Дискусия: Филмова магия

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Милата ми тя, от суперакаунта двете ферми имат безконечна мелница. И пак не мога да свъртя СХ. Меля нонстоп по 18 накуп заредени 3 пъти ииии ... ми не стига :wuerg:xD
     
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    ЛАМЯ НЕНАСИТНА!!!!!!! xDxDxDxDxD
     
    SKATAVKATA, .TAINNA., dedoto и 2 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз играя безплатна игра, нищо не купувам, моля се на господ да помага.
    Храна меля в мелницата, тор от секвоите, ЛГ колкото дадат, парти врътки също, не спирам да мечтая за ЛГ-во дърво подарък и ред, даващ ЛГ:music:
    Изръсих 2-3 тона СT, но ще успея да взема реда, е, все още копам, но се успокоявам, че има още време.
     
    Последна редакция: 19.1.20
    SKATAVKATA, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 8 други харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не изкачат от всяка селекция по 2 броя счупен прожектор,20 заложени селекции,изкочиха 26 счупени прожектори.:cry::cry:
    Повече супер храна не давам xDxD
     
    .TAINNA., .tsoni., bubolina8 и 2 други харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Последно - само шанс за 2 изскачащи има. Не задължително.
    :cry::cry::cry:
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и bubolina8 харесват това.
  6. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз съм до никъде ,колелото не дава нищо ,а за капак обрах и без чанти):inlove:
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Остава ми само филмовото цвете... 3000 бр, ама ще ги направя днес... и 500 прожектора... едно дълго вечерта на двете полета и съм готов...
     
    SKATAVKATA, milena7004, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxDxD аааааа разкрита съм xDxDxDxD
    Последно обиране на таина. По обяд приключва и кичи редчето. Гифт обаче е малко по-назад. Там вероятно утре ще е на финала. Таина улучи плевня 24 часа и се справи, а гифт офука всички парти врътки и .... едно голямо нищо :wuerg::cry: Ще се справя обаче :D
    Затова си кътам манджата и не селектирам ;)
    xDxDxD Всички сме тралала xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, dedoto и 4 други харесват това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Еййййй, за последното бране за растенията завъртях колелото на късмета и ми се падна +1.
    Поне ще засадя по-дългорстящите по-рано, че тези изскачащи ... пак ги хвана липсата.....
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Приключих, накичих и сега 2 дни ще мързелувам с дългорастящи ;)
     
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    За първи път играя по този начин - първо да събера цялата продукция , меля и предавам . Около 100 прожектора са ми в липса все още, но мисля че до довечера ще се съберат и без моментно или селекции.:)
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    Хайде, народеее, въвеждайте бонус кода и си приберете 25 СХ и сандъчето с бонус :)
     
    pepa551, gimitko, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  13. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    това е само половината от информацията.като си почнал поне напиши какъв е бонус кода.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    pepa551, staneli, kakata13 и 3 други харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ето истинския код FARMERAMA
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и choko_59 харесват това.
  16. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    благодаря
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Спазвам указанията xD : "би било хубаво, ако се въздържате да разпространявате правилния отговор във форума,
    така че всички играчи самостоятелно да могат да помислят върху този труден въпрос." xD

    пп. Трябваше бързо да излизам, за да забера дъщеря ми от училище, та имах време само да напиша, че БП ни правят това малко подаръче.... Ама гледам, че вече са ти отговорили :)
     
    Последна редакция: 21.1.20
    pepa551, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  18. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    просто не знаех къде да търся информация по въпроса.затова попитах.а за събитието пишете и мен за приключил.събрах всичко и пуснах мелницата.започвам да доставям на лентата.успех на всички.
     
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    давай давай няма на кого да кажеш вече успех, щот всички сме успешни xD айде приключвай и идвай да се черпим :D
     
    лудакрава1 харесва това.
  20. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    На мен ми хареса третия вариянт за отговор:cry::cry::cry: FARMERDRAMA xDxDxD
     
    mell, sm0uk3r71, pepa551 и 4 други харесват това.