Дискусия: Цветен сезон (сезон 16)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 4.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Цветен сезон (сезон 16)

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, мнения и стратегии за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    Единственото прилично предложение е пица секретар :oops:ще трябва да плащам >:(че не ми се пръкна от нииде другото не струва 8)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water., ka-linka и 2 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Отново пас, даже рошавото пиле не може да ме стимулира, това събитие не е за моята плевняxD.
     
    dedoto харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пица секретар как сладко звучи и гали ушето :D за нея и аз съм в кюпа ;)
     
    dedoto харесва това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Секретарка си имам, капок -3-4-5, пассссссссссссссс
     
    .TAINNA., staneli и tanyamery харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Руса ли е ?
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    xDxDxD

    пп Ни руса, ни брюнетка, ни червенокоса - никакви секретарки нямам xD

    Ще играя и този сезон, ама пак без секретaрка ще остана, ще си върша работата сама xD.
     
    Последна редакция: 7.6.21
    Bamze, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  8. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Проскубана xDxDxD, голЕм ДзвЕр xDxDxD. Успех на всички, които се захванат със сезона, аз ще го буткам само с точките от събитията:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    И после като всички други обори ще се чудиш какво да ги правиш като се навъдят като хлебарки.
     
    [[Fermerkaa]], dedoto, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    Аз съм абонирана за сезона, не пропускам, този път най-вече за спорта! Ще ми изтърбуши плевнята, но нищо - нива да минавам, точки да събирам, пък и дървото го нямам ;)
    А секретарката през плет ще гледам - голяма екзотика е за мене, отнийде не се появява!
     
    ka-linka харесва това.
  11. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    от сезон на сезон наградите за последния ред който може да се обира многократно стават все по-слаби.на този сезон бих ги определил като мижави.поправете ме ако греша.обрах го и приключих.лека вечер на всички.
     
    [[Fermerkaa]] и dedoto харесват това.
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Последните сезони стигам до последния ред и изобщо не го играя. Ако случайно паднат някакви точки от съпътстващи събития - ОК, иначе хич не се напрягам за него.
     
    Bamze, ПЕПЕЛЯШКА, pepa551 и 5 други харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Прилича ми на рошава гаргаxD, голяма кръстоска е паднало докато я създадатxD.
    Все още нямам такова нещо, надявам се, че не се плаши от мен, дори малко си приличамеxDxDxD.

    Хората полагат толкова труд да ни откажат:
    евенти и куести без покритие
    играта под всякаква критика
    почти всеки евент започва не когато трябва
    компенсациите са жива подигравка
    календарите с подаръци, няма за какво да се хване човек
    с една дума, само ядове ни създават, но ние сме упорити оптимисти:oops:, не се отказвамеxD.
     
    .TAINNA., shiky, kakata13 и 4 други харесват това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Сезона приключва днес и за първи път от доста време има по-дълга пауза до старта на следващия. Ще можем да възстановим ресурси. Тук ми прави впечатление сполучливото комбиниране на събития и бонуси. Сувенира ще дава +1 бр. от обори и съчетано с щастливия ден на оборите и някой и друг бонус , а също +1 бр. от обори от новият ред "Октастично гледане на деца" ,може да имаме задоволителни резултати. Успех .

    -----
    Поправка +1 бр. от работилници. И така сувенира пак е супер до момента в който не започна "Пътеката от светлини". Как точно да оползотворим едноседмичният бонус , като всички полета са вързани към евента? Е , признавам че с много желание може да се постигне положителен резултат за + от работилници. Но въпросът ми е принципен, не следва ли след като се предлага даден бонус да се мисли и за създаване на максимални възможности за оползотворяване му ? Моля разработчиците да предвиждат тези подробности при планирането на играта.
     
    Последно редактирано от модератора: 15.7.21
    .TAINNA., dedoto, Bamze и още 1 човек харесват това.
  15. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами, не са работилници - точно +1 бр. обори за 6 часа дава сувенира :), разбира се и 1 бр. парти билет при обирането му.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Съгласна съм. Въпроса обаче си остава.
     
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Тук и аз съм съгласна :). Запазена марка на БП е уж да дадат нещо, а всъщност то до голяма степен да е неизползваемо, както е и в случая.
     
    .TAINNA., dedoto, kakata13 и още 1 човек харесват това.