Дискусия-"Цветни петна"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин


    Защо не го играеш само за да вземеш стикера и първото условие на втора задача да си вземеш поне две коркови дървета? Аз мисля тъй да го играя тъй като нямам много супер храна, а и нямам нужните производства в наличност. :)
     
    sinsi88, черешка и ThunderBird харесват това.
  2. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Права си първа задача цялата ще мога да я направя, и от втората задача за сребро ще мога да ги взема, но по нататък ще е трудно.
     
    Мариана07 харесва това.
  3. desi232

    desi232 Посланик

    по добре за реда играй,аз ще играя първо за него и после до където стигна
     
    Торнадо73 харесва това.
  4. kosdas

    kosdas Анализатор

    ще си взема стикера и корка и ще продавам пуики и уроци по езда другото го нямам
    и нехкви мижави 100 суперхрана дет до никаде нема да стигна
     
  5. desi232

    desi232 Посланик

    дано да пуснат бейби бума с него ще успея да го завърша
     
    Торнадо73 харесва това.
  6. kosdas

    kosdas Анализатор

    обикновено бейби бум или утре или събота
     
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Абе бройките на селектираните животни - иди дойди. Ама относно бройката на палетите в храната, която трябва да мелим - "малко" са се поувлекли братята германци. Аз лично не мисля да се напъвам. 2400 ТО/ТрТО на 8 часа не са малко, но не са и много.
     
  8. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    На първо четене ми се струва, че за куеста е необходим много ресурс и не си заслужава. Аз ще си взема само 2 дървета, останалото ще пропусна.
     
    черешка, Мариана07 и MARV3000 харесват това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Рекапитулация на максимално необходимото:
    63x пуйчета, 56x козлета, 30x домашен пуяк, 16x паунов пуяк, 38x петниста коза, 16x черна коза, 2600x картофи, 65x череши, 40x уроци по езда, 12x козе мляко, 105x цветни коркови дъски (???доуточнение???= 108x корк и 27x цветни палети)

    Награди:
    129700 то, 66900 тр то, 162400 мп, 12x корков дъб, 6x корков дъб XL, 3x корков дъб XXL, 15x мими тор, 95x супер храна, 5x купони компайн 3 ч., 4x ябълково-морковено чатни, 21x звездички, стикер, редичка в облаците, цъкалка Мишена за стрелички
     
    pineapple87, Мариана07 и FrozenKiss харесват това.
  10. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Само 27 палети са. В първия момент и аз помислих, че са 105 и ми се видяха много.... ;)
     
    черешка, Торнадо73 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    по не 200 000 на месец за острова не са малко
     
    черешка и [[Fermerkaa]] харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    вече са 27, да
     
    Последна редакция: 18.6.15
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    по мой сметки са 105 бройки за цветни коркови дъски да се смелят
     
    черешка харесва това.
  14. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Цветна коркова дъска-4броя - това се получава с 1 мелене

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 18.6.15
    Торнадо73, MARV3000, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Супер! Еми аз тогава съм готова с куеста! Почти. Само трябва да почне. :)
     
    Торнадо73 и -niksan- харесват това.
  16. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    63x пуйчета, 56x козлета - общо 119 селекции по 2 бр. суперхрана - 238. :wuerg:

    На мен взе да ми писва от куестове със селектиране. Само кокошките успях да довърша за 3 години. Всичките са на едно положение. А хамелеони и кукувици не съм ги и почвал. :mad: Тъкмо се канех да поработя по "Замъци в пясъка"... Ново двайсе... >:(

    Ако става въпрос реда може да се вземе и с 2 дървета, съответно - 56 корк, 14 палети, 14х6=84 мин. /1ч 24 мин/ мелене към вторник вечер 8). Необходими са само 51 пуйченца и 3 козленца, общо 54 селекции, 108 суперхрана.
     
    Последна редакция: 18.6.15
    bayVasil, черешка, mell и 6 други харесват това.
  17. anych

    anych Младши експерт

    И а ще играя само за 2 дървета и за реда. За другите неща няма да се напрягам изобщо. Доста неща се искат, а и доста селекции. Тъкмо посъбера малко супер храна и някой куест ми я опатка. Няма смисъл... Но ще се възползвам от огромния козарник, който имам и ще посъбера някое и друго МП.
    А със сигурност ще има бейби бум, така че ще отиде по-малко супер храна :)
     
    черешка харесва това.
  18. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    Хора, ако някой няма цветни палети побързайте да си купите, защото в магазина свършват бързо!!:oops:
    [​IMG]
     
    Торнадо73 харесва това.
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    поредния глупав куест,струва си да се играе от скука.....от друга страна доста пари се правят,пуйките доста скочиха,хах
     
    Valkaaa76 и desi232 харесват това.
  20. desi232

    desi232 Посланик

    ако наистина само 27 бр и аз съм го завършилаxDама ще видим утре:p