Дискусия-"Цветни петна"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз рефрешнах страницата в 18.00ч. видях че няма бейби бум влязох в форума видях че е вече в 19.00 ч. и сега вече си заредих разплодниците .Научих си урока преди доста време.Като недогледаш един два пъти след това внимаваш.;)xD
     
    MARV3000 харесва това.
  2. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз направих същото. За да съм честна, часа не го прочетох вчера , предположих , че ще е 18 както предишните.
     
  3. desi232

    desi232 Посланик

    1 и 2 задача са готови
     
    -niksan- и MARV3000 харесват това.
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Не става въпрос за недоглеждане, а за подвеждаща информация. То заради това сме свикнали винаги първо да проверяваме, нали не вярваме... Редно ли е ?
     
    MARV3000 харесва това.
  5. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Мале, добре че съм се зазяпала в телевизията и пуснах моите развъдници след 19:00 часа. :D Въобще не знаех за промяната на часа и едва сега разбирам, че е имало такова нещо. Както казва MARV3000 по добре е да се проверява - аз например, винаги гледам в хронометъра дали е почнало дадено събитие или не. :)
    Успех на всички с куеста! :)
     
    sinsi88, черешка, MARV3000 и още 1 човек харесват това.
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Не знам дали при другите е така, но при мен се налага да проверявам заредените парфюми. На половината разплодници се оказа че зарежда само по два вместо по четири парфюма.
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    къдеo_Oти не разбра ли, че тях вече ги няма излишни били8)
     
    Valkaaa76 и tani1980 харесват това.
  8. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Не става въпрос за паренето. Много пъти съм бъркала от недоглеждане. В този случай - заредих разплодниците и влязох във форума. Никъде не беше официално обявено за промяната в началният час. Нямаше и да разбера, ако не бяха постовете на други фермери. А днес съм влизала сигурно пет пъти. Цял ден никой не спомена за промяна. Въпреки, че не е болка за умиране. Изчаках до 19 ч. и след това обрах разплодниците. Въпросът е принципен.
     
    tutifruti9, MARV3000, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  9. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    При мен понякога се получава, но е само визуален проблем. След като се изчака малко се вижда, че всички разплодници са си заредени докрай. Използвам Chrome.
     
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ама хич не е визуално само, не играя играта от вчера и познавам за жалост доста добре минусите и.
     
  11. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Пробвай с техниката - при нея със сигурност ги слага и четирите парфюма на всеки развъдник. :)
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Често ми се случва:mad:, в началото влизах да обера и какво да видя, някои от разплодниците не са готови, но сега проверявам и тогава излизам, човек се учи докато е живxD.
     
    desi232 харесва това.
  13. chocho87

    chocho87 Стажант

    Имам питане :) Все още не съм си отворил Бахамарама острова. Ще получа ли и съответно ще ми се запазят ли ТО , които спечеля и бананите , които ми се трупат... т.е ако е така би трябвало като отворя острова и да стартирам не от 1-во ниво, а от по- напред...
     
  14. desi232

    desi232 Посланик

    а корка след евента ли ще се пусне на пазара за продажба
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да
     
    chocho87 харесва това.
  16. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Да, но нямаме конкретния ден все още, вероятно ще отнеме 4-5 дни въвеждането му.
     
  17. desi232

    desi232 Посланик

    благодаря,надявах се да можех да си купя днес корк :pвместо да чакам 8 часа:oops:
     
  18. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Отново няма радост на този бейби бум:mad:, само при мен ли е така?
     
  19. desi232

    desi232 Посланик

    при мен се паднаха 2 кози джуджета и след 20 мин съм готова с евента
     
    черешка харесва това.
  20. dia11170

    dia11170 Стажант

    Не си само ти!!!! Уви, и при мен е така!