Дискусия:"Храмът на вратите"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    Тук можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!

    Информация за събитието - FAQ

    [​IMG]
    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама.​
     
  2. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Станах разногледа с толкова фигури, но като цяло реда е добър, дизайна е хубав :p
     
    piramidа, pisimisi, MARV3000 и още 1 човек харесват това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Отново оплетено като описание, но едно е ясно - много растения. За капак - случаен принцип.
    Минимални количества: плочки - 756; 8 ч. растение - 7700; 4 ч. растение - 15120.

    [​IMG] 21 [​IMG] 14 [​IMG] 14 [​IMG] 14

    П.П. Отдавна не съм се колебала да играя или не, но сега още обмислям.
     
    Последна редакция: 11.4.16
    green2, piramidа, SULIO_PULIO1972 и 5 други харесват това.
  4. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Тццц задминали сте очакванията ми, то геометрия, то алгебра... да му мисли този който ще пресмята ресурсите на това чудо. Муши ти си на ход
     
    MARV3000 и suhapasta харесват това.
  5. vida_bl

    vida_bl Обитател

    всички врати на стаята ли трябва да се отворят,за да влезнеш в следващата или може да се отварят избирателно?
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Веднага след като отворим една произволна врата от стая, автоматично се преместваме в следващата стая. Постепенно така ще обиколим всички шест стаи, след отварянето на вратите в шестте стаи отново ще попаднем във стая едно. Там за отваряне ще са на разположение две врати (тези, които преди това сме отворили, ще останат отворени), след отварянето на врата отново автоматично ще се преместив в следваща стая. И така нататък, чак до шестата стая, от нея след отварянето отново ще се върнем в първата стая, вече за трети път, в нея за отваряне ще е само последната врата. След отварянето й отново автоматично ще преминем в следващата стая, докато стигнем до последната, шестата.
     
    eva-mina и nefertiti харесват това.
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Зави ми се свят само докато четох и пак нищо не схванахo_O:oops::oops:
     
    eva-mina, MARV3000, desi232 и още 1 човек харесват това.
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    айййй то и куест имало
    аз полвин календар гледам и цял следобет дървета се каня да купувам а те били от 20 ч
    замалко щеше го отнесе одеве некои зелен
     
    Valkaaa76 харесва това.
  9. .water.

    .water. Обсебен

    Каква е разликата в новите дървета освен 5 гулдена едното е плюс?
     
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    А защо трябва да минавам по три пъти през стаите? Аз не искам. Ще мина само веднъж. Не искам наградите от 2 и 3 стая за 2 и съответно 3 път. Не смятам че са ми нужни по 3 от 30 Дървесна тор, 20 Спец. тор на Мими,30 Супер храна,4 Парти билет и така нататък.
     
  11. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Аз ако съм на твое място няма да мина и по един път!xDxDxD !!!
     
    MARV3000, dimitrinkani, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  12. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    а добър вечер и от мен ,реда и т.н.може да е добър ама като си знам късмета.....изпадам в ДЕПРЕСИЯ
     
    MARV3000 и nefertiti харесват това.
  13. legolas243

    legolas243 Стажант

    Ей събудихте ми интереса да го погледна това събитие, чак пък толкова да е сложно и оплетено. Караш стъпка по стъпка, пък каквото стане...
     
    MARV3000 харесва това.
  14. legolas243

    legolas243 Стажант

    Имам въпрос за ключовете които ще излизат на случаен принцип - Дали когато събереш необходимия брой от даден вид, той ще спре да излиза? Например ако вече имаш 13 ключа "вълна" само триъгълници и кръгове ли ще излизат или може да се напълня с безброй вълни и да нямам триъгълници?
     
    MARV3000 и nefertiti харесват това.
  15. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    може,може за това се казва на случаен принцип-може и да не ти стигнат даже
     
    fenomenalem и nefertiti харесват това.
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:ма това сериозно ли еo_Oда разбирам ли, че дори и да имаш ключове за други врати не мож ги полва, докато не обиколишo_O
     
    MARV3000 харесва това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, сериозно. Можеш да избираш коя врата, но само по една във всеки рунд.
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

     
    kristi_ok и eva-mina харесват това.
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Да бяха го измислили още по - тъпо....-.-
     
    kristi_ok, MARV3000 и dimitrinkani харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Като чета колеги май сте се постреснали, но пък никой от вас не отчете, че ще имаме и страхотен Бахама календар - може точно той да ни е компенсациятя за засукания евент! Ще игря пък каквото стане.:music::music::music:
     
    .water., MARV3000 и xari_myri харесват това.