Дискусия: Ханами фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 18.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ханами фестивал

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте, какво дава шестата заключителна задача и какво трябва да се предаде за нея?
    Нещо не успях да намеря инфо за тази задача.
    :oops:

    П.п. Открих инфото - шестата заключителна задача дава 3-те фигурки цъкалки, а трябва да се предадат растенията на събитието.

    Приятна игра на всички фермери! :)
     
    Последна редакция: 18.4.23
    milena7004 харесва това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Редът нищо особено, от наградите има какво да се вземе, харесах си това и онова. Но на специалното поле защо да не го играя, нищо че там се играе бавничко, не ми пречи на другите фермерски напъни.
    За избраното от мен от наградите ще ми трябват 1255 оригами и 1221 рози, съвсем изпълнимо количество.
    Приятен следобед, фермери!
     
    хамилто харесва това.
  4. sco

    sco Знаменитост

    Какъв е този загадъчен Бахама-обор Паркин ? Сигурно съм пропуснал инфото за него.
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, събитието предстои в близко бъдеще...
     
    sco харесва това.
  6. sco

    sco Знаменитост

    Благодаря.
     
    Кобрелия харесва това.
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Нещо постничко ама на това поле колкото толкова ще съм ангажирана и много време за игра няма да имам,а там бонуси не важат та докъдето успея.
     
    Кобрелия, dedoto и kakata13 харесват това.
  8. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Трите задачи подред ли се изпълняват или може да се вкарва продукция на различни места?
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ще можеш да избираш един от трите варианта на всяко поле - пагода, дърво или развъдник. Можеш да предаваш и на трите полета едновременно.
    П.П. Да допълня, че на всяко поле задачите могат да се избират и изпълняват без да са последователни.
    Т.е. на Номер 1, кликайки на различен знак, се избира задачата и после се избира коя награда искаш, та да предадеш съответните продукти.
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 19.4.23
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Добавих едно изречение във ФАЯ, за да е по-ясно.
    Приятна игра!
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и Bamze харесват това.
  11. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Как го измислиха ред да дава звезда ,като сме пълни със звезди?
     
    Последна редакция: 19.4.23
    bim177, .water., milena7004 и още 1 човек харесват това.
  12. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Здравейте , имам 2 въпроса . За шестата задача може ли да се играе и за трите вариянта или трябва да изберем само един ? Шестата игра обвързана ли е с вариянтите или се играе само ако сме избрали вариянт 1 ?
     
  13. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Тя е отделно. Не е обвързана с варианти.
     
    -iliana7- харесва това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Вариант се избира само за задачи 1-5. В дадена част можем да изпълним примерно вариант 1 за задача 1, вариант 3 за задача 4 и т.н. Не правим избор на вариант за цялата част, а при всяка една задача оглеждаме внимателно трите възможности и след това натискаме бутона за предаване в избраната.
    След приключването на задачи 1-5 в дадена част се отключва за изпълнение задача 6. При нея нищо не се избира, само една възможност е.
    Приятен ден!
     
    .TAINNA. и -iliana7- харесват това.
  15. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Много благодаря
     
    .didi2002. и mushnu4ka харесват това.
  16. bluemagicion

    bluemagicion Прохождащ

    Някой в 1-ви пазар има ли, който да иска да ми помогне с доставянето на единия вид стока за евента?
     
  17. Bamze

    Bamze Болярин

    Аз съм на 1-ви пазар. Какво ти трябва ? Пиши ми тук или в играта. Никът ми е Bamzeto.
     
  18. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Кое дърво дава мъхест цвят
     
  19. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Албиция
     
    Последно редактирано от модератора: 23.4.23
    xari_myri харесва това.
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    Пипкаво събитие. Все пак само две задачи в развъдника ми останаха и слава богу вече ще бучкам само един вид растение до края. Дано да не забравям да обера, че вече ми се случи, ама засега ще се вместя във времето. А ако забравя, редът не е кой знае какъв, значи няма да е фатално.
    Приятен следобед, фермери!
     
    Последна редакция: 23.4.23
    .didi2002. и -mairon харесват това.