Дискусия: "Футболна треска"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.6.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Добрутро, отивам да поритам малко, посъбрал се е материал. Но започвам да закъсвам за изскачащи, ще произвеждам довечера сякаш.
    Бай Василе - обещаното (дано не е втасала) xD.

    П.П. Дилемата колко още да играя реши Мишо Малинов - току-що ми подари 48 ч. комбайн, как да не ги използвам :p.
     
    Последна редакция: 13.6.16
    bayVasil и desi232 харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    В тази жега може и да е префтасалаxDxDxD, внимавайте да не гледате европейското не от където трябваxD.
    Във връзка с ритането, мисля, че беше успешно първенство, май ще успея да взема каквото бях си харесала:p.
    Успешна седмица!
     
    desi232 и лудакрава1 харесват това.
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    От животината дето се пръкна – пълно разочарование: 2 оранжеви панди, оранжева маймуна, оранжева камила и за да не е толкова оранжево всичко - една жълта стругарница.
    Добре, че от стръковете излезе една клаусена, че да ми топли сърцето xD.
     
    .water., bubolina8 и Eli1200 харесват това.
  4. -igrata99-

    -igrata99- Подрастващ автор

    аз какво да кажа папагали и слонове класик добре че имаше поне едно производство на бански оранжево
     
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    От загадъчните три тигри
     
    krassimira, Eli1200, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  6. -dd76-

    -dd76- Редовен

    На една от малките ферми нямам отворени папагали,но се паднаха 4-това както и да е!!!!След като ги махнах за да мога да сея-повече не мога да ги сложа-че защо ми се падат след като не мога да ги ползвамo_O
     
    desi232 харесва това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    направо за цирка са готови:)
     
    bubolina8 харесва това.
  8. ПЕПО1226

    ПЕПО1226 Стажант

    От загадъчните обори ми се паднаха розови панди,тигър,фламинго,червена панда и анаконда++.Този път доволно
     
    krassimira харесва това.
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Ич е не втасала, направо си е супер прясна в сравнение с на Жу баниците къде ми предлагаxD
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мда, скоро не бях ползвала мигновеното поникване. Кранчето му е позатегнато, без Харита от 44 големи полета получих 26 изскачащи. С Харита - по 44 бр. Изводите са ясни, мисля.
    :mad::mad::mad:
     
  11. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Вчера и аз го ползвах и си беше ОК, преди три дни и в на жена ми фермата си беше ОК (и в двете ферми без Харита), да не си са отплеснала и да си го ползвала на обикновени полета, тогава дава по-малко от 44 бройки, що аз вчера си окопах фермата два пъти без ЯМЧ:mad:
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Упс, да, на обикновени :oops:. Май ме е подгонила егенозата xD. Добре в случая е, че с Х. се получи :p.
    Че изводите все пак са ясни: като не си правил нещо дълго време, първо си припомни кое как и тогава действай :).
     
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Бе аз друго предлагах, ама...

    Тц, тц, тц, БАНица му се прияла! Ценз за БАНичарка нямам, ей! Един БАНан не мога да почерпя! И БАНкет не мога да спретна,
    че БАНкноти - тоже йок! А може само да мечтаем за почивка в'ъв БАНкок! ;):p
     
    Valkaaa76 и mushnuk харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Знаем, че не си БАНдитка ;).

    П.П. Голямо ритане му ударих днес сабалям, тичкам да умувам за какво да похарча кошницата с монетки.
     
  15. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxDxD но с кураж от някоя напитка -

    право съм на БАНкомата, дърпам цялата заплата

    и с'ъс БАНски на лалета, газ, та право на морето!

    Квася своята устица с горноБАНската водица...
    чакай, май стана БАНално! :oops: Да не плачем жално, жално! :p

    И по темата - да си призная, футбол йощ и аз играя!

    Взех каквото бях си наумила, ала имам още сила
    топката да ритам здраво (кат' Роналдо съм направо :music:),

    супер манджа безкомпромисно събирам,
    в'ъв цистерната прибирам, кваклите да селектирам ;)
     
    karzil, mushnuk, bilq76 и 2 други харесват това.
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В един от вариантите има една супер-манджичка, която посмъртно не успявам да взема, а доста топки заради нея загубих, ама карай, здраве да е, каквото чопна - чопна.

    И лично и искрено за Джу едно БАНерче.
     
  17. ТИН

    ТИН Обитател

    от заг. обори-мравояд и фламинго...
     
  18. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    От заг. обори - жълта стругарница , жълта и оранжева работилница за бански , оранжев камиларник и гнездо за папагали "Classic ++" , вече направо се кефя на късмета си. Храстите чак ме е страх да ги засея.
     
    -dd76-, bayVasil и sm0uk3r71 харесват това.
  19. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    От оборите тигър и мравояд, другото е боза, от дървета нищо особено, което да си нямам, колкото повече, толкова повече казал Мечо Пух, та и аз така...
    Но както и да е това е само игра...
     
    desi232 и fenomenalem харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    [​IMG]
     
    sabchooo харесва това.