Дискусия: Фрапе Оле

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.8.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    така се влиза, но само четеш. За да пишеш, трябва да влезнеш през акаунт ;)
     
    vstefano и ka-linka харесват това.
  2. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Не си сама и аз имах същата съдба:eek: А събитието колко ще ни тества търпението и упоритостта? Най- малко 71 часаxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мечтая си за хубави бонуси. Да ми дадат 2-3 от онези хубавите 24 часови бонуси за 100% реколта от растения :music: че един ми изтече в канала. Имам да събирам звезди за още 2 цъкалки за Фрапе Оле. Прежалих бонуса днес, до 15 ч. беше върха и после край. Дано се сетят да върнат скрипта на времето преди спиране на играта и да ни върнат изгубените бонуси, техника и всичко изгубено :sleepy:

    ---
    Играта тръгна. Влезнах нормално с клиента :)
     
    Последно редактирано от модератора: 12.8.23
    vstefano, -mairon и ZORBA13 харесват това.
  4. pepa551

    pepa551 Анализатор

    С пуканки ли го прикотка;) Щях да си режа диня, за да не заспя, ама кората ме възпряxD
     
    .water., ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    с пъпеш xD
     
    ka-linka и pepa551 харесват това.
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    това чудо не знам дали ще го приключа някога :oops:прибирам се слагам 200 и 100% правя една реколта и до там :wuerg:не мога да чакам до късно и да се чудя дали ще тръгне играта >:(
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  7. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Обрах и заредих двете полета с треволяка за събитието. Влизам в мелницата да правя тръби а там стока само от едно поле, другата някой трол я отнесъл :cry:>:(:cry:>:(
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, по-скоро второто поле е останало необрано. Приятен ден!
     
    kakata13 харесва това.
  9. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    :):):)
     
    mushnu4ka харесва това.
  10. .water.

    .water. Обсебен

    Мисля ,че ще успея за една допълнителна цъкалка ако някой има нужда да каже коя точно .
     
    pepa551, ka-linka, fermer4etoo1970 и още 1 човек харесват това.
  11. vstefano

    vstefano Стажант

    считам за редно наградите да бъдат предоставени от създателите служебно, с оглед постоянните прекъсвания и невъзможността да влезем в играта. Аз като работещ човек, не мога да си позволя 24 часа да съм в играта и след като същата не е достъпна, дори и за 1 час през деня, следва да се даде възможност на играчите да се възползват или от удължено време равняващо се на 1-2 дни или бонусите от играта да бъдат предоставени безвъзмездно.
     
    denislav4o216, -mairon и .TAINNA. харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И аз мога да взема една допълнителна цъкалка - Време за кафе или Почистване на кафене (за голямата нямам нерви). Ако някой изяви желание да пише.
     
    .water. и ka-linka харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А аз имам взета голямата цъкалка втори път, т.е. не ми трябва за реда и бих я подарила на някого. Ако някой проявява интерес, нека ми пише във фермата (ник mushnuk).

    П.П. Цъкалката вече е обещана.
     
    Последна редакция: 14.8.23
    Bamze, mimi123123456, .water. и 2 други харесват това.
  14. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    най вероятно ще имам нужда от някоя цъкалка
     
  15. dedoto

    dedoto Адмирал

    уж събитието е удължено а таймера продължава да е по старото време до тази вечер не до утре вечер :oops:
     
  16. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Ами то така беше и с по миналото и накрая го пуснаха пак след седмица. :eek:
     
    dedoto харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте, при мен таймерът вече показва удължаването. Ако все още не го виждате, презаредете играта. Приятен ден!
     
    denislav4o216 и dedoto харесват това.
  18. nik76112

    nik76112 Напреднал

    За съжаление една цъкалка няма да мога да купя.
     
  19. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    здраейте,изпълнила ъм8 нио но не ме пука на 9нио,незная како да прая,ако може някой да ми помогне ще ъм много благодарна.
    избиняам е че не ми излизат буките
     
    Bamze и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Отиди на 7-мо ниво, изле от събитието, рефрешни играта - при мен тези неща действаха.
     
    Bamze харесва това.