Дискусия:"Храмът на вратите"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще го започна и се надявам и да го завърша, колкото и вито и въртяно да изглеждаxD, но да си кажа, тайничко се надявам да не е толкова сложно.
     
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Абе то на пръв поглед изглежда сложно, но едва ли.По ме притеснява фактът, че отново ще зависим от милостта на случайният принцип на БП. :oops:
     
  3. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Ще го почна , пък каквото сабя покаже. Нещо сложно ми се вижда за момента, с тия врати се обърках къде да вляза и откъде да изляза, но като го почна се надявам да ми се изясни картинката. Това със случайния принцип ме смущава, че си падам кърък, но може пък да ми се отвори парашута или шута.
     
    tanyamery и .water. харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Беше ми омръзнало да меля в мелниците, но сега като се замисля, май е за предпочитане, знаеш колко трябва и го правиш, заради този случаен принцип, реда ми с плашилата стои неактивен заради едно лого плашило, от другите имам в изобилие, но случайно лого не се пада:mad:.
     
    -.kiki12345.69-, kosdas и piramidа харесват това.
  5. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Случайния принцип ще оплеска работата определено, но донякъде ще се пробвам, може някой бъг да стане и да потръгнат нещата xDxDxD
     
    MARV3000 и piramidа харесват това.
  6. kosdas

    kosdas Анализатор

    ха аз още цветята не съм събрал та плашилата
     
    MARV3000 харесва това.
  7. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    135 каменни плочи, добре е като за начало.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ха, и аз толчно толкова имам. ;)
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен 233 плочи от 4 полета ххл дървета и 1 поле секвои и обори и ухаещи (с използвани доста Х.К. и трите редички за +% изскачащи).
    Все пак реших да се впусна в приключението, супер-храната като количество ме блазни, а и редичката е добра. Пък и игра да става. И се надявам, че случайният елемент при ключовете няма да ме вкара в много излишно копане.

    П.П. Полета с овес - 1-3 плочки, полета с грозде - 0 плочки, полета с марули -1 плочка.
     
    Последна редакция: 11.4.16
  10. baiete

    baiete Болярин

    При мен 157 от карамфил и джинджифил без хари още нямам навика да го ползвам ма добре при положение ,че с 200- 300 броя съм в повече при края на задачката доволно.
     
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Аз докарах 158 плочки от дървета всякакви с малко праз като последно растение.;)Бахамата ми е само дървета и на двете полета;) Малко ли са много ли са накрая като теглим чертата ще разберем:p
     
  12. НИНА

    НИНА Младши експерт

    е на мен какъв ми е късмета- от полета с карамфили , джинджифил и дървета разни само 84 плочки, аимам и 1 Хари и руна на 27%.
     
  13. aylakz

    aylakz Редовен

    Аз имам само 14 плочки xDxDxD
     
    xari_myri харесва това.
  14. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    имаш го от мен само да го разрешат на ПиТ
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Май ще трябва ,да се снабдим с ключове , доста да съверем и тогава да вземем да влизаме по стаите
     
    aylakz и -.kiki12345.69- харесват това.
  16. aylakz

    aylakz Редовен

    А защо
     
  17. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Аз нали съм седмак и вече отворих 2 врати. :D
     
    joujoujouj и mushnuk харесват това.
  18. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    и аз така реших случайния принцип -копане,мелене ,-и ако имам нужните клю. правя обиколката
     
    -niksan- харесва това.
  19. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Хах, това къде го видя , моля те обясни, защото на мен безбожно тъп ми се вижда ...Ако ще да има такъв календар, да не е украса само бих играла, ама не го виждам в наградите или какво значи ?
     
  20. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин