Дискусия: Честит Ден на снежния човек!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 22.2.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. arono_ele

    arono_ele Подрастващ автор

    Къде са шаловете???
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Без грешка не може:mad:.
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ами не е объркан фая, точно си пише, шаловете изскачат от островните полета от дървета, обори, производства, без сеене :p
    При мен даде няколко шала от обори, ама много скръндзаво. БП да се вземе в ръце и да пусне крана на макс
     
  4. И колко точно шала ти изскочичаха от кристалните водопади?!

    Шалове изскачат само на дъждовна и плантация.

    Факт! ;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да бе, вярно, 16 шала имам от обори само. Дърветата не дават нищо. А за кристалните наистина и от там нищо. Въх, нали мислех да пропусна, пък реших да опитам и чета малко по диагонал :p
     
    dedoto и *ПчеличкатаМая* харесват това.
  6. iwaniwaniv

    iwaniwaniv Стажант

    Екипа, стегнете се малко вече! То вярно, че е игра, но поне едно инфо като хората качете.
     
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Мда, поне от дърветата няма шалчета от Кристалните водопади. То верно, че се затопли времето, ама все пак .....
     
    bubolina_8, .TAINNA., -niksan- и 2 други харесват това.
  8. Правилно си чела, друг е недогледал. ;)

    Ааа, недей така, че стресираш изготвилия инфото. xDxDxD Или не го отбелязваш/мълчиш/, или благодариш. xDxDxD

    П.П. Играя събитието заради предмета с %, Пиколо-та и точките за сезона.
     
    Последна редакция: 23.2.23
    .didi2002., .TAINNA., -niksan- и още 1 човек харесват това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Инфото в частта за шаловете е коригирано. Само в плантацията и дъждовната гора изскачат. Извинявам се за допуснатата грешка. Приятна игра!
     
    bubolina_8, shiky, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Извинена си, Муши, хора сме.
    имам въпрос към фермерите:
    от къде изкачат повече шалове, дървета или обори?
     
    Последна редакция: 23.2.23
    shiky, mimi123123456, ..koni.. и 2 други харесват това.
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    От поле с обори без Хари 25 шала. Дървета не съм брала, нямах готовност сега и вече сутринта ще бера, но тях вече с Хари.
    И после ще мисля дали трябва да разкарам оборите и да залеся още едно поле или само с едното ще ги докарам.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз разкарвам оборите и вадя поетапно дърветата. От тях, с харитата ще има доста повече шалове. По пепеляшкино време ще съм махнала оборите и ще съм сложила дърветата.
    Скоростно събрах 22800 моркови и 770 цилиндъра. Зайците са голяма работа :D Само шаловете ме спъват. Те ще ме забавят.
    Имам питане. Може ли да се повтаря нещо за повече монети? Има ли начин да се спечелят повече монети и да се купят повече неща от магазина? Искам да знам дали да спирам саденето на моркови.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, нищо не можеш да повториш. Всяко ниво само по веднъж, а в него избраните от теб два стила. Приятна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Две полета с дървета 133 шала, от обори ще са по малко освен ако не нацвъкаш манифактури и менажерии и разсадници
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря на всички за отговорите.
    Двете ми полета са с дървета, затова исках да знам да сложа ли обори.
     
  16. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Аз на тоя евент му дадох "игнор", но ще те подкрепям ежедневно с шалчета докато трае!
     
    .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  17. buba62

    buba62 Главен болярин

    [​IMG]
    Засега толкова. Продължавам да се трудя за събирането на шалове, 20 и повече часови дървета с немалко количество хари дадоха добър резултат, но само на едно поле залесих, не ми се разбутват оборите от дъждовната, оставх сега само 20 часови дървета и наторих с дървесна тор и мисля, че ще се справя със шаловете до края на събитието.
    Приятен петъчен ден, фермери!
     
    .water., Bamze и .TAINNA. харесват това.
  18. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Имам въпрос , как може да се вземат четерите подобрения за Скок-Скок ,в седмо ниво е едното подобрение , а в осмо ниво са трите , а ние можем да играем само за две , може и аз да греша , но моля обяснете
     
  19. За Скок-скок ти трябват 3 подобрения, за да се надгради до Скок-скок IV, т.е. ъповете от 7-мо/един/ и 8-мо/два/ нива са ти достатъчни. Успех!
     
    -iliana7- харесва това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Основата е Скок-подскок I, т.е. до IV са необходими IV - I = 3 подобрения. Предполагам, че не си обърнал/а внимание, че се започва от I и поради това си останал/а с впечатлението, че са необходими 4 подобрения, а не възможните за спечелване 3.
    Приятна вечер!

    П.П. Добавих едно изречение във ФАЯ под таблицата с предметите, за да е по-ясно коя е основата на предметите.
     
    Последна редакция: 24.2.23
    eva-mina и -iliana7- харесват това.