Дискусия: Честита пролет!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 1.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Всичко ми се паднаха 2 обора - щъркели и червени риби, 1 бр - стръкче - бразилски орех-ма нямам право да се сърдя, те наградите са според нивото. xD
     
    0246, MARV3000, prikaznaferma и 2 други харесват това.
  2. adibobi

    adibobi Напреднал

    абе чета ви и се чудя, една и съща ли игра играем? на мен на две ферми освен МП бол, две стъкчета за бахама личи и какао ххл, два майстора строителя от тях бобър ххл и кокошки оранжеви нищо интересно, фермите са 92 и 93 ниво, евента е свършен от два дни но продължавам дано се падне нещо по интересно, пропуснах да пиша падна ми се няколко пъти 1 бр тор дървесна и 1 супер храна, направо да се зачуди човек на късмета миxD
     
    -helixme4o-, tutifruti9, ejkobejko и 5 други харесват това.
  3. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    И при мен 2 банана, едни вълци и един енот, тамаринд и рожков....много комбайн, 2 чатни, малко тор и мнооооого точки и пенита. Евента беше много приятен, дано БП се сещат по-често да разнообразяват. Ако може и да не затягат кранчетата толкова xDxDxD:p
     
    stafi, tutifruti9, -helixme4o- и 5 други харесват това.
  4. черешка

    черешка Старши болярин

    Честито за вълка. Бравос. :)
    Честито! Тамаринда е добро попадение! И аз така викам - повече награди. :)
     
    stafi, anych, -helixme4o- и 4 други харесват това.
  5. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Чак 43-тото яйце над нормата ми даде стръкче. Рожков излезе.
     
    tutifruti9, ejkobejko и FrozenKiss харесват това.
  6. -wwall-

    -wwall- Подрастващ автор

    Рожков и Тамаринди по два,а се падна и заветното Киви току що :);):)
     
    -helixme4o-, patetoilieva_9, Valentin961 и 3 други харесват това.
  7. mamamegi74

    mamamegi74 Прохождащ

    от 6 обора лисица, 2 бобъра , енот,къртици и гълъби ,а от дърветата кокосова палма, банан, бразилски орех и шамфъстък
     
    FrozenKiss харесва това.
  8. 0246

    0246 Обитател

    Коментара е преместен в "Технически проблеми". Извинявам се за неправилното място!
     
    Последна редакция: 7.4.15
  9. gugutkata.65

    gugutkata.65 Стажант

    На мен пък за целия евент не ми се паднаха изобщо банани ,но за сметка на това получих цели 5 обора майстор строител, 2 стръкчета 2 чатни ,12 часа помощна техника и страшно много точки и пенита . .Колкото за обора с Киви, макар, че нямам такъв се радвам че се пада на другите защото така ще му падне цената на пазара. ;)
     
    -helixme4o-, FrozenKiss и MARV3000 харесват това.
  10. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Падна ми се майстора.:p След два часа ще видм какъв жълт обор ще ми се падне.
     
    MARV3000 и FrozenKiss харесват това.
  11. saharina57

    saharina57 Подрастващ автор

    Пълно разочарование! Играта се превърна в илюзия за наивници и загуба на време. Май е време за отказване, загуби се удоволствието, а трябва да вкарваш и пари. Успех и късмет на упоритите и оптимистите!
     
  12. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    От майстора получих жаби.:music::p
     
    MARV3000 харесва това.
  13. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    xD Хехе, мечтател! xD Явно рецептата ти за вълци при мен не работи. :(

    Аз приключих с евента и макар да не грабнах вълците и златните банани съм доволна от ТрТО. С тях минах набързо нивото и си спечелих 5-те златни банана. :D
    Успех на всички останали и дано Ви се падне това което сте си пожелали! :)
     
    -wwall- и FrozenKiss харесват това.
  14. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    от трите обора, които ми се паднаха от 4 яйца и на които така се зарадвах, уви не се пръкна това, което очаквах- паднаха ми се жаби, мишки и оранжево училища по езда, с две думи плява, за вълци и киви ще продължавам да си мечтая, дано по скоро пуснат ПиТ да мога евентуално да си ги набавя,ако някой има повече
     
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Пробвай с костюм на Снежанка може да ловнеш някой дедо КОЛЕДА да ти извади от чувалът някой вълк(фотосите нали знаеш,меташ ги на мени) :)
     
  16. sahara83

    sahara83 Познавач

    Eй разгеле на някъде 150 -тия букет ми се паднаха 1 обор и едно стръкче.Не повярвах на очите си в първия момент помислих че вече съм почнала да халюцинирам от чакане.:DЗА 2 банана не съжалявам защото от толкова точки за бахарама минах толкова бързо 2 нива че е направо за чудене.Хубав евент хареса ми.
     
  17. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    o_O
    1. Бобри ++
    2. Патки 3:червено
    3. Котки
    4. Котки
    5. Таралежи
    6. Щъркел
    ***
    Вълк, Петел, Киви и Птицечовка още са Мираж...
     
    -helixme4o- и tutifruti9 харесват това.
  18. milenkata5050

    milenkata5050 Стажант

    За златните банани - от 2100 (две хиляди и сто) букета само 3 броя х2 Златни банана
     
    Мариана07 харесва това.
  19. 0246

    0246 Обитател

    Това в колко ферми?
     
  20. desi232

    desi232 Посланик

    на мен ми се падна вълк,всичко е до късмет

    П.П. моля за помощ,трябват ми държачи ,благодаря предварително
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.