Дискусия: Филмова магия

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Хехехе, гладни кокошки просо сънували! xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, pepa551, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Играта при мен е в клинична смърт:cry:, дали ще прескочи трапаxD.
    А за киното, ОЧАКВАЙТЕ НЕОЧАКВАНОТО, знае ли човек?
     
    pepa551, ENERIDA, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  3. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.започвам да изпитвам основателни съмнения че ще приключа събитието успешно.имах 60 парти билета.нищо. дори нямаше плюс 1 за 6 часа.имам 2000 тор на Мими.в краен случай ще посегна и там.със изскачащите мисля криво ляво да се справя досега събрах 1000.лоша работа.
     
    bubolina8, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен не са съмнения, а сигурност. Извъртях де що имаше билет - нищо. 8 стъпки съм направила, още 12 е пълен абсурд.
     
    bubolina8, .TAINNA., -mairon и още 1 човек харесват това.
  5. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    няма да се отчайвате - има още 4 дни
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и mushnu4ka харесват това.
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    мислех да пиша в темата на колелото ама гледам че тук сте я подкарали8) най вероятно пак е бърникнато:(
    не може от 50 парти врътки 46 да ми забият в долните 3 сектора:wuerg:при плявата :eek:
    мойте стъпки са 108)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  7. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Искам кино, искам и редичката :p Прожекторите много поскъпнали и не знам дали ще изгледам сериала xD
    Още съм на 3 серия :(
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  8. ren44o

    ren44o Стажант

    Може, може, бъди оптимист:D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., joujoujouj и 2 други харесват това.
  9. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    след 20мин минавам 13 стъпка и с 22 парти врътки ми даде 100% плевня.

    за билетите от колелото мога да напиша възражение в 3 тома, но както и да е :)...3 дена ми се падаха ферми за трюфели и всякакви други ненужнотии...ама това е положението...като видя да ми дава някой венец или саксия и ми отщява да го въртя...а за мандрагора, сол и захар....или парти билет да ми даде 49К пенита...съкровище до съкровище o_O
     
    -helixme4o-, kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и 5 други харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    При мен прожектират "Отново е пролет" :D
    Всъщност интересен се оказа филмовият полет :)

    Ако можеше (на филмче) в съндъка гулденче да звънка,
    народът фермерски отруден чак толкоз нямаше да мрънка xD

    Колелото...ах, за него мога да напиша епопея
    и в'ъв нея многословно аз "случайностите" да възпея >:(
     
    Последно редактирано от модератора: 18.1.20
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Брейййй стиснат БП! Няма прожектори, били те и счупени! Как да ги лепя, като няма материал? Къде ги гледате тия филми бе хора? да не съм в кривия макарон, в тъмницата? Добре, че има още време да пускам през нощта дългите, а през деня да паля крушки или филмови цвеКета ;)
    А лунното чак снощи го забелязах по пепеляшкино време xD
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Да не чакаш да видиш игрален филмxD, показват развитието на фермата в снимки.
    Налага се да сея оранжева теменужка, разхождам и няколко харита, само и само да изкочат повече прожектори, да създам работа на мелницата:mad:.
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  13. ENERIDA

    ENERIDA Изключителен талант

    Ако това е прелюдията към същинското парти за рожденият ден то доста се чудя какви ли "хубавинки " ще ни донесе той?! По темата 13 стъпки до сега и....липса на прожектори.С растенията все си мисля че ще сколасам някак.Успех на всички които заповядахме на кино!
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    анджък де, и аз сега метнах оранжевата теменуга. А ония няколко разбойника хари дето ги наричаме не ми дават кой знае колко. И тях ги мързи та ги боли като мен xD
    мятай дълги за нощта да наваксаш с прожекторите ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ENERIDA и dedoto харесват това.
  15. adibobi

    adibobi Напреднал

    или селектирай - всяка селекция ще дава по две ( поне така пише в инфото) Дали ще пуснат бейби бум?!?!!
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, gift777 и още 1 човек харесват това.
  16. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    ааа за селекции искат СХ, а при мен е кът и в двете ферми xD
     
    лудакрава1, pepa551, kakata13 и 3 други харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За селекциите дава по две, но не на всяка селекция, 10 селекции-10 прожектора:mad:>:(.
    Господата от БП да врътнат кранчето, че фермерите се изнервят:mad:, без СТ, бонус от колелото, трудно ще успеем да вземем реда>:(.
     
    -niksan-, ka-linka, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    отгледах китките.....обаче Хари нещо стачкува....още 450 хвъркати ми трябват да ''забия знамето''....мъкааа...мъкааааа :oops:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Пепеляшииииииииии, чедо, какво кранче, какви пет лева те гонят /и мен с теб, да сме си дружки/. Написали хората: сложност - лесна до средна. Аз имам още 29 прожектора да правя, ама явно ще го карам на газена лампа това събитие. Ни растения съм събрала, ни изскачащи. Страх ме тресе за следващо събитие, което ще е определено като трудно :cry::cry::cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, ENERIDA и още 1 човек харесват това.
  20. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Куупуваш мелница и пускаш нон стоп да мели.Аз само така успявам да наваксам със СХ и сякаш най-ефтино минавам;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.