Дискусия: Фрапе Оле

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.8.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    значи не ти достигат тръбите и не можеш да пуснеш "млякото" за направата на шейка. ПОд вида тръба има бройки, които от едната страна ти показват колко тръби са ти нужни, а от другата колко имаш.
    [​IMG]

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Фрапе-Оле.24153/#post-214045
     
    Последна редакция: 11.8.23
    tanyamery и sm0uk3r71 харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Изиграх първата десятка. Взех реда и останаха 4 звезди. Сея за втората десятка. Вече ще минавам само за звезди и черешки :) Не знам колко десятки ще трябва да мина, но продължавам. Този път съм без бонуси. Колелото се е стиснало като кокошо д*пе :wuerg: И врътки нямам :oops: Наложи ми се да пердаша по безбонусната система :p
     
    eva-mina, dedoto и kakata13 харесват това.
  3. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Ще сееш, ако можеш да влезеш в играта. Иначе всички искаме да сеем.
     
    .TAINNA., хамилто и arseniq1 харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не можех да ти отговоря до сега :D Наспах се и сядам да сея. Добре, че не бях пуснала бонуси. Щяха да идат в канала xD И сега няма да пускам. Не се знае до кога ще е тази война :p
     
    KingRoot241 и ka-linka харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Майка, я вземи, че пусни, няма само аз да съм се минала.:D На тези, които са били пуснали, на кукуво лято ще възстановат по 3-4, на далавера ще си xD
     
    KingRoot241, kakata13, dedoto и още 1 човек харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD
    Пуснах два пакета, сърцето ме заболя xD Колелото обаче не пипам. Събирам материал за следващия евент. И два бонуса за растения 100% за 24 часа имам. И тях не пипам, че рядко ми се падат ;)
     
    ka-linka харесва това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Вече ме е страх да започна събитие.
     
    .water. и .TAINNA. харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    почвай, не се ослушвай, докато хакерите спят, ти ще си приключил :D
    Има един Салата от моркови, който пише
    [​IMG] xDxDxDxDОпитвам се да вляза. Винаги съм искал да имам това сега:p - много се смях на този ник xD Така че влизай, взимай пример от морковите, вътре мечки няма :D
     
  9. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Значии за пореден път проблемите с играта бяха на лице. Бях прекъснал преди известно време именно заради такива проблеми и може би скоро ще се случи пак. Много ми е жалко за това,но така не става. БП може да не са виновни,но вече нямам нерви. Поне да удължат събитието в такъв случай.
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    който се страхува от мечки, не ходи в гората за дърва ;) Играта е силна. Затова я атакуват. Проблеми има и в други игри. Няма да ги изброявам :)
     
  11. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Аз не се плаша, просто е тъпо така. Опитваш се да завършиш всичко нормално и накрая някой ти съсипва нещата.....
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не се ядосвай, гледай откъм веселата страна :) играта е много хубава поне за мен е така :) а този някой, който ти съсипва нещата не е БП, а хакерите. Преди доста години работех в голяма интернет компания. Много пъти хакваха мрежата. Накрая хванаха хакера. Младо момче, ученик, програмист и цар в тази област. Взеха го в компанията като администратор и дълго време нямаше проблеми :) Надявам се и тук да хванат тези, които атакуват БП. И ще ги хванат.
     
    DAN63, denislav4o216, danka5656 и 3 други харесват това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Богаташка, аз имам един пакет и го пазя като кюлче злато xD:inlove:. Един път превъртях играта, почвам сега втори, че ми харесват цъкалките. Колелото няма файда да го връткаш, събрала съм над 1000 сандъчета с билети, няма смисъл да ги отварям. От стотина парти за последните дни ми се падна веднъж +1, голям келепир :D
     
    .TAINNA. и denislav4o216 харесват това.
  14. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Пак има проблем - влизам едвам-едвам, но не мога нищо да обера
     
    .TAINNA. и Zlobara харесват това.
  15. DAN63

    DAN63 Обитател

    Понякога ми се иска да има начин лично да го хвана за реверите , да го дръпна от лаптопа и да му обясня че не е хубаво да прави повече така >:(>:(>:(>:(>:( ....От няколко дена ми къса нервите тоя ''юнак'' !!!!!
     
    kakata13, dedoto, mushnu4ka и 4 други харесват това.
  16. sahara83

    sahara83 Познавач

    Леле, успях да вляза в играта!Не знам обаче докога.Вчера изобщо не можах да вляза .Чак сутринта успях.Това събитие не знам колко още го влача.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    и като влезна , та какво успя да направиш...........
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    едно голяяямо НИЩО като при мен xD Овцете са на 45% и край. Това в edge Не смея да излезна, за да мога да влизам във форума
     
  19. fut3

    fut3 Прохождащ

    за да влезнеш във форума , не ти трябва да си в играта , напиши само в гугъл -фармерама форум и си вътре
     
  20. sahara83

    sahara83 Познавач

    Успях да обера едното поле на долината на еделвайсите и това беше. Ами какво да кажа бях прекалено оптимистична защото вчера даже не можах да заредя.
     
    .TAINNA. харесва това.