Дискусия:"Храмът на вратите"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kle71985

    kle71985 Активен автор

    помощ за плочки

    ник kle71985
     
  2. kle71985

    kle71985 Активен автор

    много моля помощ за плочки

    ник kle71985
     
  3. daniandd64

    daniandd64 Стажант

    много моля помощ за плочки
    предварително благодаря
     
  4. kosdas

    kosdas Анализатор

    внай добрия случаи ще получиш максимум 20 което е за 1 врътка сади и стискай палци и на краката да ти се падне
     
  5. irena_l

    irena_l Прохождащ

    много моля за помощ за плочки
     
  6. plutan-1

    plutan-1 Прохождащ

    помощ за плочки
     
  7. gevre4e

    gevre4e Стажант

    Това беше най-тъпия евент който можеше да дадат тези *******; ! Сега имам всички стоки , имам много кръга и много вълнички , о нямам нито един триъгълник , а ми трябват около 10 !!! Така няма смисъл да се обяснявам , мисля че на никой не му пука какво имам или не , така че на всички ..от биг поинт и даже и..които отговарят за България , п.......
     
    Последно редактирано от модератора: 17.4.16
    MARV3000 харесва това.
  8. amira

    amira Обитател

    Куеста го приключих, едва успях да се преборя с кръговете, но триъгълници имам бол. Явно в едните ферми се обменят повече триъгълници, а в другите повече кръгове.
     
    -niksan- и MARV3000 харесват това.
  9. anych

    anych Младши експерт

    Много разочароваш евент. Да му имам случайния принцип. То е ясно, че целта им е да ни накарат да си платим, но не са познали. Още веднъж, ако има такъв просто няма да го играя. Мъча се като луда за един триъгълник. Гледам повечето са имали късмет, аз чакам 2 полета с карамфили, което ще е най-вероятно още 2 отваряния и не се ли падне.... Успех на останалите, които чакат
     
    MARV3000 харесва това.
  10. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Не може ли да удължите събитието с един ден?
     
  11. legolas243

    legolas243 Стажант

    Аз се напълних с кръгчета и вълнички, но накрая ми пусна един триъгълник, с който завърших куеста. :) Останах с впечатлението че в различните дни дава приоритет на различна фигура.
     
    MARV3000 харесва това.
  12. iliqnbg

    iliqnbg Прохождащ

    много моля за 2 плочки за да пробвам за последен път късмета си защото сами нужни само 2 кръга но уви...благодаря предварително
     
  13. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Най-накрая и аз да приключа. Благодаря на всички, които ми изпратиха плочки!
     
    ENERIDA харесва това.
  14. mari-ka

    mari-ka Прохождащ

    Разочарована съм. 10 правоъгълни ключа, 9 кръгли ми остават. 1 триъгълен чакам от 2 дни и немога да завърша. Загубено време!
     
    MARV3000 харесва това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз нямах нет понеже устройството се беше повредило а и ме мързеше да ходя да го оправят чак в четвъртък се кандардиах и в петък слетобеда дойдоха.
    Стигнах до 4 стая на 1 обиколка чинно си произвеждах до са само стабилните квадрати, ама нещо ма накара да са пробвам - лакомо дупе я за билети я за дръвца. Ама не са падат тъпите триъгълници да ги ..... А няма вече време и му тегля една майна. Да им ..... на тъпия случаен принцип. То е същото като с риболова или с машината на извънземните - чакаш чакаш я се падне нещо я не или се падат само боклуци. Затова и аз се присъединявам към мрънкащите и игрите на случаен принцип получават 1 среден пръст от мен. Жалко само за плочките, не са много, но дано получа добри пари за тях.
     
    MARV3000 харесва това.
  16. ficho_123

    ficho_123 Стажант

    За един триъгълник не можах да си взема едната цъкалка ,,извън релси,,събрах по 20 кръгли и вълнообразни не дава триъгълник и това.Няма такъв тъп куест до сега случайния принцип беше с идеята да се наливат в играта лолагулдени.Подигравка с труда и времето на хората.
     
    MARV3000 харесва това.
  17. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Благодаря на Б П за "прекрасния" евент моля не ми обменяйте ключовете и растенията, здръжте ги за себе си като печалба!!!!!!
     
    Последна редакция: 17.4.16
  18. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Аз съм на същото мнение, че този път жълтурковците малко ни изтормозиха с този случаен принцип. Аз завърших с 13 вълни и 3 кръга в повече ... и няма да ви казвам колко от растенията .... Трябва да се помисли за някаква обмяна на тези предмети по време на събитието с такива, които ти липсват.
     
  19. gabi_pei

    gabi_pei Стажант

    Аз мисля че успяха да ме откажат от играта
     
  20. kle71985

    kle71985 Активен автор

    здравейте отново на всички играчи и приятели във фермата
    искам да съобщя на вас и особено на БИГПОЙНТ ЗА МОЕТО РАЗОЧОРОВАНИЕ ВЪВ ВРАЗКА С НЕУСПЕХА МИ ДА
    ЗАВЪРША КУЕСТА В БЕЗПЛАТНАТА ИМ ОНЛАИН ИГРА КОЯТО ИГРАЯ ОТ ОКОЛО 5 ИЛИ 5.5 ГОДОНИ
    ЗА ТОВА ВРЕМЕ В ИГРАТА АЗ ИМАМ НЕЗАВЪРШЕНИ 4 ИЛИ 5 КУЕСТА ПОРАДИ БАВНОТО МИ УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ НА СТРАТЕГИЯТА МИ ЗА ИГРА
    САМО ДА ПОДЧЕРТАЯ АЗ НЕ СПА ПО ЦЕЛИ НОЩИ В ИГРАТА ИМАМ СИ СЕМЕЙСТВО И ЛИЧЕН И СОЦИАЛЕН ЖИВОТ И ПАК УСПЯВАМ ДА ИГАЯ ИГРАТА ЗАЩОТО МИ Е ПРИЯТНА И МЕ ОТКЪСВА ПО НЯКАКЪВ НАЧИН В ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ЕЖЕДНЕВНОТО ЕДНООБРАЗИЕ
    ТОЗИ НЕУСПЕХ НЕ МИ СЕ БЕШЕ СЛУЧВАЛ ОТ МОЖЕБИ 3 ГОДИНИ И МОГА ДА ОБЕЩАЯ НА БИГПОЙНТ ЧЕ АКО ПАК ПУСНЕТЕ ТАКЪВ КУЕСТ С КОЙТО ЛЪЖЕТЕ ВАШИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ И ИГРАЧИ ЧЕ ИГРАТА ВИ Е БЕЗПЛАТНА МОЖЕ ДА СЕ РАЗДЕЛИТЕ С 2-МА ОТ ВАШИТЕ ИГАЧИ

    П. С .
    АКО РЕШИТЕ ДА МЕ САНКЦИОНИРАТЕ ЗА МОЕТО МНЕНИЕ

    ЗАПОВЯДАЙТЕ Играч: kle71985 ID: 33980688
     
    Valkaaa76, elliss_bg, MARV3000 и още 1 човек харесват това.