Дискусия:"Храмът на вратите"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Може би целта е да отвориш вратата с лалота,а за да го направиш трябва да използваш малкото синичко квадратче с бяло плюсче в него.
     
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И аз до там съм я докарал,един,ма пусто още го няма
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  3. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Всичко е идеално /случаен принцип/ от 5 полета ехемия 11 плочки.
    Благодаря Б П !!!???
    :cry::cry::cry:
     
  4. kokokan

    kokokan Прохождащ

    Пълна тъпня, 7 флага и 7 кръга без нито един триъгълник,направо се подиграват с нас...
     
  5. НИНА

    НИНА Младши експерт

    и местенето в полетата не ми помага.
     
  6. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    повече няма да играя роля на шаран на случаен принцип. Гледам си и доя животни като истински фермер. Досега да бях изпълнила куест от Бахама
     
  7. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Тц тцц цтт разгелееееее...доживях да изкарам"Ключарницата"xDДва дена се мъча с 3 триъгълни и кат го завърших тогава взеха да изкачат :wuerg:Иначе доста съм се престарала с растенията ,ама поне ги опулзотворих по предназначение -за някой друг ключ 8)да си напълня "Хазната":p(след такъв ОЗОРЛЯХ КУЕСТ)-Голяма тръпка еййй да чакаш до последно дол ще имаш късметя да го завършиш или ''НЕ'':D!!!
    П.П.Другия път може и повече да ни озорите с лабиринти ,раст,и изкачащи.....щом не се отказах на края ,Значи всичко е "ОК"!!!!;)xD
    П.П 2:Благодарскоооо на мойта работливка съседка (тя си знае ;):inlove:и останалите комшииии и приятели:pза подаръцитееее!!!!
     
    Последна редакция: 16.4.16
    pigi102 харесва това.
  8. YanaNed

    YanaNed Стажант

    След 18 часа ,приключва евентът ,а аз от 72 часа НЕ ПОЛУЧАВАМ ....../вие решете как да ги запълните / ви триъгълник!!!!Обяснете МОЛЯ случайният Ви принцип как работи!!!Пфуууу толкова нерви .....Успех на всички!!Успяхте след 10 години да ме откажете!
    :mad::mad::mad::mad:
     
  9. devil*

    devil* Стажант

    е при мен триъгълници бол , но вълнист ключ не ми се пада вече от 15-на опита , случаен принцип друг път - лалота обаче няма да им дам ....
     
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Много ми е чудно що са го кръстили "Храмът на вратите", като по му приляга "Храмът на обречените".
     
    cecka66, -niksan-, .water. и 2 други харесват това.
  11. cveti2011

    cveti2011 Стажант

    molq pomognete s plo4kite ne6to pak ne mi stigat
    ID: 25138416
    cvetiddID: 23516945
     
  12. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Здравейте,може ли да помоля за малко плочи, че имам вълни бол и само 1 триъгълник ми трябва да го приключа... Играч: elliss_bg
     
  13. bai_mile70

    bai_mile70 Стажант

    И какво имам разтения и куп непотребни ключове и не мога да завърша куеста тъпня ама по голяма незнам дали има някъде:mad::mad::mad::mad:
     
  14. aleks208

    aleks208 Прохождащ

    Моля помогнете ми с плочки.Благодаря предварително.Ника ми е същия
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Още като го пуснаха в слухови и догадки с картинката как изглежда новата предстояща задача.
    Бях писал че ми изглежда като храма на обречените и май съм бил прав с оценката сиxDxDxD
     
    sahara83, Eli_08, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  16. rucka82

    rucka82 Прохождащ

    Моля помогнете ми с плочките. Благодаря предварително
     
  17. baiete

    baiete Болярин

    Тоз случаен принцип ме улучи тоз път и го завърших , а стръковете пълна трагедия . Дано от календара да не съм същия карък :oops:
     
    kukuruku1975 харесва това.
  18. kle71985

    kle71985 Активен автор

    здравейте как мога да разбера кои врати са ми останали за отваряне като гледам куеста мисля че са 3
    едната е ясна най дясната но останалите 2 мога ли да разбера по някакъв начин средна ли е лява ли е дясна ли е

    благодаря
     
  19. kosdas

    kosdas Анализатор

    голямо садене голяма мъка с тоз случаен принцип най накрая ми даде 2 кръкчета
     
  20. kle71985

    kle71985 Активен автор

    току що май установих че ще ми трябват още 4 кръга което прави в най добрия случай поне 4 обмена което прави работата много зле

    помощ за плочки

    ник kle71985