Дискусия: Хаос от папагали, Папагалско парти и Модерна перушина

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 4.9.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    От нас каквото зависи се предава всичко, даже с най малки подробности.
    Решения и всичко останало не зависи от нас и мисля че няма нужда да го казвам спец. на теб ти го знаеш.
    Извинявам се, но аз никога съм нямала повече прескоци без бум и за това така реагирах.
    Добре според теб ако ти изтрием мнението как то да бъде предадено?
    Да те блокирам(е)за какво,че не си съгласен. Не просто ще прададем.
    И не зная защо си това впечетление, че не Ви браним та нима ние не играем. Да бях спряла за близо 2 години, но в момента аз също играя, а специално селекции казвам при мен никога не е било и преди 5 години по добре. Единствено на основна ферма не отварям всичко за дадената селекция в началото защото съм забелязала, че на бум е по добре.
    Лоши чувства към никой не тая това за мен е игра и като не те познавам в живота генерални заключения не мога да си направя.
    Съжалявам но няма да го изтрия за да се предаде.
     
    .TAINNA., sabchooo, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Доказано , че винаги се губя в инфото затова предпоитам да питам.Изнамерих в менюто с вазичката едно ПАРК С ЛАКОМСТВА. Курдисах го на Горската поляна , нали там не сеем.Правилно ли съм постъпила и има ли още нещо затърсене в менюто което дава друго нещо???o_O Тез папагали и производните им ми дойдоха в повече.....o_O:eek::(
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Две неща дават дрънкулки (дето са за папагалите). Парк с лакомства и Фитнес от храна. И двете си ги произвеждаме в мелницата и ги курдисваме на горската поляна. Няма друго, което да дава нещо си.
    А като приключим с храненето на птиченцата - въпросните Парк и Фитнес можем да ги сменим за подобрения и да си направим 2 ъпнати цъкалки (възможни по 3 ъпа за двете). Но да не забравяме да го направим и да ги сглобим докато тече събитието, че после ще ги обменят за точки и стотинки. За 1 ъп - 3 предмета, т.е. 12 предмета за 3 ъпа. И 1 за основа.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]], pepa551 и 3 други харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Намерих, курдисах по конец опънати xDxDxD Пак навреме се осетих, можеше и по зле да е:p Еднокретно ли дават или за за многократна употреба?:p
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За многократна употреба са. Докато има събитие. После ще изчезнат, ако не се ъпнат, т.е. ще ги обменят.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря и спокойна вечер :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и mushnu4ka харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Взех розовия папагал и розовото производство за папагалска перушина. Взех и редичката. Остана да взема само две цъкалки и хаосът ще се нареди :D
    Обаче партито нещо ми мрежи погледа. Много засукано еййй o_O
    А модерната перушина с тия клони направо акъла ми взима!
    А да видим кой кого xD
     
    [[Fermerkaa]] и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Евента е за свободни хора, сей, събирай, мели, това го преживявам някак, но да ги сложиш тези неща на поляната и да чакаш да ги обираш, това ми идва в повече, аз съм свободна, но има хора, които работят, не могат нон стоп да са на компа, съобразявайте се и с тях, стига сте мислили такива сбъркани евенти>:(:cry:.
    Още нищо не съм направила като хората, незнам до къде ще стигна:mad:.
     
    лудакрава1, .TAINNA., dedoto и 3 други харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Е, как, броих само заключените :D:D:D:D. Даскалица преди началото на учебната година :D:D:D И както вървят събитията, освен да навивам будилника и като звънне в час, да кажа "Деца, момент, ама госпожата трябва да си обере фермата, че има още 42 часа и 20 минути да края на събитието, а тя е доникъде :D:D:D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  10. dedoto

    dedoto Адмирал

    xDxDxD верно си е па аз ша ви спра тока и вместо ремонт ша бера фермаxDxDxD нема ли некой от ВиК та цирка да са напълни:cry:xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  11. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    който се прецакал...прецакал се:oops:....разхождайки Хари-та, прибрах и парк за лакомства и фитнес за храна...но вече ще знам. А толкова се зарадвах, че ми се падна 200% реколта и вече имам 8 парк за лакомства и 3 фитнес за храна
    внимавайте и вие :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  12. samaila

    samaila Младши експерт

    Имам едно запитване. За да взема розовите папагали, понеже пише стъпка 2 бр., това значи ли че трябва да предам два пъти папагали на стойност по 100 000 МП?
     
    Последна редакция: 6.9.19
  13. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    четох пак четох:wuerg:
    тупнах се по празната тиква и се зарадвах че вече съм в мнооооого дълга почивкаxD
    успех на мъчещите се да разгадаят поредната увъртолена глупост на БП:oops:
     
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Бе разгадахме я ние , ама що трябва да е тъй :cry::cry::cry: И по темата за хвъркатите просто НЯМАМ ДУМИ !!!!!! Чиста подигравка си е този еваент от поле мижави бройки, кого да трепя с лопатата не знам:cry::cry::cry:Чакам ББ , да видим той с кво ще ме шашардиса>:(:wuerg::cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    С едно голямо Ужас както винаги. Играта като цяло е подигравка. Съсипаха я, отказват колко стари играчи от нея, с тези подигравателни награди и безумни бройки който изискват
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  16. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    аз проблем с падащите нямам, не събирам клонки - каквото падне ще го предам в куеста, царевица имам за нужните 13 парк с лакомства, а за фитнесите са ми необходими още 440бр, но докато отгледам растението ще се съберат
     
  17. .water.

    .water. Адмирал

    xDxDxDЛеле така се омотах ,че искам да го нахраня този с шапката неще и неще чудя се аз ,защо не ще да плющи ,а той лакомник искал по 6 лакомства .Значи първо кафе с напушване после затваряме очите и няколко пъти ,,омммммммммм,,там да си наместим чакрите и тогава влизаме във фермата иначе получаваме шок и изпадаме в ужас.
     
    0246, Kalina_fermer, dedoto и 8 други харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз мисля да не ги храня тия просяци, дето искат по 6 храна. Ще ги прескоча и ще гоня само ъпгрейдите. А дали може да ги оставя гладни?
     
  19. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    припомни си как се казва дискусията и сама ще си отговориш на въпроса:D
     
    .water., ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ааааа караш ме да гадая? дай боба, че съм прегряла и кипя нищо не вдявам: Дискусия: Хаос от папагали, Папагалско парти и Модерна перушина - къде да гледам бе мама? xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и Самардапа харесват това.