Дискусия:"Храмът на вратите"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Така е, проверих това за разходката из полетата. Играя куеста в 8 ферми и само в 2 от тях съм го завършила. Откакто прочетох съвета за разходката напреднах значително в останалите. С рефреш не съм пробвала, но и това ще опитам. Успех и от мен на все още борещите ключовете! :)
     
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Аз приключих току що :) Заветният последен вълнист ключ най после се появи;) Успех на всички който все още не са приключили;)
     
    pigi102 харесва това.
  3. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    не знам, дали някой вече се е сблъскал с това: да ти трябват ключове от един вид, а да ти дава от другите
    почвам да се съмнявам , че ще успея да я завърша тази мисия
    за да приключа ми трябват 2 кръгли, а вече имам 6 излишни вълнообразни и 2 триъгълни
    дано да ме обладае късмета и да успея
    КЪСМЕТ на всички :)
     
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    трети ден сея за един триъгълник:cry:ебаси случайния принцип8)
     
    milkoga1 и borialex харесват това.
  5. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    Ей на това му се казва куест с характер. Не знам за вас, тъй кат гледам не ви се е харесал, на мен пък да си призная ми хареса. Не заради "случайния принцип" а заради неочаквания евент, нестандартен нерутинен. Досега все си знаехме, толкоз хиляди бройки от растението, толкоз от другото и дай ще ги набучкаме за три дни ще извъртим всички задачи и край. Няма емоция няма дух няма вълнение. ЕЕЕ добре де, негативи ядове колко ключа излишни имаме, ами няма да са безплатни няма да са на вятъра, всеки иска нещо различно а когато го получи и това го извади от рутината почва да се ядосва, защото не е свикнал така. Забавлявайте се бе хора. От всеки куест извлечете полезното и забавното. И аз съм на една задача от вчера и сея и получавам не това дето ми трябва, но време има, все някога ще го получа, и ако не го получа ми кво от това аз нали се постарах, дадох колкото можах от себе си няма да си изхабявам нервите тц не и за това. Айде добро утро на всички:))
     
    desi232, лудакрава1 и pigi102 харесват това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тъй, тъй............за лудо сей, не стой:D
     
    Annabelx харесва това.
  7. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    луд умора немаааxD


    "Който не си плати навреме тока, ще бъде откачен!":music::music:
     
  8. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    -.-
    Вероятно аз няма да завърша скапания евент заради кръглия ключ. Не се пада и тва е... Нямам идея на кое ниво съм. "чакам" 2 кръга за 20 тор на мими
     
  9. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Ееее,аз пък имам кръгли на килограм,но ми трябва триъгълен.Няма и няма!
    Важното е,че се забавляваме.
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:как да забавлявам с тоз мазохизъм o_O
     
    cecka66 и chaikatabs харесват това.
  11. vasko_114

    vasko_114 Прохождащ

    Не е забавен ,а много тарикатски евент . Може да се каже ,че е натоварващ отколкото забавен.Падат се все едни и същи фигури.Но трябва да ги разбираме ,трябват пари!На упоритите успех!
     
  12. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    o_O
     
  13. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    И аз бях така,ама най-накрая ме огря и приключих,че ми омръзна да го чакам този триъгълник.
     
    лудакрава1 харесва това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    фанах го:cry:
     
    лудакрава1 харесва това.
  15. borialex

    borialex Стажант

    Най-накрая събрах заветните триъгълници и приключих.Не знам дали наистина има значение ,но и аз сменях полетата и чак тогава ми даде различни ключове.
     
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ей, страшна работа значи, три дни сях за 1 триъгълник, сега кът падна ги дава на конвейер8)
     
  17. YanaNed

    YanaNed Стажант

    Тези триъгълници само с пари ли са?Трети ден....вече не ми е забавно!!!!>:(
     
  18. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Като моята работа с кръговете. :D
     
  19. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Благодаря! Така ми се струва логично. Въобще не предположих, че става дума за малко поле, като всички други са за голямо:)
     
  20. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Втори ден чакам 2 кръга и 1 триъгълник, вече ми свършиха плочките а ключовете продължават да не се появяват.
    Един случаен принцип- нищо, два случайни принципа едно голямо нищо. Няма да мога да си взема дори редичката, а камо ли друго а съм насадил растения за един куест и половина. Такъв куест е пълна измама за да го завършиш трябва да набуташ сума пари.
    Благдаря на Б П за прекрасния куест. Следващият път няма да играя такъв куест, а се замислям изобщо и за играта.
    Още веднаж Благодаря!!!???
    >:(>:(>:(
     
    Последна редакция: 16.4.16
    borialex и aylakz харесват това.