Дискусия: Хаос от папагали, Папагалско парти и Модерна перушина

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 4.9.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като чета, наистина голям хаос се е получил, пак в движение ще го разбирамxD.
    Все по-вити и въртяни стават евентите, зависими един от друг, с една дума, голяма каша>:(.
    Правете ги по-лесни за разбиране, все пак има стари хораxD, не им усложнявайте живота, смилета се над нас, имаме високо кръвно и ред други болестиxD.
    УСПЕХ НА ВСИЧКИ , РЕШИЛИ ДА ИГРАЯТ!
     
    ka-linka, [[Fermerkaa]], pepa551 и 7 други харесват това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Здраво се омотах единия евент е ясен минава се с обикновенни папагали чака се ББ за цилиндри и каквото отпусне остава за постоянния евент в читалището.Следващия зависи от това какво ще изскача и той ще е май избирателен първо това което си струва и после ако има за останалото.Обаче тия фитнеси митнеси са ми гъста ниско паднала мъгла та като започне евента ще го мисля ,но първо ще меля лакомства или каквато и да е там измишльотина и ако има време и китки следващата измишльотина и докъдето я докарам.
     
    pepa551, jasi781970, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А така - за хаоса от папагали ще чакаме бейби бума, добре. А от трите възможности за подаръци, моля на мен пращайте клонки. Благодаря. ................. На този ББ цилиндрите само от папагалските селекции ли ще се падат или от всички селекции?
     
    Последна редакция: 5.9.19
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  4. riki00000

    riki00000 Подрастващ автор

    Точно така ,играта е за забавление и отбиване на време :p

    За евнтите , ще играя Модерна перушина (колкото може) и от Папагалското парти ще взема игрището с лакомства ,имам си чинчили имам си и праисторическа ела , няма смисъл да копам :p
    За хаоса от папагали ,мисля че няма да успея да събера 20 банана да отключа селекцията ,че да се възползвам от бейби бума:mad: ,
    ако успея ще играя да взема цъкалките , редичката не ми харесва , ама ако имам папагали ще ги дам, останалото ще иде на пазара ,може да забогатея:D
    Постоянните куестове ще чакат да паднат цените на пазара и без това няма кой знае какво ,като награди;)
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Така мисля, само от папагали, 100%.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Бе хора , много малко клонки се пръкнаха :mad::mad::mad::mad::mad: То така до Коледа куеста няма да е готов:cry: Само при мен ли е така , или болката е все обща:cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Кранчето е врътнато на минимум. Клони няма. Сеченето било забранено за да се опази природата жива xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Айди нема да си ползувам цветущют език :mad::mad::mad: Сятъй сеxD
    А сега някой да ми обясни некви цилиндри, дето ше ги авардим утре на ББ де трябва да ги ръгнем? Оплетох се кат пАтка у кълчищаo_O
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Бях приготвила кошница за клоните, ама не! Надявах се поне с 40 бр. растение да стартирам за разсяването, но не - началните 10 + две по 5, за сега това е по силите ми:cry::cry::cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Прозореца за цилиндрите е на Баха.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодарско :inlove:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD турай цилиндъръ на главъта кат фокусник и си тананикай фокус-мокус-препаратус xD
     
  13. Тити

    Тити Подрастващ автор

    Може ли някой да ми каже къде да търся- Парк с лакомства,и Фитнес от храна
     
  14. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Произведените Парк с лакомства и Фитнес от храна представляват предмети и ще ги откриете в инвентара.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ами то и не виждам освен за разсяването за какво трябват клончетата, тези мижави бройки папрат, които се печелят, няма да ми съберат 21-2 хиляди бройки. Царевицата и клечките обаче са сериозен проблем, особено клечките при мен. Пуснах да се мелят един парк и един фитнес и чак сега им видях времето за мелницата, малииииииииииии, след два часа ще са готови. Комшии, пращайте клечки!!! :inlove:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  16. riki00000

    riki00000 Подрастващ автор

    Лелее , тез клонки ,хич ги няма
    от 4 полета с дървета и едно с папагали имаше 300 клонки
    и на всичкото отгоре имам пуснато портокалово сокче за +20% изскачащи>:(

    п.п. Кажете си предположенията, колко би бил върха на цената на папагалите на пазара?:)
    Сега при мен са 50,000 за брой
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    На моя пазар са по 27 хиляди
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  18. *Aleksa*

    *Aleksa* Младши експерт

    Портокаловото сокче тук не помага, то е за повече падащи само от инструменти.
    За изскачащи от събитията са нужни Харита, имаше май и някакво редче, но не помня какво.
    При мен повече клонки падат от дървета, от растенията много малко.

    п.п. Папагалите държат 35 000.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  19. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    аз стартирах току - що:
    клонки - 460
    царевица - 530
    плодова клечка - 470
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Направих няколко цилиндъра и започвам с фокуситxD.
    При мен всички изкачащи са по малко, незнам от къде ще ги събирам, ще има бързо производство.
     
    .TAINNA. харесва това.