Дискусия:"Футболни финали"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 7.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mimenceto1978

    mimenceto1978 Подрастващ автор

    А дано!!!
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Или ще духа супата:cry:
     
  3. desi232

    desi232 Посланик

    Не си заслужава да го играя,мижави награди - много ресурси.Този път ще го пропусна
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ФРАНЦИЯ--ПОРТУГАЛИЯ
    Видя се кой ще е на финала, а за нашия финал--ще поиграя за някоя награда, само това, което ми хареса.
    Дано поне да е като преди, сега останаха най-добрите, да не вземат да ни затруднятxDxDxD.

    ПП. Като гледам, ще има панирани охлюви за студената бира довечераxD:p.
     
    Последна редакция: 8.7.16
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. naturalna89

    naturalna89 Подрастващ автор

    Не знам какви са тези финали, почнали по рано. Играта забива много и не начислява всички звездички.
     
  6. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Този е като Боби Михайлов на мача с Мексико през 94-та.xD демек ми хвана две дузпи...

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 8.7.16
    лудакрава1 и mushnuk харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Взех супер-храната, парти-врътките и стръковете. Толкова ми стига. То тоя път много скръндзаво. Отделно играта е по-бавна и това определено ме спира да поритам още малко, напр. за някоя звезда xD. Пък и монетките намалени.
    Абе - калпави финали xD:mad:xD.


    П.П. Но пък бахамските загадъчни ме зарадваха с плумерия и макадамия ХХЛ. Че малко ми промениха мнението за финалите, не били толкова калпави, само леко скапани xD.
     
    Последна редакция: 8.7.16
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    взех си всичко и ако може ми връчите купата преди франсетата или портокалците да са я отмъкнали
     
    .water., Valkaaa76, mushnuk и 2 други харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Получих тежка контузия на коляното и прекратих участието сиxDxDxD, взех това което бях решила, но определено се изложиха за наградите:mad:, дори една купа не дадоха:mad::mad::mad:.
     
    лудакрава1 и xari_myri харесват това.
  10. Сънчо

    Сънчо Стажант

    Може ли някой да ми отговори?
    Отивам да взема топка, цъкам на растението и изкача табела, колко искам да предам, а не ми дава да купя повече от една топка.
    Само при мен ли е така?
     
  11. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    топката ако искаш направо да я купиш се заплаща с ЛГ.Не можеш ли да предадеш растения?Ако искаш да пробвам кажи ми от кое растение да предам.
     
  12. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Дава се само по 1 топка може да купиш 100 но всеки път ще ти дава по 1 доста бавно и тромаво но е така
     
  13. iwaniwaniv

    iwaniwaniv Стажант

    Така е, така е. Ти пък искаш по лесния начин! Няма братче. Цъкаш - каква ти е работата, докато купиш колкото ти трябват.
     
  14. Сънчо

    Сънчо Стажант

    Предавам слава богу, но искам да взема наведнъж 20 топки с растение, но не могаxD.
    Гледам да има повече време за бира и охлюви:p.
     
    .water. харесва това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Парти билетите ,звездите ,бананите и загадъчните неща , заслужава човек да ги вземи:):)
     
  16. АлиБаба

    АлиБаба Прохождащ

    И по една цъкалка вместо купаxD.