Дискусия:"Храмът на вратите"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    На мен ми се загуби една част от обясненията o_O Значи отварям първо лявата врата в стаята , прехвърля ме автоматично в следващата стая и...... коя врата отварям ???? Задължаваме да отворя пак лявата или избирам аз коя да отворя от тритеo_O
     
  2. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Няма и да се съберат никога, нали ги махнаха от колелото вече, същото важи и за плашилата, пиратското плашило вече не присъства в парти врътките, ако китайците решат пак да ги върнат или да ги пуснат на пакет за купуване, може и да стане, но със сегашното ръководство знае ли човек, а и доколкото разбрах май китайците купуват без да съкращават служителите, което лично за мен е разочароващо, предвид колко глупави (или по скоро хитри, зависи от коя страна на монитора гледаш, демек ако бачкаш в БП) и обосновано-алчни решения се взеха за спиране на определени неща от геймплея. Та много им пука на ръководството че таман си събрал примерно всички плашила и то по няколко, без пиратското (в моя случай), и вземат точно него да махнат.
    И за да не говоря празни приказки мога много добре да се обоснова. Купуваш им парти билетите, и купуваш, и купуваш, мислиш си "ок, рано или късно ще събера проклетия ред", но... не, на тях явно не им стига, защо да не им махнем една от нужните бройки и след време да ги пуснем като пакет или по отделно за продажба.

    Няма що... а, търговски нюх. Да, но и голяма доза, алчност!
     
    Последна редакция: 11.4.16
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Следващата е по твой избор.
     
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Благодаря:)
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Там е проблема, че не го разрешават:mad:, много благодаря, ще имам впредвидxD, чакане му е майката, но като гледам какво стана с муз. кутии и цветята:mad::mad::mad:, май само в магазаина ще ги пуснат.
    Успех с куеста!!!
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  6. legolas243

    legolas243 Стажант

    :) Аз имам в повече пиратски плашила, дори бях спрял да въртя колелото когато има пиратско плашило, че ми писна от тях, но други ми липсват, така че ако има ПиТ може да обменим.
     
    dj_1 и The.Farm харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Само аз ли имам усещането , че случайният принцип ще ни докара доста мазоли по ръцете от копане :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    nefertiti харесва това.
  8. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Няма да са проблем ключовете - поне засега излизат по равно. :)

    [​IMG]
     
    raycheva75 харесва това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Аз все още успявам да не си пробвам късмета, имам намерение като събера минималното количество растения, тогава да се пробвам, но все пак няма гаранция дали ще устискам xD. Плочи към момента 551, но пусти му растения не искат да зреят бързо без супер-тор, която ми свиди xD.
     
    nefertiti, dimitrinkani и pigi102 харесват това.
  10. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Проблем нямаш имам по няколко от всички без пиратското
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Moите плочи са 380, но и аз се мъча да събера растенията и тогава да започна, незнам дали ще устоя, но ще опитамxD.
     
  12. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Е, този път вече успях да взема редичката. :p
     
  13. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    и при мен липсва само пиратското и ще бъда много благодарен ако може да ми пратиш на ПиТ имам повече от страховитото ако ти липсва ще ти пратя.Почнах го куеста па да видим до къде ще стигне.
     
  14. Famine

    Famine Активен автор

    Не мога да ползвам Пинки пая, нито от плевнята, нито от консомативите - ID 52707857
     
  15. svetlozara_mm

    svetlozara_mm Стажант

    Кака мога да се върна в предишна стая. Отворих вече 4 врати в ляво, искам да се върна в стая 3 , но не виждам опция ИД12869777
     
  16. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Във вече отворена стая не можеш да се върнеш.
     
  17. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    бравоо на тебе
     
    nefertiti харесва това.
  18. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Не се отваря друг тунел, само 3 са. :)
     
  19. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Според мен най-добре е да се направи първо най-левия тунел. Така, че аз го завърших и съм на средата на средния тунел. Ако не ме домързи довечера мисля да го свърша - ако не си намеря нещо по-интересно за правене. ;)
     
    nefertiti харесва това.
  20. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Моята стратегия този път е да се щурам по стаите - попадам някъде, избирам това, което в момента ми изглежда най - примамливо и продължавам :p Така и така не знам дали ще успея да го завърша, така че каквото се изкърти от БП безплатно, добре дошло.
     
    MARV3000, .water., nefertiti и 3 други харесват това.