Дискусия: Фурията на зъбките

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 6.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Няма проблем вземам си линка от това което сте качили и го слагам тук https://abload.de/ .Малко гимнастика,но не остава скрито споделеното от вас :p
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Четох старателно, но не видях сандъците с ЛГ от колко до колко бр. може да се падне:oops:, от 1 до ?xD.
    Голям съм карък, че ако успея да стигна и до този край, да знам какво да очаквамxD.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    .TAINNA. харесва това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Писна ми от тези бройки! Напоследък все по-трудно и по-трудно успявам да ги събера. Няма начин да подчиня живота си на БП! Колкото и странно да изглежда отстрани (с помощта на само 15 Хари Кравайчето), изскачащите не са ми проблем. Затова пък растенията, които са необходими да се завърши дадено временно събитие вече са ми почти непосилни като бройка. Колелото на късмета в моя акаунт никак не ми е от помощ, колкото и да го въртя не дава бонуси за реколта, а само безполезни неща. Вече не играя всички евенти (при тази натовареност, следващи един след друг на конвейер, дори застъпващи се), но и тези които избирам да започна, често ме озорват. И става така, че вместо развлечение играта ме товари и ми носи огорчение...(не ангажирам никого, споделям само мнение)
     
    bubolina8, -helixme4o-, -dd76- и 22 други харесват това.
  6. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    111 лг ми даде от сандъците.
     
    staneli, [[Fermerkaa]], AsparagusMintCandy и 5 други харесват това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Вие тука броите игри и точки, но си трайкате че с всяка следваща игра пущиняка почва да се върти по-бързо и по бързо и е все по- трудно да нацелиш мишената.
    Аз уцелвам само тея във вътрешния кръг, другите изобщо не си давам зор. Дава ми по 18 точки. Целта ми е изиграна бройка игри, точките не ме вълнуват.
    21 изиграни игри - на 35 награда съм. Реда се надявам да го взема, другите след него - докъдето смогна.
    За момента изскачащи имам - 335, а нямам нито 1 хари. Даже изиграх 3 игри преди малко.
     
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Бравооо! идвам със шапката като просяче xD
     
    Каспаретка, dedoto и лудакрава1 харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Това е и моето мнение, но целта на БП е да се купуват повече кошници, тогава ще завършваме за часове, нооооо, при мен не са познали, пари за кошници не давам.
    Играя само на една ферма, все още се мъча да не прескачам евент, но скоро и това ще стане.
    Сея, бера, дано стигна до реда, ако и сандъците със злато прибера, ще се радвам, но не на всяка цена, разбира се.
     
    -dd76-, PAKOMIRA, pepa551 и 6 други харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От 72 игри имам само 5 пропуска по 20 точки
    повечето мишени ги уцелвам преди да направи пълна окръжност колелото
    хванах му начена.
     
  11. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Чувствам се уморена от това копане. Как ги целя от раз не знам - направо две не виждам. За 55 игри 1206 точки, т.е. изпуснала съм 4 точки, щото сбърках два пъти. Отивам да си врътна една супа топчета, малко да дойда на себе си. :sleepy:
     
    .TAINNA., kakata13 и -niksan- харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз не мога да се похвалям с голяма точност, но се старая поне 20 точки да уцеля, ЕГН-то явно си указва влияниеxDxDxD.
     
    AsparagusMintCandy и .TAINNA. харесват това.
  13. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    По-скоро бързаш и се разсейваш. Щото и моето ЕГН не е пролетно, но намирам, че лесно се уцелват звездичките.
    Пусни кучето на двора, сипи храна на котката да е заета, заключи децата в стаята им като ги подмамиш с десетина шоколада, прати мъжа в кръчмата, напсувай съседите, заплаши ги с брадва да се изпокрият в миша дупка от страх, седни удобно пред компютъра, поеми си дълбоко въздух, издишай бавно и ще видиш как ще уцелиш всичко от първия път.
     
    .water., -dd76-, kakata13 и 4 други харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако си представиш че целиш пияния си мъж където се прибира от кръчмата още по добре ще се целишxDxD
     
    FrozenKiss, -dd76-, kakata13 и 3 други харесват това.
  15. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз имам само три хари и нямам никакъв проблем с изкачащите, но тези бройки растения направо ме измориха .Доста ми писна да сея, но остава малко.
     
    joujoujouj, лудакрава1 и FrozenKiss харесват това.
  16. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    То това е вече супер висш пилотаж. ;)xD

    пп: Подредих го реда. Малко остава... но дали аз или събитието...
     
    FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Само 87 ЛГ, надявах се на повече, ама здраве да е.
    Този път без бонуси, а днес едното поле го брах и без чатни, че изтекло без да видя.
    Обаче така бях набрала инерция, че насадих и трите полета с шурикен без да забележа, че ще ми стигнат бройките за завършването на събитието. Сега отивам да скубя xD.
    Дано вашите сандъчета са по-пълни от моите...
     
    FrozenKiss, riomde, sm0uk3r71 и 3 други харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    също като мен, само че аз направих този номер на острова xD
     
    лудакрава1, FrozenKiss и staneli харесват това.
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    ох редовно скубя xDxD
     
    FrozenKiss, .TAINNA. и staneli харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDвчера и аз скубах:cry:114лг даде
     
    kakata13, FrozenKiss, staneli и 2 други харесват това.