Дискусия: Художник яйцеразбирач

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 16.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Не си сама б жено xDxDxD Всико що е с изтекъл срок на годност съм го обрала xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 3 други харесват това.
  2. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Взех мексиканския кипарис, оттук нататък каквото стане!
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и eva-mina харесват това.
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    И аз с вас
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  4. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Още 80 таймера !!! "Парцалев ти си луд..." :mad::oops::p, или си прекалила с кафетата o_O:inlove:;) ! Много морков и целина си имала...
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  5. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Честит празник на всички цветя и дървета:D.Да сте живи и здрави.Наздраве:D:D:D
     
    eva-mina, pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и 7 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD Парцалев оцели джакпота на пазара в началото и се снабди с 25 хил целина, а моркови и пшеница винаги имам по 35-40 хил xDxDxD Кафетата ги дадох на каспаретка да се събуди, а аз спах :D
    Утре ще се огледам понеделнишки дали ми се играе още. В по-малката имам да направя 7 игри до редичката и ги карам заедно под час. После пускам кепенците ;)
    п.п. дано не забравя да напазарувам, че и това ми се е случвало xD
     
    -silvieva-, eva-mina, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  7. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Ехо-о-о-о ! Понеделник е - да не забравиш да напазаруваш xD- но все пак до сряда има време :music:!
    Снощи взех реда и почти всичко от магазина, което привличаше вниманието ми :D:D:D...Останаха инструментите, сандъка с ЛГ и с дървета и обори. Мисля да поиграя още малко с лежерно темпо за инструментите и и с удоволствие и мерак удрям кепенците :music::music::music:!
     
    eva-mina, arseniq1, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Хах добре ме подсети, кафето ми изстина ... отивам на пазар :D
    Този евент ми допадна. БП балансира добре изскачащите, даде добро време на растението, само дето не намали бройките. Дано не е само празнично. След Великден ще го гледаме (БП) под лупа ;)
     
    SKATAVKATA, eva-mina, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Снощи късно уцелих от 5 парти врътки два пъти плевня 100 процента,при положение че сея на две полета ,благодарение най много на плевня,защото доста пъти е уцелих.Този път са е отпуснали да се уцелва плевнята с много малко парти врътки:)
    До тук имам 98 игри и още поне 18 игри ще са готови преди лягане и приключвам с задачата:) На острова сея кактус бане ,обирам го на 12 часа ,изкачат ми на денонощие до 700 изкачащи:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, eva-mina и 2 други харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    за едни има плевня, за други, като мен ... конфигурация от пръсти, не дава и не дава. Вчера извъртях 4 пъти по 99 обикновени и 130 парти врътки. Имам още партита, но обикновените ги цедя до край, защото излизат по много от сандъци, редички и цъкалки. Нека има да ми пълнят склада с безсмислени неща :D
    На острова сея каквото ми е по-малко. Допълвам и изскачащите стигат и остават. Да не се хвалим, Ник, че да не ни врътнат кранчето след празниците ;)
     
  11. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    :D:D:Dей много си ставал до тоалетната през нощта:D:D:Dаз знам,че я караш под час ама ти уби рибата ей:pАз съм пълна с изкачащи ама имам още 3 игри за реда признавам си че не я обирам редовно ама пуста плевня ме спасява....сега си врътнах 20 обикновени и ми даде плюс едно 2 пъти и съм готова с реда...За другите не знам в четвъртък летя за БГ и хич не ми е важното беше ред...Ник какво ще кажеш за Великденския заек аз съм си го заплюла дано само да не забравя да си го вземаxDxD
     
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ставам лягам късно снощи в 1.30 съм въртял парти врътките.Гледам филми пре ноща на телевизора през https://www.youtube.com/
    На мен 5 часа сън ми е достатъчен :);):)
    Заека не ми харесва. на 72 часа даа го чакам да стане да го активирам,ако беше на 22 часа тогава бих го взел;)
    Отделно от как имам телефона ,от три години мога ,да си влизам през него и през деня където и да се намирам,без да си с лаптоп:):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., eva-mina и още 1 човек харесват това.
  13. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    o_Oo_O как го правиш :oops:на мен все не ми стигаxD и за туй бера като се събудя
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., eva-mina и още 1 човек харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Организъм,както го настроиш. ако легна рано се събуждам в 2 или 3 часа и до сутринта няма заспиване.Много пъти ми е прекъсвал интернета в къщи,благодарение на телефона си оправям задачите.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Каспаретка и .TAINNA. харесват това.
  15. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Изуми ме този заек дава за 8 часа плюс едно ако имаш розови или червени примерно гуано или обираш ги 2 пъти и са ти достатъчни след три дни пак ко ще си играя аз всеки ден на 22 часа сега един мустак на моя пазар е 80хилo_OТо и аз имам тел и мога да си седя във фермата нон стоп въпроса е като имаш знак :D:D:Dбез телефон ко правиш?За това заека на мен ми допада.:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Редът е нареден, утре сабалян ще го активирам, че днес нещо се разсеях.
    Не съм пазарувала още обаче, не че и на мен не ми се се случвало да оставя пазаруването за последния момент и после да забравя да си донапазарувам. :p
    Сега обаче още не съм почнала и се чудя каква изобщо да пазарувам.
    Кипарисът го взех първи, загадъчни, тайнствени - нещо не ме вълнуват, единствено може би с.х., торовете - супер и мими и много му се чудя на Скритото яйце. Та се чудя дали да не хвърля всички парички за него и за с.х., с.тор и мими тор.
    То от много чудене да не стане пак сакатлък. ;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    скритото яйце го взех та и повторих и съжалявам. Цъкалка 2х2 за 23 часа при мен дава 16125 точки. С горещата цъкалка или някои от другите взимам повече, а и са по-малки. В другата ферма го пропускам :)
    Тайнствени и загадъчни също пропускам. Взех купоните за техниката. лирово и кипарис въпреки, че ги имам, СТ и за другите още не знам СХ, мими тор ... сандъци ли? Инструменти имам 30000 неотворени и още не знам колко в сандъците :)

    п.п.193 часа сеялка от колелото и от сандъците от вчера и днес и нито минута от другите опции :wuerg: Аз да сея мога. Обирането ми е важно >:(
     
    Последна редакция: 22.4.19
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА, bubolina8 и 2 други харесват това.
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ох сърдечно ти благодаря за съвета. Напоследък нямам много време да вникна в играта и карам на автопилот. :p
    А по въпроса за сеялката имам насъбрани от колелото 1137 часа. Не че се оплаквам, ама верно от колелото само сечлка пада, обирането за нищо го нямат. ;)
     
    pepa551, -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    После ще пиша в темата за колелото за сеялката. Ако искаш и ти пиши малко да вдигнем темата :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Спете, докато можете:sleepy:, като остареете ще копате денонощноxD.
    Ще се наспивате бързо и ще има време за всичко.
     
    DAN63, kakata13, SKATAVKATA и 4 други харесват това.