdas Анализатор

    то било хубаво 1 седмица да седя с бан место да чета на БП глупостите
    а както каза тонадо наградите са елементарни
    ще си имам 24 таралеж
    и може би наи после вълк
     
    Valkaaa76 харесва това.
  10. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    А моите вълци ще станат 6. Ако не успееш да вземеш имаш от мен подарък.
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    васе, щом си рекълxDxDxDxDxD

    zorro58 за моето читалище грижа не бери и то е като обран бустан и не на последно място ето ти един коментар от предния евент
    Аз приключих с евента и макар да не грабнах вълците и златните банани съм доволна от ТрТО. С тях минах набързо нивото и си спечелих 5-те златни банана. :D
    Успех на всички останали и дано Ви се падне това което сте си пожелали!
    :)
    а други играха и четвърт ниво не минаха
    дано вече на разбереш нас ревящите и най - вече поста ми и да спреш да ми пишеш врели, не кипели
    мога да ти напиша цял ферман с сметки и доводи, ако пак не си захапал, но ме мързи , ревали сме не един път, кой разбрал , разбрал кой не да е8)
     
    Последна редакция: 14.4.15
    MARV3000 и tutifruti9 харесват това.
  12. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    То ясен е тънкия замисъл на БП,докато пуснат ПиТ да обезценят всички предмети,било обори или дървета като ги дават награди в куестове,та участието е да е слабо та да не им издимят сърварите хехехехе,пък и с 1 куршум 2 заека,който няма нещо ще неще ще друли умрелите им куестове.!
     
    MARV3000 и Valkaaa76 харесват това.
  13. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    В крайна сметка кога ще започне (поне около колко часа), за да знам дали да си обирам нещата ?
     
  14. Styx

    Styx Guest

    евента "чешки корени" ще започне днес в 15.00 часа
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    помисли за ххл те, например един бадем ххл с реда, великденски и пролетен дава 350 то,офиката420 и тн, без любимци, сложи и тях береш ги 2 пъти на ден и ако има и ден на дървета ;)
     
    Последна редакция: 14.4.15
  16. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Мерси, заедно с другото събитие, леле кой знае какво ще настане :)
     
  17. Styx

    Styx Guest

    е то другото е разпродажбата на парти билетите, така, че няма да е проблем. апък ако говориш за евентуални бъгове, там не мога да знам какво ще стане xD
     
    Valkaaa76 и tutifruti9 харесват това.
  18. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Аз по тази презумпция попитах кога ще започне и явно не само аз си мисля,че ще има бъгове щом не сте написали досега час на започване xD
     
    tutifruti9 харесва това.
  19. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Тъкмо щях да кажа, че като се пускат 2 неща едновременно, сме длъжни да чакаме и неочакваното, ти пък значи взе, че написа - различни неща били - казвай на хората очаквай неочакваното, пък може да се изненадаме - при това приятно, ако няма бъгове. :p:D:p

    Усмихнат ден и безбъгова игра са пожеланията от мен. :D
     
    MARV3000 и Dila1111 харесват това.
  20. Styx

    Styx Guest


    хихи следващия път ще се сведа до минимум "очаквай неочакваното" :D
    айде и от мен едни пожелания ако не за безбъгова, то поне за по-малко бъгова игра :D:D:D
     
    MARV3000, cecka66, Valkaaa76 и 2 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.