Дискусия: Футболна треска 2020 г.

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 14.7.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не питаш мен, ама аз да кажа xD - от 10-те средно сметнах 45,5 (както в началото на темата е написано :p).
    Иначе - минимум 40, максимум 55 (с гол при най-многото). И ясно, че това зависи от схемата, която ще даде играта.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Слаба работа е с ластичните топки. Много слаб ластик имат. Едва излизат. Имам няколко харита, но повече от 35-40 не мога да измъкна. Нощес ще сея на пустото нещо дълго за топки.
     
    dedoto харесва това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    При мен 144 бр. от елда и дори да няма Харита, пак добре, че е наличен варианта с моменталното поникване за изскачащи .........и идеята на Таина вечер да се сее дългорастящо, също е добра. Аз пак да попитам - да очакваме ли още токени от сезона ?
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами не разполагаме с информация колко общо токени и в кои събитие ще могат да се спечелят.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря, жалко !
     
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Муши, коя схема е с 55? Пета и десета са с по 50. Нещо ми убягва ли?

    пп. Видях я - в девета схема взех 55 :)

    Минах ги и 10-те - 460 звезди, средно от игра значи 46. Схемите излизаха по реда, в който са представени в инфото.
     
    Последна редакция: 15.7.20
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля и съжалявам, че не мога да дам по-конкретен отговор.
    Не мога (в момента) да кажа коя като номер е, но някъде преди вратата има за вземане 2 пъти 10 монети и успях да ги взема. (Но някъде другаде не ми се получи.)
    А средното 45,5 го изкарах със вземане само на едни от възможните два пъти - 45, 50, 40, 45, 50, 45, 40, 45, 45, 50.
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА и tanyamery харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Да, разбрах. Иначе, и аз точно в тази схема успях. Лека вечер.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Току-що успях и в седмата да взема 55.
    Лека и на теб!
     
    staneli, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Стикерът е в албумаxD, продължавам напредxD.
     
    staneli, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Забелязахте ли промяната във ферм. магазин ? Вече офиниално е премахната опцията "неограничен" брой покупки с ФМ. "Ура" вече СХ, тор на Мими, СТ и др. на промоция само в евро !
     
    .TAINNA., bubolina8, milena7004 и 4 други харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Така е :mad:, още едно хубаво нещо отиде в миналото:cry:.
     
    dedoto, .TAINNA., bubolina8 и 4 други харесват това.
  13. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Нали сме в чакалнята за еврозоната !
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не плачи дете баща ти е невинен :music:В момента има редичка Ден на плажа за 3,79 EUR (1.5 кутии цигари) с цъкалките. Тя дава на 40 часа по 2 Супер тор и 1 Луксозен парфюм
    Отделно от редичката от футбола дава за 30 часа 1 000 х нивото ТО, 1 000 х нивото ТрТО, 2 Спец. тор на Мими
    Като добавим и гигантските секвои за СТ, Мими и дървесна тор, купонът е пълен ;)
    Какво повече да искаме? Важните неща малко по малко ще си ги събираме :D

    п.п.да добавя и дървото за ЛГ, което БП ни даде, дай Боже пак да даде :D
     
    Последна редакция: 16.7.20
    -helixme4o-, billy97, лудакрава1 и 6 други харесват това.
  15. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    СТ, СХ, екстри в проценти, техника ........ааааааааа, ама я се стегнете....до Нова Година ни оставят по 1 гола мотика и ръчна пръскачка и всеки да се спасява - сее нещо многогодишно или дървета, които започват да дават плод на 3тата година и ще влизаме 1 път годишно....няма косене под час, няма гладен добитък....
    От футбола съм доволна - събрах до сега 795 монети...не разбрах само защо 1 игра взех 35...ама все тая...ще има време и за нещичко допълнително от Classic.

    П.П. ПЕПЕЛЯШКА, виж календара на 22.07 какво предстои...:D...като го видях, 1во за теб се сетих.
     
    Последна редакция: 16.7.20
  16. dedoto

    dedoto Адмирал

  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    22-31 Евент мнооого засукан xD
    Тук вече имам редичка. Ники Кънчев ми каза да се обадя на приятел и да ми спечели всичко xD Обаче засуканото не знам ;)
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От както съм го видяла, сън не ме ловиxD, малко засуканите едва ги оправям:oops:, а този, докато го разсуча, навярно ще е свършил:oops:xD.
    Ще искам помощ от приятел, да му мисли МушиxD.
    Гледам, футболните запалянковци, много са на гъсто, все пак има пандемия, дори и маски няматxD.
    За евента, добре се справямxD, но 4-5 часа растояние от едното ритане до другото, направо ме убива, все едно съм на опашка в магазинаxD, то и там вече е по-бързо.
    Бонус никакъв, колелото не ме обича, СТ на нула, магазина на фермера не работи за нас:mad:, чакане му е майката>:(.
     
  19. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Обзаведох се с Агами...симпатичен гущер:)
     
    milena7004, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  20. dd99dd

    dd99dd Стажант

    Защо тази сутрин не получих нито една ластична топка от основното поле?????

    ID: 39147388